Kostíci. Vymením obrázky

alana1111
26. mar 2010

určite kupujete jogurty a preto sa chcem opýtať či náhodou nemáte viac rovnakých obrázkov zo značiek.mne sa tak podarilo kúpiť a rada by som vymenila: obytnú zónu,kruhový objazd,železničné priecestie so závorami za iné

micimacko
8. sep 2011

Ahoj Alana!Zbierate to dalej?My tiež zbierame,a tiež by som rada vymenila čo už máme. 🙂 /aj psíkov,aj továren a morské zvieratká./Tak sa ozvi,budem sa tešiť

patrik17
12. okt 2011

album zvieratiek , chyba nam Emu ma niekdo

nathalie111
29. okt 2011

nezbiera niekto zvieratka?nalepky myslim...

patrik17
1. nov 2011

@nathalie111 mame na vymenu bizon,antilopa,chameleon,skrecok,nosorozec,slon,simpanz,papagajy,zirafa,tucniak,tava,nosorozec,zebra,byvol,gorila potrebujeme makak,jaguar,rys,uzovka.emu

baboska
23. nov 2011

Ahojte,
potrebujem magnetky kostici: zviera : 0, 1, 3, 5, 9 a kost: 2, 3, 5, 6, 7, 8

ponúkame: kost: 6, 9, +, +

suzi01
30. nov 2011

@patrik17 Ahoj ak ešte potrebuješ tak mám: makak a užovku. Nám by sa od teba hodili:bizón, chameleón, škrečok a zebra. 😉

suzi01
30. nov 2011

@suzi01 ak niekto zbiera CIRKUS tak máme 2,3,5 a :dvojbodku

lubkaj
12. dec 2011

Ahojte! Potrebovala by som este zopar nalepiek zvieratiek do albumu... hlavne makak, fenek, zirafa. Na vymenu mam magnetky zo starsich serii kostikov, ale vieme sa dohodnut aj na niecom inom...

baboska
13. feb 2012

Ahojte, potrebujem kostici: 1, 5, 5, 6, 6, 7
zviera: 9, 9

vieme sa dohodnut aj na niečom inom napr.: kž...

mirdzilka
28. feb 2012

Vymenim za magnetky z najnovsej serie psikov...ako bigl na foto

suzi01
21. apr 2012

Ahojte, moje deti stále papajú kostíkov, tak ak chce niekto vymeniť, kľudne napíšte 🙂
najnovšie párujeme veľké zvieratko s mláďatkom. Píšte máme veľa na výmenu 🙂

petraas
9. máj 2012

ahojte baby, tak ja sa pridavam do kostikova🙂
nemate nahodou niektora tuto magnetku co nam chyba na fotke?

petraas
9. máj 2012

dalej mame tie na lavo a tie na prevo vymenime za tie co nam chybaju🙂

petraas
9. máj 2012

a ak by ste mali aj nieco z tejto abecedy tak by sme boli velmi radi...na lavo mame a na pravo mame na vymenu...

petraas
9. máj 2012

a este pridavam najnovsie magnetky...tieto vsetky mame naviac...

petraas
9. máj 2012

ak mate take ktore nam chybaju a nasli ste u nas co by sa vam hodili tak kludne napiste vymenime...somozrejme mozme kombinovat hocijake....nemusia byt zrovna z toho isteho druhu🙂

petraas
9. máj 2012

@suzi01 ahoj, prosim ta a nemate na vymenu nieco co nam chyba? najradsej by sme dozbierali tu abecedu psikovu....

bobka30
10. máj 2012

@petraas Ahoj my by sme potrebovali kuriatko, žriebätko, húsatko a ovcu a mačku s mačiatkom. Ak by si nám predala, za akú cenu? Ďakujeme🙂

petraas
10. máj 2012

@bobka30 ahoj, no nechcem na tom nejak zarabat ani som zatial nevidela nikoho ze to predava tak by som to poslala za postovne nejakych 0,50 eur ak by si suhlasila

bobka30
10. máj 2012

@petraas Jej si strašne, zlatá ďakujeme veľmi pekne. 🙂

petraas
10. máj 2012

@bobka30 idem napisat ip

suzi01
10. máj 2012

@petraas Ahoj, som strašne rada,že papáte kostíkov v takom množstve ako my 🙂 ale nenašla som ani jednu jedinú ktorá vám chýba ☹ Dnes ideme k babinke tak skontrolujem chladničku či náhodou.....

mrnusik
11. máj 2012

@petraas

Ahojček, 🙂
to som nadšená, že som našla túto diskusiu a teba, lebo tuším máš všetky magnetky, po ktorých môj synček túži. Ešte nám chýba sliepka, koza a šteniatko. Inak, my máme na darovanie mačku a osla - keby niekto potreboval. 😉

petraas
11. máj 2012

@suzi01 to je v pohode mozno v buducnosti nieco vymenime🙂

petraas
11. máj 2012

@mrnusik ahoj, tie 3 co potrebujete mam tak ak chces poslem za 0,50 eur.

petraas
11. máj 2012

baby a z tej abecedy havoskovej nemate nikto naviac? my by sme ju mali radi celu🙂

turandotta
11. máj 2012

Ahojte. Nám chýba CH a M. Máme navyše J, L, S, T, W, Y. Kúpim, vymením🙂 Ďakujem za odpoveď.

lucik194
12. máj 2012

no vidim ze vymeny funguju.....

no my toho vela na vymenu nemame, nakolko vsetko co mame na vymenu asi kazdy ma:

mame na vymenu macku, teliatko, jahniatko, husatko, sliepku, zriebetko, prasa, steniatko,
pismeno J (jazvecik)
starsia seria c. 14 (postavicka? nie som si ista co na nej je, je u starych rodicov)

my radi vymenime, napiste co by ste od nas potrebovali a co mate na vymenu

majina1974
12. máj 2012

ahojte,nezbierate náhodou niekto aj animal nálepky,už nám chýbajú len čísla 55,56,89.tmáme kopec na výmenu.tiež zbierame pamini futbalové aj zvieratkové nálepky.vymenit môžme aj magnetky na vyše máme Vorvaňa,Westiglandského bieleho teriéra,Stavača,Puzzlíkovú jogurtovú 15,Jazvečíka a Ovečku.Ozve sa nám niekto?

lucia375
12. máj 2012

@petraas Ja by som mala tú 12 zo skladačky čo ti jediná chýba. Aj psíkové písmenká G a Z.
Vymenila by som to za jahniatko, kravu, sliepku, koníka a žriebatko.
Ak môže byť napíš IP.