Koľko zarábajú vaši manželia?

bobulka34
26. jún 2008

stale nadavam manzelovi, ze malo zarobi, ako je to u vas, teda ak chcete povedat?

dididi30
26. jún 2008

tweety, ale neblazni, sak ja som si len na tu temu chcela strandu urobit 😀 , tie vlozky ma napadli preto ,ze bez nich momentalne neviem byt 😀 no a tiez to bol moj nazor, ze je to taka tema na... 😉
a tema je na to aby sa zapojil kto chce ci uz pozitivne alebo negativne, ved je demokracia 😀 😎

tweety22
26. jún 2008

samozrejme nech sa zapaja hocikto, len si myslim, ze radsej temu , ktora ma neoslovi alebo zda sa mi trapna ani neotvorim, nech si tam predsa pisu tie, ktore maju zaujem diskutovat, potom vznikaju iba zbytocne hadky a nedorozumenia a to mi pride dost na hlavu

martina.d.
26. jún 2008

zarába toľko, aby sme vyžili.

mory
26. jún 2008

neviem pochopit ako zena nevie kolko zaraba jej manzel 😔

moj zaraba tiez tolko aby sme vyzili vlastne aj ja pracujem takze ideme od vyplaty do vyplaty 😉

majka35
26. jún 2008

no neviem mory, čo je na tom také nepochopiteľné ... mne môj manžel výplatnú pásku neodovzdáva a bolo by mi trápne pýtať ju od neho ... keď potrebujem peniaze pre malú, na domácnosť, bez mrknutia oka mi ich dá a nepýta sa na nič, prečo by som sa ho mala ešte ja pýtať, koľko tento mesiac zarobil??? 😕

lienocka235
26. jún 2008

obaja pracujeme a ako muz presne vie kolko ja a kolko on.. mame spolocny ucet... zarobime tak akurat.. nestazujeme si.. 😎
clvoek musi na sebe vela makat... vzdelavat sa dalej skoelnia kurzy certifikaty... ale stoji to za to..

zuz11
26. jún 2008

a nezabudnite ist potom sem
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😀 😀 😀

mywiel
26. jún 2008

Bobulka zaklada temy vsade ale potom uz tu nie je... 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzla2
26. jún 2008

moj bratranec vzdy hovori,ze na blbu otazku odpovedat blbou odpovedou...

takze bolulka ja sa ta tiez nepytam,kolko tvoj manzel zaraba 😉 😀

ale,aby som nebola zas zla...tak zaraba tolko,aby sme dokazali vyzit...

mory
26. jún 2008

majka ale sak je to vase dieta nevidim dovod preco by si mala pre malu pytat a byt mu vdacna ? 😔 nic v zlom a nechcem sa tu hadat alebo byt mudra aby to zase niekto zle nepochopil ale uz viac krat som na koni citala ze si zeny od manzelov pytaju a potom vracaju je mi to divne ☹

zuz11
26. jún 2008

hlaven uz ked polozila otazku tak mala sama odpovedat 😠
hej vsimam ze ma rada zakladanie tem 😠 😠 😠 mame tu par takych rekordmaniek 😀 😀 😀

mory
26. jún 2008

ja zarabam menej ako manzel ved muz je vlastne hlavnym zivitelom rodiny 🙂 ja robym vsetko okolo domacnosti a s detmi a jemu ostava len chodit do prace 😀

mywiel
26. jún 2008

Bobulka ty chces poradit, alebo len potrebujes pocut ze nie si na tom takto sama? 😕

titkovamiriam
26. jún 2008

bobulka robi asi statistiku 😀 ,ma tu vela tema tusim sa do ziadnej uz nevracia-ak hej tak pardon nestiham vsetko citat,no zapajam sa do takych kde sa viem zucastnit 🙂

majka35
26. jún 2008

ešte raz mory ... keď opýtam peniaze na domácnosť, tak mi ich manžel dá a ja neriešim, koľko zarába ... neviem, kde si v mojom príspevku čítala veci typu ... som mu vďačná, keď si od neho peniaze opýtam, tak mu ich potom vrátim ... 😕 😕 a čo je tebe divné, radšej nebudem riešiť ... 😀 😀 😀

my s manželom zarábame obaja, pretože manžel zarába viac, tak na tu domácnosť prispeje aj väčšou čiastkou ... ale sliediť po jeho výplatnej páske nebudem... 😝 toť vsjo

eros
26. jún 2008

moj zarobi tak aby sme preili a vsetko zapaltili a daco si aj uzili.a nikdy by som mu nenadavala,ze nosi malu vyplatu som rada,ze ho mam a nemusim sa zivit z materskej ja sama alebo prosikat rodicov a peniaze su na inom mieste u mna ako zdravie vsetkych

bolulka rada zaklada temy 😀 😀 si hviezdicka 😉 😀

irenkat
26. jún 2008

no ja tiez nepochopim ako zena nevie kolko zarobi jej manzel... a ako vam moze byt trapne pytat sa na to manzela? trapne je mozno pytat sa na to cudzich ludi...

susik77
26. jún 2008

inak, ohladne toho zvysovania prijmu je fakt najlepsie robit si rozne kurzy a certifikaty, ako spomenula lienocka. Moj muz zacinal ako programator , a stale na sebe pracuje, teraz je uz v niekde inde, aj financne. My davame dost z prijmov na vzdelavanie, chvalabohu manz. firma mu vacsinu kurzov preplaca.

susik77
26. jún 2008

na anglictinu sme napr. dali pred 4 rokmi asi 6 nasich platov-teda aj s kurzami+ studij. pobytom v anglicku. Niekto by si za to napr. kupil auto, prip. nabytok, al. dovcu...Kazdy ma ine priority. Ale do vzdelania si myslim, za sa vzdy investovat vyplati 😉

mory
26. jún 2008

majka asi si zle pochopila ale to ze vratis manzelovy peniaze nepatrilo presne tebe ale vseobecne lebo uz som to v nejakej teme citala .
pise sa tu vseobecne vsetkym babam ak nemas vysvetlenie pre moju pochybnost tak neodpisuj 😝
a ja nikomu po paske nesliedim proste mame vsetky veci spolocne ci uz vyplatne pasky v jednom supliku a ine veci...

este raz chcem napisat ze mi nejde o to napisat co ja a ako robym ale jednoducho ma zaujima preco sa niektory manzelia takto spravaju a delia si peniaze atd... 😉

julova
26. jún 2008

viem kolko zaraba moj manzel...momentalne som na MD a vyzijeme...aj ked skromnejsie ako ked som zarabala aj ja 😉...mame spolocny ucet, takze aj keby mi nepovedal, tak to vidim...neviem o tom, ze by mal napr. nejaky svoj "tajny" ucet a ani po tom nepatram..ale nemyslim, ze by ho mal...pasku mi nedava, ale financmajster (aj z povolania) som doma ja, tak ked mu treba na ine nez su nase "bezne" vydavky, tak si pyta on odo mna 😀..on vie, kolko platime pravidelne mesacne platby a o inych investiciach ci uz pre malu alebo na byvanie rozhodujeme spolocne..a takto nam to vyhovuje. 😎

nevesta
26. jún 2008

Neiviem naco to komu je, kolko zarabaju manzelia druhych... Sa mi nepaci, ze este par tem a uz tu mozete napisat aj cislo svojho uctu, velkost topanok...

susik77
26. jún 2008

nevesta: to je pravda...blba tema-to j sukromne vec kazdeho...a kazdy zarabapodla svojich schopnosti a moznosti 😉

mory
26. jún 2008

nevesta ked sa ti nepaci tak nepis 🙂

majka35
26. jún 2008

baby, koľko vy ešte v živote vecí nepochopíte ... 😀 😀 😀 😀 😀
a keďže viete, koľko váš manžel do koruny zarába, máte oproti mne velikáááánsku výhodu ... a ja vám ju tak závidím ... 😀 😀 😀

mywiel
26. jún 2008

Nevesta ked kuknes sem tak pochopis naco jej je tato tema... 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mory
26. jún 2008

mywiel a co je zle na tych temach? 😕 clovek moze ziskat ve;la informacii a rad aj cez taketo temy 😉

majka35
26. jún 2008

majka ale sak je to vase dieta nevidim dovod preco by si mala pre malu pytat a byt mu vdacna ? ... tu je veta, ktorá vo mne vyvolala pochybnosti, preto odpisujem ... 😝 😝 😝

mywiel
26. jún 2008

No hlavne ze uz sa na nich nezucastnuje potom, musi sa dobre bavit... 😀 😀 😀

mory
26. jún 2008

majka myslim ze si proste hladala niekoho s kym sa chytit 🙄 ale so mnou urcite nie 😔 je nepatrim medzi takych ludi mas smolu a zabudni na to co som napisala nebolo to adresovane konkretne tebe a je mi luto ze som omylom napisala tvoje meno