Komu sa narodili deti po bývalom MDŽ?

zuzana
16. júl 2006

kto má také bábo,ktoré sa narodilo deň po bývalom MDŽ?

dashak
6. mar 2007

kvietocek, tak to je malá teda šikulka. Klobouk dolů 🙂 Člověk má vždycky radost z těch pokroků, ale je fakt, že pak už jen za nimi lítá a oči aby měl i na zadku 😀 Naše zatím stále jen kolem nábytku, ona by myslím ani jinak nemohla, protože nemá ani 7kg. Už když stojí vypadá strašně srandovně, představ si mimi, které vypadá na 4-5měsíců jak tě rve za kalhoty a hlásí se, aby sis ji vzala na ruce.
Včera jsem se i v tescu pobavila. Vzhledem k "velikosti" 😀 stále ještě jezdíme v hlubokém, ale už jsem tam musela dát kšíry, jinak by snad vyskočila 😀 A zaslechla jsem jednu paní jak údivně říká - podívej, tak malé miminko a už samo sedí 😲 😲 😅
Škoda, že to tak nebere i neuroložka, ta by nejradši asi malou viděla, jak skáče panáka 😀

Tak se těš, že je malá taková šikula a ať ti dělá jen radost 😉

kvietocekx
6. mar 2007

dashak
jeeeeej... ale to je super... taka malicka...to je radost brat na ruky... ked zoberiem tu moju tak mi idu ruky odpadnut🙂
aspon usetris na oblecku... ved aj tvoja je sikulka ked chodi popri nabytku... v poradni som bola s jednou maminou co ich mala nechcela v jednom roku ani lozit... bola vraj leniva ist si po svoju oblubenu hracku... vraj sa uspokojila s tou co bola najblizsie..keby som dala igelitovy sacek alebo mobil, ci ovladac na tv na koniec izby tak nasa ema by tam bola nadzvukovou rychlostou...
chodite k neurologicke? a preco?

dashak
6. mar 2007

😀 😀 tak to jsou všechny ty děcka stejné. Naše je tež ujetá na mobily, ovladače, časopisy, sáčky, a ještě pet lahve 😀 Jo a taky ráda dlube do květináčů a vytahuje hlínu nebo si stoupne před zrcadlo a oplacává se 😀 Už ho ani neleštím, po pár pokusech mi to došlo 😀
Na neurologii musíme chodit, protože jsme o 2 měsíce dříve narození a měli jsme(částečně ještě máme) zvýšené svalové napětí. Neuroložka právě kontroluje podrobně ten psychomotorický vývoj, aby se vše vyvíjelo jak má a nezaostávala. Jinak jsme jezdili od začátku co jí pustili z nemocnice (po 1,5měs) na rehabilitace do kojeneckého ústavu a doma jsme pak ještě museli cvičit 4xdenně. Takže o zábavu postaráno 😀

kvietocekx
8. mar 2007

mojky... to ma mrzi... ale bude to ok.. ked sa oplacava v zrkadle tak je to ok🙂 nasa sa tiez olizuje so zrkadlom lebo sa naucila pusinkovat tak vsetko a vsetkych oslintava🙂

kykynka
13. mar 2007

Achojky je tady nějaká maminka z Ostravy Poruby ze 7-8 obvod?

majussa21
4. aug 2007

ano?

iwa000
16. jan 2008

ahojky,nasa dcerka sa narodila 8.3.2006 je to nasa druha dcera.tiez stale nieco vyparati.ale najhorsie jeze sa nam v noci stale budi a plakava. ☹ nevieme co uz s nou.starsia nam krasne prespavala.inak nam robia strasnu radost.vemi skoro sa mladsia naucila samostatne papat.ani s pytanim na wc neboli problemi je velmi sikovna ale aj sa vie rozjedovat 😉

iwa000
16. jan 2008

🙂 😲

fecova
30. apr 2008

Ahojte, aj náš malý bobček sa narodil v marci. presnejšie 7.3.2006 o 12.25 hod. v nemocnici v Košiciach - Šaci s váhou 3600 g a 52 cm. Pôrod hrozný, ale teraz to stojí za to. 😅

zuky
22. máj 2008

Ahojte kočky, aj my sme sa "narodili" v roku 2006 a to 25.apríla 😅 v Bratislave (3650g, 51cm)

sandra555
20. jún 2008

🙂

daniela930
13. okt 2008

🙂 ahojte baby, takže náš Samko sa narodil 3.3.2006 v BA a mal 49cm a 3300g. 😅 Dnes sa vyrovná detičkám o rok starším. chi chi