• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Komu sa narodili deti po bývalom MDŽ?

13. októbra 2008 
kvietocek, tak to je malá teda šikulka. Klobouk dolů :slight_smile: Člověk má vždycky radost z těch pokroků, ale je fakt, že pak už jen za nimi lítá a oči aby měl i na zadku :grinning: Naše zatím stále jen kolem nábytku, ona by myslím ani jinak nemohla, protože nemá ani 7kg. Už když stojí vypadá strašně srandovně, představ si mimi, které vypadá na 4-5měsíců jak tě rve za kalhoty a hlásí se, aby sis ji vzala na ruce.
Včera jsem se i v tescu pobavila. Vzhledem k "velikosti" :grinning: stále ještě jezdíme v hlubokém, ale už jsem tam musela dát kšíry, jinak by snad vyskočila :grinning: A zaslechla jsem jednu paní jak údivně říká - podívej, tak malé miminko a už samo sedí :astonished: :astonished: :sweat_smile:
Škoda, že to tak nebere i neuroložka, ta by nejradši asi malou viděla, jak skáče panáka :grinning:

Tak se těš, že je malá taková šikula a ať ti dělá jen radost :wink:
6. mar 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dashak
jeeeeej... ale to je super... taka malicka...to je radost brat na ruky... ked zoberiem tu moju tak mi idu ruky odpadnut:slight_smile:
aspon usetris na oblecku... ved aj tvoja je sikulka ked chodi popri nabytku... v poradni som bola s jednou maminou co ich mala nechcela v jednom roku ani lozit... bola vraj leniva ist si po svoju oblubenu hracku... vraj sa uspokojila s tou co bola najblizsie..keby som dala igelitovy sacek alebo mobil, ci ovladac na tv na koniec izby tak nasa ema by tam bola nadzvukovou rychlostou...
chodite k neurologicke? a preco?
6. mar 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tak to jsou všechny ty děcka stejné. Naše je tež ujetá na mobily, ovladače, časopisy, sáčky, a ještě pet lahve :grinning: Jo a taky ráda dlube do květináčů a vytahuje hlínu nebo si stoupne před zrcadlo a oplacává se :grinning: Už ho ani neleštím, po pár pokusech mi to došlo :grinning:
Na neurologii musíme chodit, protože jsme o 2 měsíce dříve narození a měli jsme(částečně ještě máme) zvýšené svalové napětí. Neuroložka právě kontroluje podrobně ten psychomotorický vývoj, aby se vše vyvíjelo jak má a nezaostávala. Jinak jsme jezdili od začátku co jí pustili z nemocnice (po 1,5měs) na rehabilitace do kojeneckého ústavu a doma jsme pak ještě museli cvičit 4xdenně. Takže o zábavu postaráno :grinning:
6. mar 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojky... to ma mrzi... ale bude to ok.. ked sa oplacava v zrkadle tak je to ok:slight_smile: nasa sa tiez olizuje so zrkadlom lebo sa naucila pusinkovat tak vsetko a vsetkych oslintava:slight_smile:
8. mar 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achojky je tady nějaká maminka z Ostravy Poruby ze 7-8 obvod?
13. mar 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,nasa dcerka sa narodila 8.3.2006 je to nasa druha dcera.tiez stale nieco vyparati.ale najhorsie jeze sa nam v noci stale budi a plakava. :frowning2: nevieme co uz s nou.starsia nam krasne prespavala.inak nam robia strasnu radost.vemi skoro sa mladsia naucila samostatne papat.ani s pytanim na wc neboli problemi je velmi sikovna ale aj sa vie rozjedovat :wink:
17. jan 2008 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jan 2008 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj náš malý bobček sa narodil v marci. presnejšie 7.3.2006 o 12.25 hod. v nemocnici v Košiciach - Šaci s váhou 3600 g a 52 cm. Pôrod hrozný, ale teraz to stojí za to. :sweat_smile:
30. apr 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, aj my sme sa "narodili" v roku 2006 a to 25.apríla :sweat_smile: v Bratislave (3650g, 51cm)
22. máj 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jún 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte baby, takže náš Samko sa narodil 3.3.2006 v BA a mal 49cm a 3300g. :sweat_smile: Dnes sa vyrovná detičkám o rok starším. chi chi
13. okt 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok