Kombucha a Tibi kryštáliky. Kde ich dostanem kúpiť?

chromozom
29. sep 2008

Dievcata, poradte mi prosim, kde to dostanem kupit a ako s tym treba spravne manipulovat? Na co vsetko sa to da pouzit? Chcela by som to skusit.... Dakujem!

silvinkaa16
20. apr 2015

@andreamikoczi ahoj, áno je to ešte aktuálne. Ponúkam 1 násadu + nápoj za 2 € plus poštovné, som z Liptovského Mikuláša. Silvia

sidluska
26. máj 2015

Daruje, preda niekto tibi krystaly? Najlepsie na osobny odber - BA, Senec, Trnava, Piestany, Myjava.

sidluska
30. máj 2015

@nikolkamala Mate este tibi krystaly? Mala by som zaujem ...

matja
3. jún 2015

@marmark - podarilo sa ti najst odpoved na to, preco krystaliky nerastu? Ja mam doma to iste... kefir je dobry, len krystaliky sa nerozmnozuju uz niekolko mesiacov

marmark
3. jún 2015

@matja mama na to prisla, zmenila cukor, najlepsie nam rastu ked davame obycajny cukor Uni z tesca, casto byva v akcii. Este prisla na to ze ked k nim hodila par kociek cukru tak niektore krystaliky su ovela vacsie ako ine. Skus experimentovat tymto smerom. Este odskusala aj zmenit hrozienka, davala take zlte, drobne a vtedy kefir cudne zapachal

matja
3. jún 2015

@marmark ok, dik, skusim 🙂 cukor davam obycajny biely krystalovy, na to som bola upozornena hned na zaciatku, ale skusim zmenit aj hrozienka...

kilznah
20. jún 2015

Nenasiel by niekto z BA, kto by mi daroval Tibi? Ja mam zas navyse mliecny kefir, ak by niekto chcel.

slavna28
21. júl 2015

Dobry den, mala by som zaujem o hubu tibi a mliecny kefir. Je tu niekto zo senca? Resp. Je to mozne poslat aj podtou? Dakujem pekne

kilznah
22. júl 2015

@slavna28 ja som z Ba cast Petrzalka. Mam mlicny kefir. Iba osobny odber.

kilznah
22. júl 2015

@janka2307 ahoj. Nemas nahodou tibi vodny kefir nasadu nazvys?

celli
12. nov 2015

@kilznah dobry den, nemate prosim este mliecny kefir?

luna1234
29. apr 2016

Dievčatá,zhanam kombuchu a tibetskú hubu,môže sa do mnou niektora podelit?

luna1234
29. apr 2016

@silvinkaa16 je to ešte aktuálne?

luna1234
29. apr 2016

Kúpim aj tibi ,má niekto navyše?

silvinkaa16
29. apr 2016

@luna1234 Dobry den, ano je to este aktualne. Cajovu kombuchu ponukam za 2e a tibetsku kefirovu hubu za 4e 20g je to nasada na 1/2l mlieka. Mam tiez lecivku Kalisiu vonavu zakorenene odrezky 2e. Mala som aj tibi krystaliky, ale akosi mi nejdu. Ja peniazky zas pouzijem na mlieko a cukor. Pekny vecer Silvia

luna1234
30. apr 2016

@silvinkaa16 Dobrý deň prajem,tak to som rada,zoberiem kombuchu a tibetskú kefirove hubu.Kalisiu nepoznam ale môžem vyskúšať.Poslať prosim 1.triedou ale až 11.5. teraz som odcestovana,môže byť?

silvinkaa16
30. apr 2016

Dobry den, poznacila som si Vas. Doporucujem Vam precitat si stranku recepty Kalisia vonava, obycajna rastlina s uzasnymi ucinkami.

zafira1960
10. júl 2016

Ahojte ,chcem poprosit,merali ste niekto,kolko alkoholu obsahuje TIBI napoj-Japonské kryštaliky??Manźel je śofér z povolania,mam obavy ći z toho nenafúka??dakujem

nelina1
1. sep 2016

@silvinkaa16 Dobrý večer, mám záujem o kombuchu, prosím ozvite sa mi. Ďakujem

zafira1960
8. mar 2017

Dobry den,predam TIBI kryštaliky na vyrobu vodneho kefiru 3dcl za 2€.Postači na vyrobu 2-3l liečiveho napoja.Odber TO,po dohode aj poštou.Na dobierku neposielam,len po prevode penazi, 0949 595 839

nadezdamonika
12. okt 2018

@zafira1960 Dobrý deň, je to ešte aktuálne, myslím tie TIBI kryštáliky vodný kefír....🙂

zafira1960
1. dec 2018

@nadezdamonika dobrý deň momentálne sa mi minuli,prepáčte no dlho som tu nebola

akrobrab
11. mar 2020

Ahojte, je tu niekto, kto pestuje/chova kombuchu a vedel by poradit? V pondelok som kupila nasadu, pripravila caj, nasadu aj s hubou naliala. Vcera vecer, teda v utorok po 24 hod, som pozerala do flase a zisitila som, ze huba sa rozdelila. Jedna vacsia plavala hore a jedna rovnako velka, ale tenucka, priesvitna tam tiez plavala (mozno som ich takto uz naliala a nevsimla si to). A tu som urobila mozno chybu, ale pozerala som vela videi na YT ako kombuchu pestovat a vsade hovorili, ze ked sa dava do caju, musi sa dat hladkou stranou hore. Ja ako novacik som nevedela, ci plava hladkou stranou hore, kedze som ju z nasadovej flase len vyliala, tak som tu vacsiu hubu opatrne lyzicami parkrat otocila, aby som sa presvedcila, ci je dobre. Ci bola dobre uz nezisitim, pretoze mi potom padla na dno flase. :D Ta mensia sa drzala hore, ale tym ako som virila vodu, uz nebola taka pekna rozprestrena, ale pokrcena. A ked teraz pozeram do flase (cize nejakych 36 hod od zalozenia), tak uz aj ta mensia padla na dno alebo plava niekde v caji, ale hore sa uz v kazdom pripadne nedrzi...
Moze to byt OK, ak padla huba na dno? Alebo je tym padom KO? (na nete som citala aj to, aj to). Ake su vase skusenosti?

lucik106
21. jún 2022

Nemá niekto na posunutie kryštáliky Tibi kefíru?