Kozmetika Avon alebo Oriflame. Čo odporúčate?

dada1212
2. aug 2009

Chcela by som vedieť, že ktoré výrobky sa Vám u týchto značiek osvečili a ktoré za veľa nestoja?

iva_janot
21. máj 2014

ahoj, registrujem nové Avon Lady aj Sales Leaderov...zaujímavé zárobky cca 400eur každé 3 týždne
volajte, píšte - vysvetlím

Ivana J.
Dolný Kubín

iva_janot
2. júl 2014

Kto si chce niečo objednať z AVONU alebo Oriflame so zľavou 15%?
som z Dolného Kubína, ale aj iné okresy nie je problém

píšte, dá sa to objednať aj tak že to príde priamo Vám domkov-nemusí to ísť cezomňa -t.j. žiadne poštovné!

Ivka

frantisekpucha
21. okt 2014

Ja ti odporúčam olej na ruky od Lissett. Je to luxusný olej a žena si ho veľmi pochvaľuje. Dá sa aj objednať vzorka zdarma

https://www.lissett.sk/

jayro
1. nov 2014

Registrovať do Avonu sa môžeš klikom tu: http://goo.gl/LtqZI5
Po registrácii ti bude pridelený Avon Leader, a bude ta kontaktovať.

ivettav
3. nov 2014

Ja odporúčam jednoznačne BETTERWARE,pekne si privyrobím,je to nové na Sk a skvelé! Pre viac info kontakt: serioznapracicka@gmail.com

ivettav
3. nov 2014

Hľadáme zástupcov na predaj kvalitnej drogérie -čistiace pomôcky do domácnosti, kávy, kozmetiky a kuchynských pomôcok za skvelé ceny.
Za prvý mesiac pôsobenia na Slovensku sme sa dopracovali k províziám takmer 120€/jednotlivec za október/. Príjem sa bude neustále zvyšovať. Chcete mať lepšiu budúcnosť? Pridajte sa k BETTERWARE. Máme skvelé zázemie a pomôcky pre váš ŠTART. Vyskúšajte. Zaškolíme.
Naviac v novembri skvelé náborové akcie!
Požadujeme:
-užívateľská znalosť na PC
-ochota a chuť pracovať
Ponúkame:
-podporu a pomoc
-voľnú pracovnú dobu
-kariérny rast

ziza
4. nov 2014

Ja odporucam MARY KAY 🙂 Napiste mi a rada vam dam viac info a sami zvazite 🙂

maria263
4. nov 2014

Ja "pracujem" s Oriflame, Dedrou a Essens.

A čo sa týka porovnania Avon (pracuje s nim moja naj kamoška) a Oriflame, tak môžem povedať, že obe majú svoje mínusy a plusy.
Z Avonu neberiem skoro nič, len pre manžela guľôčky a veľké balenie šampónu.
Z Oriflame si beriem len balzam na pery, bioclinical krém na tvár.
Sprcháče objednávam z Dedry a parfumy len z Essens, a podotýkam, že sú to čisté a kvalitné parfumy, a nie toaletné vody, či toaletné parfumy aké ma Avon a Oriflame 🙂
Nepoviem, raz za čas dostanem aj z Avonu či Oriflame nejakú vôňu, ale nesedia mi, väčšinou ich darujem mamine do práce 🙂 Z Oriflame je naj voňa pre mňa Divine, Eclatt..tie mi najviac zákazníčky berú.
No odkedy som mala možnosť vyskúšať parfumy z Essens, tak nakupujem len tam, pre seba i pre manžela, či do daru rodine 🙂

visage1974
22. dec 2014

registracia zadarmo.Výživový doplnok s obsahom základných živín na posilnenie vlasov a nechtov. Redukuje vypadávanie vlasov, pomáha odstraňovať problém slabých, lámavých vlasov a štiepajúcich sa nechtov. Užívajte 2 tablety denne aspoň 3 mesiace bez prerušenia.Ak nechcete platit za jedno 19,90€ ale len 15.31€ a k tomu mozte ziskat darček v hodnote 15,80€ hoj.zazrak a krycí krem, blizsie info v sprave poslem

laylag
22. jan 2015

Ahojte, chcete niekto objednávať z avonu? Najlepšie Prešovčanky 🙂 ak áno píšte IP.

pepiska2812
13. feb 2015

Robim Oriflame uz dlhsie a som velmi spokojna...mam oblubene vyrobky,jednym z top produktov je aj nas wellness co su vitaminy a koktejly...taktiez vitaminy na vlasy a nechty...manzelovi pomohli,ked mu padali vlasy...vone,dekorativna kozmetika...ak by aj niekto chcel objednavat na seba so zlavou alebo si privyrobit kludne vas registrujem...mozme sa aj stretnut a vysvetlim vam ...

mamamajka85
6. nov 2015

Kto si chce nieco objednat z Avonu so zlavou,ci ziskat nejaky darcek?Bratislava,Senec,Pezinok,Modra,okolie...Piste spravu.

martinabw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matrioska86
10. apr 2017

ja som doteraz pouzivala len vyrobky z oriflame, ale teraz mam odtial uz len vonavky a puder. pletovu kozmetiku mam teraz nuance a ta mi viacej sedi 🙂

bulgarianrose
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz