Kontakt na dobrú vešticu

Ahojte baby!

Nemate nahoodu niekto kontakt na ozaj dobru vesticu, ktora vas presvedcila o tom, ze ma skutocne schopnost? Ak ano, mozete mi odrazu do IP poslat kontakt? Ake mate skusenosti s vesticami?
terez253autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alami
2. aug 2017
@terez253 a zamýšľaš sa aj nad tým odkiaľ má veštica tú schopnosť? netreba sa zahrávať s ohňom...
jamika
2. aug 2017
Preco hladas vesticu? To moze byt zaciatok tvojich problemov. Vela ludi ma uz s tym skusenosti. Zacne sa ti to mozno aj plnit. Ale to uz mozno nebudes rada. Naozaj si to treba uvazit odkial ma schopnosti. Jedno je iste, nie od Boha.
daninka2
2. aug 2017
To, co vidi vestica v danu chvilu je len jedna z moznosti, jjedna z ciest, kazdym aj tym najmensim rozhodnutim sa vsetko nadalej meni.. ale tym ze ti predpovie urcitu moznost ta "teoreticky" navedie mozno prave tym smerom kam by si sa sama neubrala. Osobne by som dobre zvazila pre a proti,
lujziana44
2. aug 2017
Si si istá, že chceš za takéto veci dávať peniaze? Nevravím, že neverím na veci medzi nebom a zemou, a že niektorý ľudia nemôžu mať nejaké špeciálne schopnosti na vycítenie takýchto vecí ale väčšinou tie veštice, ktorým ľudia najviac veria sú najväčšie podvodníčky :/
mima1994
10. nov 2018
http://www.gizelavesti.eu/, žije nedaleko Bratislavy, veštica Gizela Nováková, novakgizela@gmail.com

Začni písať odpoveď...

Odošli