Kozmetika Avon alebo Oriflame. Čo odporúčate?

dada1212
2. aug 2009

Chcela by som vedieť, že ktoré výrobky sa Vám u týchto značiek osvečili a ktoré za veľa nestoja?

zuzulask
4. aug 2009

no ja mám aj z tejto kozmetiky a keĎ som si hodila stránku čo majú na zadnej strane tak mi neponúklo žiadny katalóg, iba vstup pre dealerov.....ale je to tam strašne drahé..... ale pomohla mi gulička, stála ma 8 eur.... 😅 , trošku veľa....

ten vosk je tiež super...na moje hrozne jemné vlasy najlepšie....

cervena_ciapocka
4. aug 2009

su tam aj vsetky vyrobky ale dost drahe 🙂

netmona
4. aug 2009

jaj dievčata,,ak je výrobok drahý to neznamená že, je super,,dokazali to aj testy,,,vichy nočný krem bol až na 3 mieste a vyhral nivea vizage,,,tak ja som to tvrdila stále a budem ,,avon alebo orifliam,,no avon je avon,,,ma dobú kampaň ale to neznamená že, je super všetko,,a tak to je so všetkým,,,

netmona
4. aug 2009

ináč ja si objednavam len avon a to na bbbazáre a je to aj lecnejšie a furt spokojná

zuzulask
4. aug 2009

ja som začala objednávať avon asi pred 7 rokmi od kamošky hlavne preto že tam bola možnosť objednyť vzorky a nemusela som vyhodiť niekedy až 300 korún za krém ktorý mi zle robil na pleť......a bolo to aj zopár chýrnych značiek.... a takto som mala možnosť si ho otestovať, no a zavážilo aj to že nie sú testované na zvieratkách a nemajú v sebe freón.......toto boli dôvody prečo som to začala používať pred mnohými rokmi a pred cca 8 mes . som začala robiť aj AL

cervena_ciapocka
4. aug 2009

netmona - mas uplnu pravdu s tou reklamou. Pri drahych kremoch platime hlavne za relkamu.
Ja mam taku suchsiu plet na tavri, ale inac uplne v pohode.A mozem pouzivat jedine krem Dove a Indulonu 😀 u ostatnych co som poskusala ma bud plet stipala alebo som mala pocit napnutej pleti a to vsetko boli kremy na suchu alebo citlivu plet 😒

sashha
6. mar 2013

mala som osobnú a blízku skúsenosť s oboma, pracovala som pre obe značky kedysi aj ako dealer.... ale ak chceme kvalitu, za tú sa jednoducho priplatiť musí.... krém, ktorý má obsahovať a robiť to, čo propaguje, nemôže stáť 5€.... radšej si priplatím za kvalitu a viem, že to nie je testované na zvieratách, má to certifikáty a neobsahuje to zanedbateľné percento účinnej, resp. "hlavnej" zložky.... 🙂 ...a z osobnej skúsenosti viem, že tak ako tu už bolo vyššie spomenuté, kvalita je málokedy bežne dostupná v kamennom obchode ;)

visage1974
7. mar 2013

ja mam rada tiez prirodnu kozmetiku a vyuziva ju moja cela rodina a ked ze som registrovana mam ju lacnejsie 30% a ked som s nou neni spokojna mozem vratit co v obchode sa neda ked to pouzijete a mame skusene poradkyne ktore poradia a daju vzorku na vyskusanie a nemusite hned kupovat vyrobok pouzivam ju uz od roku 2004. Dcera ked bola mensia bola alergig a pouzivala len tuto kozmetiku syn bol operovani a tiez len tuto kozmetiku a dokonca aj vyuzivame aj wellness produkty

nefertiti7
7. mar 2013

ja robím oriflame a tiež si od kamarátky objednávam Avon, obe formy majú výrobky, ktoré sú super a ktoré nemusím (aj v oriflame), ale voňavky sú super origlame, v avone mi zasa vyhovujú masky a šampony na vlasy 🙂

blovitc120
7. mar 2013

@visage1974 tou prirodnou kozmetikou myslis Avon alebo Oriflame? Lebo tieto znacky maju od prirodnej kozmetiky daleko ako z Bratislavy do Pekingu 😅

visage1974
8. mar 2013

oriflame urcite nie Avon, takze myslim oriflame.
Základné fakty
1,5 miliardy Eur - ročný predaj
Približne 3,6 milióna poradcov
7 900 zamestnancov
950 výrobkov každý rok
Spoluzakladajúci člen organizácie World Childhood Foundation
Svetové výskumné a vývojové centrum s viac ako 100 vedcami
5 vlastných výrobných jednotiek vo Švédsku, Poľsku, Číne, Rusku a Indii
Účasť na zozname Burzy Nasdaq OMX Exchange od marca 2004
Výrobky sú založené na prírodných zložkách a nie sú testované na zvieratách
Prevádzky vo viac ako 60 krajinách, z toho 11 sú franchisingové

visage1974
11. mar 2013

@blovitc120 ORIFLAME VYHRAL SUPERBRANDS AWARDS 2013!

blovitc120
11. mar 2013

@visage1974 vyhrat mohol cokolvek, ale prirodna kozmetika to nie je

pasteleria
21. mar 2013

ahojte, mne sa velmi paci y avonu pletova bahenna maska planet spa. este kremy anew vitale a este bol kedysi dobry ruzovy SSS krem na telo, ale teraz ked som si to objednala u kamosky, tak akoby to bolo nieco uplne ine. take neviem, co to ma znamenat. no a oriflame- s tym nemam dobre skusenosti, ale mala som len zopar vyrobkov, mozno som nenatrafila na nic dobre...

minkado
13. apr 2013

Ahojte maminy, mala som možnosť vyskúšať si taktiež značku ORIFLAME či AVON, no táto kvalita sa nedá porovnať so značkou LR. Je to nemecká firma, ktorá sa zaoberá nie len krásou, ale aj zdravím. Či je to produkt colostrum, ktorý je veľmi účinný, Aloe vera gély na pitie, probiotiká, krémy na problematickú pleť, na celulitídu, na unavené nohy a mohla by som pokračovať veľmi, veľmi dlho, lebo myslím, že tam majú všetko od záderov na prstoch až po rakovinu. Takže značku LR určite len a len ODPORÚČAM. V prípade ak by ste mali záujem dozvedieť sa o výrobkoch viac alebo máte konkrétny problém, kľudne mi napíšte. Rada Vám odpoviem. Pekný deň prajem. 🙂

natalka20121980
28. apr 2013

Dobry den robila som s Oriflamom a o nico m teraz robim z Avonoma som spokojna a s LR ANI NEHOVORIM

natalka20121980
28. apr 2013

POZNA TU NIEKTO LR KOZMETIKU

pasteleria
1. máj 2013

z avonu som uz skorsie napisala, co sa mi paci, ale aj tak, tato kozmetika je dost komedonna, nie je to to najlepsie na plet, pouzivat by sa nemala casto, podla mna. a taktiez ma nepresvedcia awards, to vobec nie. takze podla mna avon len niektore vyrobky, oriflame asi tiez ma nejake dobre, ale treba skusat, co mi vyhovuje a zobrat si z kazdej znacky len to naj, napr. ja to mam takto:
sprchovy gel: Dove
telove mlieko: volakedy ruzovy SSS, teraz asi Nivea
krem na ruky: Avon ale aj Indulona nechtikova
zuby: Paradontax a vsetko z lekarne+vitaminy na dasna pomahaju velmi+volakedy Biela Perla-bola perfektna,ale uz ju samozrejme asi nevyrabaju
kremy na plet: dermaroller + vitaminy samozrejme + rezim (rano a vecer sirove mydlo, tea tree olej, duac gel-vsetko na akne) + este skusam rozne kremy, ale vacsina kozmetiky na plet mi nevyhovuje
maska na tvar: AVon bahenna, Garnier samohrejiva
na vlasy: elseve cervena-vsetko z tejto rady mi vyhovuje
tak som spomenula niektore veci, ktore mi vyhovuju. stale skusam dalsie a zistujem, co mi uz nerobi dobre. napr. u toho avonu je vysledok ihned perfektny, ale po dlhsom pouzivani mi plet cervenie, male vyrazky sa objavuju, tak si myslim, ze tam bude dost chemie 😒
prosim, napiste, ktora kozmetika vyhovuje najviac vam, nech mozem vyskusat 🙂

natalka20121980
7. sep 2013

PRACUJEM ZAVONOM POSKYTUJEM ZLAVU POPRAD

denusax5
30. okt 2013

Ahojte, ja robim Oriflame 3 roky, zivim sa uz len tym a som spokojna ak niekto ma zaujem mozem poslat katalog, pre viac informacii si mozte pozriet aj moju stranku http://denisarepcokova.orisvet.sk/

reppka10
2. feb 2014

@natalka20121980 ja poznám LR kozmetiku a pracujem s LR 🙂 prečo?

natalka20121980
3. feb 2014

a spokojna z Lr

reppka10
3. feb 2014

@natalka20121980 spokojná, natoľko, že som s LR začala aj pracovať 🙂

ziza
4. feb 2014

ak chcete naozaj zarobit a robit s kozmetikou odporucam mary kay 🙂 dam viac info ak chcete

natalka20121980
4. feb 2014

a co sa vam najviac osvecilo

caroline1987
4. feb 2014

prispievam katalogom 🙂
http://www.avon.sk/PRSuite/eBrochure.page?index...
ak mate zaujem o registraciu je bezplatna a nove Avonky dostanu pri prvych objednavkach darceky zadarmo a zlavu minimalne 15% na nakup 🙂
Rada poskytnem viac info

ivkaj1
19. feb 2014

Ahojte, som oriflame lady uz par mesiacov a myslim, ze ich filozofia a celkovo praca je zaujimava. Vyhodna kupa kozmetiky az s 20% zlavou. Rada poskytnem blizsie inforamcie ak budete mat zaujem🙂

dzinno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iva_janot
21. máj 2014

Ahoj, ostalo mi z Avonu hodne vecí:

parfumy po 6-10eur dámske i pánske

krémy Anew po 5eur

telové peelinty po 5eur

2 tašky-kabelky nové nerozbalené

kto má záujem nech píše
na požiadanie pošlem foto čo všetko mám aj s cenami

Ivka J.