Koloidné striebro na soplíky

matula211
15. júl 2017

Mamičky, prosim, mala ma sopliky, kúpila som včera koloidne striebro, chcela by som vyskúšať aplikovať...poraďte, môžem dať aj toto? Píše tam, ze je na čistenie pleti...kúpila som voľačo iné? Alebo je striebro ako striebro? Ďakujem za odpoveď

sardinka336
15. júl 2017

NAstuduj si niečo o tom - je to kov....a ten ma aj neziaduce učinky. Decku by som to určite nedavala ked ma bezne sople. http://www.silvermedic.sk/neziaduce-ucinky-liec...

sorciera24
15. júl 2017

@matula211 u nas v SR nie ej striebro povolene uzivat vnutorne, preto, ak sa predava, tak je psiane, ze na cistenie pelti....je to rovnake striebro ako ine (ak teda mas overeneho vyrobcu)...my ho teda pri nadhce pouzivame (nie toto konkretne),a le na prestrekovanie, nie vnutorne a pomaha, nam bolo odporucane dokonca aj par lekarmi , ci farmaceutmi.......
ak budes dodrziavat zasady, nebudes ho pit na litre a dlhodobo, tak neboj, nezmodries;)

matula211
autor
15. júl 2017

Tak nemá bežné sople, malá malá teraz po sebe dvoje atb, malá anginy...a teraz by nás čakali ďalšie, ktorým by som sa rada vyhla...ma nález v nose, zvýšené teploty už tretí deň, zatiaľ fičí na pamykone...a verte či nie, rada vyskúšam dajaku alternatívu, než bude mať ďalšie atb...chcela som jej to aplikovať len do nosa, o vnutornom užívaní som zatiaľ neuvažovala...malá ma necelé dva roky a už pár atb mala....kupovala som to normálne v lekárni, nie z netu u neoverených predajcov.

sorciera24
15. júl 2017

@matula211 mozes jej prestrekovat 3krat denne nos a kludne aj do ust strekni.....pozor, praveze to vlekrani niekedy byva praveze mimo....uz som videla anpr. v palstovej flasi rpedavat.......KS musi byt v sklenenej flasi, idealne v tmavej a skladovane v tme....a idealna koncentracia 15-20ppm.....este odporucam k tomu pridat tinkturu z kapucinky....

matula211
autor
15. júl 2017

Je to sklenená flasticka a vyzerá byť aj celkom tmavá...a koľko kvapiek by som jej mohla dať do pusinky? V prípade aplikácie do nosteka mám dávať naďalej i pamykon? Nemám so striebrom žiadne skúsenosti, ale nakoľko je dosť mamickami chvalene, chcela som vyskúšať...uz len preto, aby som predisla ďalším atb

hellenb
15. júl 2017

@matula211
Ahoj, moja mala streptokoka v nose, vybrala jedny atb a ďalšie som odmietla, keď mala znova stery a znova streptokoka..
Tak najskor som skúšala striebro...ale som vyčítala že Max pár dní a najneskôr je aspoň s hodnotou 20.. .
Lenže sme šli na stery a streptokoka sme sa nezbavili
Tak som šla do bylinkarne a som sa pytala, že čo jej môžem dávať.. poradila mi kapucinku. .tak to dávam už 3tt.....sopel nemá asi viac ako mesiac...čo je rekord... No u dr som ešte nebola na kontrolu.....už máme ísť na orl skontrolovať mandle
Tu kapucinku treba nechať vyprchnut z alkoholu a že Max tie 3tt dávať deťom ..

sorciera24
15. júl 2017

@matula211 nedavaj kvapky, normalne si to nalej do rozprasovvaca a tak prestrekni kazdu nosnu dierku 3krat denne+1-2krat rovnako do hrdla

jahodka87
15. júl 2017

My kupuje KS o Pani doktorky Kompanovej(byva v Oravskom Podzamku(Orava) ) vyraba si ho sama.Nam pomaha proti soplikom a aj zapalu oci.Dvakrat po sebe mal zapal oci davala som pamykon no nepomohol tak som ho vymenila opet za KS a za 2dni bolo po zapale oci a uz sa nam to ani nevratilo 🙂. A v lekarni som si kupila semeno kapucinky nasadila do kvetinacov a z ostatnich semien detom varim cajik,pridavam do neho aj slez lesny a echinanciu purpurovu... u kapucinky ked ti vyrastie mozte papat kvety,listy chuti to ako redkvicka a na zimu si mozte liesty ususit a varit cajik 🙂

tinkajan
16. júl 2017

@matula211 ahoj, predtym ako ho malej das, vyskusaj ci nie je na striebro alergicka! Na striebre vzdy pisu, ze je na kozmeticke ucely kvoli SK legislative. Pit sa moze striebro s hustotou max 20 PPM. V pripade vyplachou a potierania ekzemou je lepsie silnejsie, ale malemu dietatu by som silnejsie nedavala. Ja co som kupovala, tak mali aj s rozprasovacmi, som vstrekla do nosteka 🙂

vase_zdraviesk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz