Koľko zarábajú vaši manželia?

bobulka34
26. jún 2008

stale nadavam manzelovi, ze malo zarobi, ako je to u vas, teda ak chcete povedat?

mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jesika26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jesika26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
26. jún 2008

prosim nerozoberajte bobulku - bud prispejte k teme "kolko zarabaju vasi manzelia" alebo to nechajte tak

miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
26. jún 2008

mazem teraz ja, tak venujte sa teme 😉

mywiel
26. jún 2008

Ok uz nebudeme odbocovat... 😀
Ale naco som potom pridavat?? https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😕

miskinadamko
26. jún 2008

ani do lava ani doprava 😀

mima1
26. jún 2008

nechapem ako niekto moze napisat -stale nadavam manzelovi, ze malo zarobi... pred svadbou nevedela kolko zarobi? alebo chcela zakladatelka povedat medzi riadkami ze zarobi viac ako jej manzel a preto mu zato nadava? hmm divne. ostatne temy su tiez dobre...
staci ist pracovat a prijem sa zvysi podla toho ako sa bude druha polovicka snazit. ak chce aby mali viac treba prilozit tiez nieco aby boli ode strany spokojne.

zebricka
26. jún 2008

Precitam si celu diskusiu, ale musim napisat.... jedna moja kamaratka, co zacala prvy rok pracovat (ja som zarabala uz niekolko rokov) mi raz dala otazku, ze kolko zarabam.... ked som jej odpovedala, ze moja vaha a moj prijem su jedine dve veci, ktore si odnesiem do hrobu, tak nevedela za ten svet pochopit, preco jej to nechcem povedat.... no preto, lebo slusni ludia sa o peniazoch nerozpravaju.... napr. preto, ze jeden bude mat vzdy menej a nerobi to dobrotu.... aj preto, ze pre priatelstvo to absolutne nie je dolezite.... aj tak to nepochopila, vraj preco by sa nepochvalila, ked dobre zaraba (v tom case to bolo asi 16-18tisic 😀 ).... co som za dobry plat mohla povazovat len pri velkej davke fantazie a aj to len preto, ze som vedela, ze byt jej kupili rodicia, najomne jej platili rodicia a auto si kupila z uspor, co jej nasetrili rodicia.... takze kazdemu je vela alebo malo nieco ine a naozaj len v zavislosti od toho, ake ma podmienky, moznosti a poziadavky....

sonoga
26. jún 2008

to, kolko zaraba moj manzel tu pisat nebudem (kedze ja aj tak teraz tak trochu nezamestnany 😀 ). Ale zda sa mi cudne nadavat manzelovi, ze malo zarobi. ten moj mal este donedavna zakladny plat (nemyslim tym minimalny) plus provizie. ked dostal len ten zaklad, v poho. ked mu prisla vyplata vysia, tak sem len boli radi. vedeli sme vyzit aj len zo zakladu. pasky si tiez nekontrolujeme, lebo vacsinou viem skor ako on, kolko dostal. a on sam vie posudit, ci to bolo malo alebo dost nato, kolko odrobil.
a este nieco: ked sme sa brali, bol nezamestnany a ja studenta vysokej skoly. takze to, ze vobec nieco zarobi ci on alebo ja, tak je to lepsie ako tesne po svadbe.

junovka
26. jún 2008

dost slusne, aby sme v dnesnej dobe vyzili 😉

mokuska
27. jún 2008

suhlasim s Junovkou,že pokial clovek nemusi chodit vyberat kontajnery,tak je este na tom celkom dobre,poznam par zien ktorým nic nieje dobre a chlap sa može chudak aj zodrat a stale hovoria ze maju malo,ja som zatial velmi spokojna aj s tym co mam, bolo aj horsie a museli sme to nejako preskakat a nadavat muzovi koli peniazom je úbohost,tu u nas nezarabaju muzi tolko ako v Blave a tiež musime z toho nejako vyzit a nezrat sa s vlastnými manzelmi