Koľko zarábajú vaši manželia?

bobulka34
26. jún 2008

stale nadavam manzelovi, ze malo zarobi, ako je to u vas, teda ak chcete povedat?

briluxina
26. jún 2008

mozno je to osoba ktora robi takymto sposobom ankety...

mywiel
26. jún 2008

Briluxina mozno... 😀 😀 😀 lebo uz do ziadnej svojej temy neodpovedala co zalozila. 😅

briluxina
26. jún 2008

ved tiez to sledujem ale to vies ludia su vseliaky...

hirondelle
26. jún 2008

mne to vobec nepride divne...teda,aby som to presne povedala na SK fore...mam pocit,ze len na SK sa ludia pytaju kto kolko zaraba 😠 Nechcem teraz hadzat vsetkych do jedneho vreca,ale mam ten pocit,ze to je prioritna tema vacsiny ludi,ktori ziju na SK...zial,my Slovaci trpime tou vlastnostou 😠 zavidime si a nedoprajeme inym 😠 cest vynimkam 🙂

mory
26. jún 2008

mywiel no ja nesledujem kto zaklada stranky a ci tam aj dalej pise ale niekedy aj odveci tame sa moze super rozbehnut a zapajaju sa ine baby 😀 nieje majstrom ten co zacala ale ten co dokoncil 😀

majka35
26. jún 2008

mory ... booože, čo si dokázala vykonštruovať, len preto, že s tebou nesúhlasím ... 😀 😀 ale ok, nechajme tak... 😀 😀 😀
briluxina ... tiež mi to napadlo ... a okrem toho mám pocit, že my dve sa poznáme osobne ... ale to je mimo témy... 😉

hirondelle
26. jún 2008

mory,nic si z toho nerob 🙂 niekto sa potrebuje ventilovat aj takymto sposobom 😀 😀 Ty nie si konfliktny typ a inac sa uz dlho chystam napisat IP 🙂 😉

zuzkaprofant
26. jún 2008

sa pridam , moj zaraba tolko ze keby som vam napisala tak by ste mi aj tak neverili 😀 😀 😀 ale nie kazdy zaraba a ma tolko penazi kolko si zasluzi, a ci je to vela alebo malo to zalezi od ludi

inac, ohladom kto kolko zaraba sa vazne len na sk rozprava, vonku to je tabu tam vam nik nepovie kolko zaraba 😀 to sa tu nehovori 😉

mory
26. jún 2008

hirondelle sak som nechala tak ale poslednu dobu sa s tym stretavam velmi casto a neviem preco si kazdy vybera za terc prave mna 😕 😀 zeby som bola pekna??????? 😀

hirondelle
26. jún 2008

mory,podla mna to bude tym 😉 ,alebo Ti zavidia to kazdodenne krasne pocasie a slnko 😀 ,ktore mate viac menej po cely rok 😵

zuzkaprofant,precestovala som kopec krajin,ale tuto otazku mi zatial polozili iba na SK 😀 😅 no povedz,nech Ti vsetci zavidime 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
26. jún 2008

hirodelle nepoviem 😀 😀 slavaci sme vsetci a nezaprieme sa, to je tak mi to mame asi v tele tu zavist ci si ju pripustime alebo nie je to proste v nas 😀 😀

mory
26. jún 2008

😀

anjelik85
26. jún 2008

ahojky, tak náš tatik 14000sk v práci, teraz začal podnikať, takže uvidíme, koľko tam bude v priemere mesačne, ale zatiaľ tento mesiac to vypadá na 20000sk, ja materská 4560sk, prídavky 540sk, a ja popri md zarobím 5000sk.

oliwf
26. jún 2008

Suhlasim zo Zuzkou v tom, ze v zahranici kazdy svoj prijem berie ako svoju osobnu vec. Nikto sa nikoho nepyta kolko zaraba a dvaja kolegovia v jednej kancelarii, ktori robia tu istu pracu mozu mat (a vacsinou maju) rozdielny prijem. Tu to funguje tak, ze kolko si vypytas pri nastupe tolko dostanes.
A ani by ste na hore polozenu otazku nikdy nedostali odpoved. Skor to budu povazovat za urazku. Toto je na zapade to pozitivne 😉

A co sa tyka vyplatnej pasky, myslim, ze sa len zbytocne chytate za slovicka. Vascina z nas vie kolko nasi manzelia zarabaju, ale nepotrebujem kazdy mesiac drzat v ruke jeho vyplatnu pasku a kontrolovat ci je to na korunu presne. Kazdy mesiac je iny aj v prijime. Ale to orientacne cislo sa v zasade nemeni dnes, vcera pred polrokom 🙂

majka35
26. jún 2008

oliwf ... súhlasím ... 🙂

vachovka
26. jún 2008

Baby mne len nejde do hlavy jak niekto nevie,ze kolko zaraba jej muz.Tak ked idem do obchodu na handry tak bud vleziem do draheho, lebo viem, ze na to mam, alebo tam nevleziem 😕 😀

majka35
26. jún 2008

uff ... 🙄 🙄 🙄

megustas
26. jún 2008

ja neviem a ani to nepotrebujem vediet🙂staci mi ze viem ze ked potrebujem tak prachy da🙂a naco sa zatazovat zbytocnostami🙂

majka35
26. jún 2008

keď vchádzam do obchodu s handrami, tak ma nezaujíma manželov plat, ale vlastne zarobené peniaze ... 😉

zuzka111111
26. jún 2008

Ja tiez neviem kolko manzel zaraba a ale peniaze mi dava penazenka nieje nikdy prazdna ... chladnicka plna, ucty zaplatene , moj velky ucet na mobil tiez, tak naco mam mat vyplatnu pasku 😕 deti nechodia otrhane ...

aj tak tejto teme velmi nerozumiem 😅

lila794
26. jún 2008

Ani ja, nechapem!!! 😖

majka35
26. jún 2008

tak to funguje aj u nás ... 🙂
a fakt by ma zaujímal dôvod, načo by som to mala vedieť ... 😕 😕

lyongirl
26. jún 2008

ja budem len reagovať na to, že niekomu je divné, že nevie, koľko muž zarobí, mne to divné nepripadá a asi pre to, že ja to neviem. Nemám potrebu vypytovať sa každý mesiac koľko to bolo, keďže vždy to je iné, stačí, že sa opýtam, ako sme na tom s peniazmi a muž povie dobre, nóóó, dá sa a my si už rozumieme 😉 .Ak je problém, vyriešime ho a je to.

majka35
26. jún 2008

bobulka sa dozvedela o tomto fóre, tak sa potrebuje "vyřádit" ... sype tú témy ako z rukáva ... 😀

mywiel
26. jún 2008

Asi pochopila ze nadavat manzelovi nic nevyriesi ani sa porovnavat s ostatnymi. 😉

zuzka111111
26. jún 2008

skor sa bobulka dobre zabava 😀 na tom ako sa to tu rozbieha teda kazda jej temaa... 😀

emogeon
26. jún 2008

niekotre odpovede su tu fakt super iked autorka tu zrejme ocakava nejake cisla 😀 😀

a ten moj zarobi dobre, ja som spokojna.. 😉

mywiel
26. jún 2008

Ked tak citam jej temy tak musi byt nadmieru nespokojna... 😕

asitka
26. jún 2008

presne toľko...aby sme si spokojne v pohodičke nažívali.... 😀

snehulienka
26. jún 2008

zarobi menej ako ja, ale robi to co ho bavi...po 6 mes.materskej musim naspat do roboty... 😢