Kombucha a Tibi kryštáliky. Kde ich dostanem kúpiť?

chromozom
29. sep 2008

Dievcata, poradte mi prosim, kde to dostanem kupit a ako s tym treba spravne manipulovat? Na co vsetko sa to da pouzit? Chcela by som to skusit.... Dakujem!

peterrr82
1. mar 2010

ahoj ja bz som mal zaujem to vyskusat.tak ak by to bolo mozne poslat mi to.adresu ti poslem na email.dakujem

jaandy
1. mar 2010

moji tibikovia sa mnozia v kosiciach, tak ked niekto chcete pisnite IP mam aj vodne aj mliecne 😉 , vyzdvihnut si ich osobne je jednoduchsie

tynushqa
22. máj 2010

Ahojte,
dostala som od mojej maminy Tibi krystaliky, a chcem idem to akurat vyskusat. Neviete mi nahodou niektora poradit cim nahradit cukor, kedze cukor nie je velmi zdrava alternativa...napr. nahradit to radsej hroznovym cukrom alebo nejakym sladom /jacmennym, kukuricnym/?
Dakujem

demito
18. jún 2010

@jaandy ...mala by som záujem o ten mliečny kefir....ak možeš...odpíš mi na moj imail..som ti poslala na IP...díky...

dadkag1
5. júl 2010

Ahojte Babenky moze pit mliecny kefir aj moja dcerka ,ktora ma iba rok a mesiac ??? Neublizi jej ???
Dakujem za odpovede

kurov
25. jan 2012

Ahojte čitala som o Kombuche a chcela by som poprosiť či niekto nebyva blizko Svidníka aby mi ju pomohol ziskať. Mam dceru ktora ma problem od 2 rokov jej hnisa pod uškom a lekari nevedia čo s tym teraz bude mať 14 rokov a stale to tam hnisa chcela by som jej vyskušať dať ten napoj len neviem zohnať hu Kombuchu ak môžte tak jej pomožte ! Ďakujem!!! mama

kurov
25. jan 2012

@lucinkaaa chcem ťa poprosiť či by si mi nemohla poslať tu rozmnoženu Kombuchu dcera ma zdravotny problem a neviem ju zohnať prosim!!! Ďakujem nech už sa rozhodneš ako chceš.

ameanda
17. máj 2012

Ahojte, je tu niekto z BA alebo LV, kto ma namnozene tie kefirove krystaliky a je ochotny sa o ne podelit?
Dakujem.

janka2307
12. júl 2012

@ameanda Ahoj, mám kefirové kryštáliky ak máš záujem. som z BA

ameanda
29. júl 2012

@janka2307
dakujem, uz ich nejaky ten cas tiez mam
ak by som nejakym sposobom o ne prisla, rada sa ozvem, papa 🙂

janka2307
30. júl 2012

@ameanda ok, pekny dnik papa

meg_junova
23. jan 2014

Baby, mate niektora skusenosti aj s podavanim tib. huby detom od roka?

lucy41
19. feb 2014

liecba-priro­dou5.webnode.sk/sutaz/ semka to môžete vyhrať 🙂

lumarque
20. feb 2014

Ahojte kocky, mala by som zaujme o kombuchu. Som y NZ dakujem

lenuska86
26. mar 2014

@janka2307 Ahoj, chcem sa spytat, este mas kefirove krystaliky ci uz nie? dakujem 🙂

silvinkaa16
27. mar 2014

@lumarque Dobrý deň, podarilo sa Vám už zohnať kombuchu, ktorú dopytujete?

lenuska86
29. mar 2014

@zrzulka ahoj, chcem sa Ta spytat, este mas, prosim Ta, krystaliky? Dakujem az odpoved 🙂
Pekny den! Lenka

nikolkamala
6. apr 2014

kúpim kombuchu - násadu

ďakujem

Zuzana Krišťáková
Turgenevova 24
040 01 košice

vierasinalova
12. apr 2014

Dobý večer,
prosím Vás aký je rozdiel medzi tibi-kryštálikmy a kombuchou?
A ako dlho sa má užívať a aká má byť medzi tým prestávka?
😕

silvinkaa16
13. máj 2014

@vierasinalova@silvinkaa16 Dobrý deň, podarilo sa Ti kúpiť kombuchu a Tibi kryštáliky?

silvinkaa16
13. máj 2014

@nikolkamala Ponúkam násadu čajovej huby - Kombucha a mliečne kefírové zrná.

silvinkaa16
13. máj 2014

@vierasinalova Dobrý deň, podarilo sa Ti kúpiť kombuchu a Tibi kryštáliky?

nikolkamala
13. máj 2014

nie nepodarilo sa mi zatiaľ

za koľko ponúkaš?

mliečne kefírové zrná mám
a mám aj kristáliky TIBI do vody

silvinkaa16
13. máj 2014

@nikolkamala Za 2€ plus poštovné. Silvia

vierasinalova
13. máj 2014

Dobrý deň,áno podarilo. 😉

marmark
26. sep 2014

preco mi Tibi nerastu a akokeby sa rozpadavaju, pouzivam na liter odstatej vody tri lyzice cukru, 5-6 hrozienok, trochu citronovej stavy, cedim po jeden a pol dni. Uz som vyskusala snad vsetko, hnedy cukor som davala, pridala melasu, nakladala bez citronu, miesto vody pouzila mineralku, pri cedeni som zozaciatku kristaliky oplachla, teraz ich pre zmenu neoplachujem, kovove nepouzivam nic. Mam ich polozene na kuchynskej linke, cize ani vela svetla, ani tma. Kde robim chybu?kristaliky su akoby rozpadnute, napoj je ale perlivy. Uz neviem ale nerada by som zistila ze je moje tibi uz v nenavratne

alenapresov
17. jan 2015

Čaute. Je tu niekto z Prešova, kto by mal pre mňa TIBI? Ďakujem.

slavka30000
26. feb 2015

ahoj ,nemá niekto prebytok tibi kryštálikov ???? 🙂
Sereď a okolie,ďakujem

andreamikoczi
20. apr 2015

@silvinkaa16 ahoj prosim ta je to este aktualne?

andreamikoczi
20. apr 2015

Caute je tu niekto zo Samorina alebo Ba a ma na predaj nasadu kombuchy? 🙂 dakujeeeem