Kozmetika Avon alebo Oriflame. Čo odporúčate?

dada1212
2. aug 2009

Chcela by som vedieť, že ktoré výrobky sa Vám u týchto značiek osvečili a ktoré za veľa nestoja?

linka
2. aug 2009

ahoj,ja robím v oriflame a som spokojná,ale tak isto môže povedať baba čo robí s avonom,tak to je asi tak pol na pol 🙂

silvia123
2. aug 2009

voňavky z avonu sú o ničom!

silvia123
2. aug 2009

alebo parfumy, to je jedno...

linka
2. aug 2009

mala som raz z avonu gél na intímnu hygienu a poviem vám,že mi to tam riadne všetko podráždilo,ale týmto nechcem odhovárať nikoho 😉

cervena_ciapocka
2. aug 2009

Napriklad mne sa pacia vsetky vone z Avonu ale len na niekom inom ja ich na sebe nedokazem mat.
Ale zas vone z Orflame som uz mala niekolko a vzdy som bola velmi spokojna.
Z avonu mam rada napr. lesky na pery, a sampony. Ale ostatne veci mam radsej z Oriflame. V mojom okoli poznam dost ludi co mali z vyrobkov z Avonu alergiu a moj manzel "neznasa" Avon. Ale vsetko je to individualne a treba poskusat.

dada1212
autor
2. aug 2009

Tak ja mám skôr skúsenosti s Avonom a spokojná som s opaľovacími prípravkami, krémami na nohy a dajú sa aj peny do kúpeľa a lesky.
Ale nepáči sa mi rad color trend, takosto ani sprchové gély sennses nie sú bohviečo.

dada1212
autor
2. aug 2009

linka To nie je o tom, že ohováraš, ak sa ti niečo nepozdávalo, je len dobré že to napíšeš, však to neznamená že všetky avon výrobky sú zlé.

cervena_ciapocka
2. aug 2009

dada1212 - presne suhlasim 🙂

vladkaz1
2. aug 2009

ja som z avonu spokojna so sprchacmi.. tak isto gulicky teda na tvar rozjasnujuce .. parfumy mi sedia ...
Oriflame nemozem mat kem od tial zatial po vsetkom som bola podrazdena ..
Z avonu sa mi pacia masky na tvar aj denne kremy .
nepaci sa mi tíe ruze a vyrobky color trend su o nicom .. ale da sa sem tam vybrat inak ja som z Avonom spokojna viacej nez z Oriflame ..

linka
2. aug 2009

odvtedy som už neobjednávala z avonu nič,takže už ani nemôžem posúdiť čo je dobré a zlé,lebo mnoho výrobkov sa asi aj zmenilo 😉

mikalove
2. aug 2009

aj ja som už davno neobjednavala,predtym od koleg. v práci a už som pomaly 2 roky doma,takže neviem teraz posúdiť,ale uprednostňnovala som avon,aj to len sprchače a šampony....z oriflame len Divine,tá je úžasná...

titkovamiriam
2. aug 2009

ahojte avon som robila a oriflame robi moja kamoska takze porovnat to viem.z avonu sa mi pacila intimna kozmetika a mali ju aj v porodnici kde som rodila,potom sa mi pacili niektore muzske vone a zenska len jedna spirit.z kremov nic moc,dekorativna kozmetika tiez nic moc ale sada na osetrovanie farbenych vlasom sa mi pacila,ako aj kremy na nohy.V oriflame kremy a dekorativna kozmetika zasa nic moc ,no tam sa mi paci opalovaci krem a detska kozmetika,kozmetika na odchlpenie 😀 a zubne pasty.inak pouzivam kremy nivea a eucerin

nanyka
2. aug 2009

oriflame vôbec 😝 a z avonu som mala obľúbený jediný výrobok: cukrový peeling, no stiahli ho, takže už tam neobjednávam nič..
raz som z avonu dostala 3 voňavky ako darček - sprvu vôňa, no vzápätí taký smrad, že ...a veľmi rýchlo sa zmenila farba.. takže skončili na wc namiesto osviežovača..parfémy jedine značkové originály, do imitácií nejdem po skúsenostiach nikdy..
zo šampónov som mala mastné či lupinové vlasy, krém na tvár som raz odskúšala - drolil sa....masky som mala na skúšku z mŕtveho mora - na tvár i telo - obe leteli do koša, celá pokožka ma štípala, bola podráždená a červená..
dekoratívna kozmetika - šmejd nad šmejd..

takže toľko moje skúsenosti..

blovitc120
2. aug 2009

Ani jedno

duja
2. aug 2009

ja pouzivam kremy z oriflame denny nocny a ocny s ekolagenom.. a potom este lesky , penove ocne tiene, makeup a kozmetiku na nohy a som spokojna..s avonon skusenosti nemam..nejako mi nevonia

marcca
2. aug 2009

z avonu je super glycerínový krém na ruky a zjemňujúci na päty...a potom sprcháče (aj mužské 😉 )a bronzové guličky...tie sú jednoznačne najlepšie 😎 dekoratívna kozmetika a parfémy nestoja za nič 😝 - akurát z tých drahších tuším Rouge sa volá, ale zas za tú cenu si kúpim v parfumérke oveľa lepšiu značku 😅
oriflame nemusím vôbec... 😝

miriam25
3. aug 2009

ja som mala z avonu parfemik, ale teda po 10 min. ho nebolo vobec citit, takze mi stale stoji v kupelni a je mi luto ho vyhodit 😅 kremy tiez nic moc, jedine co sa este ako tak da je sampon na farbene vlasy, vsetky ostatne mi vlasy skor nicia ako dobre umyju, takze zo zasady tam uz tieto veci neobjednavam.
som ale spokojna s leskom na pery, len na materskej nejak nemam moc sance ho pouzivat 🙂
z oriflamu sa mi pacili sprchove gely a myslim, ze mam doma aj nejaku gulicku, ale teda ta nic moc. kupila som si tam raz v celku drahe tiene, ale tie sa pomaly ani nanasat nedaju, su tvrde ako kamen a to boli take odkedy som si ich kupila, takze odtial uz nic. ja ked tak objednavam z LR cosmetics, vyskusala som uz velmi vela veci a zatial som bola so vsetkym spokojna 😉

cervena_ciapocka
3. aug 2009

miriam co je to LR?

nikka23
3. aug 2009

Ja by som to zhrnula asi tak, ze nieco je dobre v avone a nieco v oriflame. Za druhe, ako sa hovori, ze niet rovnakeho cloveka na svete, tak je to aj s kozmetikou. To co vyhovuje jednemu nevyhovuje druhemu a naopak. Ja mam vyrobky aj z jednej znacky a aj z druhej a som s nimi spokojna. Preto by som povedala, ze treba vyskusat a vytvorit si svoj vlastny nazor.

atrami
4. aug 2009

Ja mám radšej oriflame. Parfém Sun, ten je super.

rora
4. aug 2009

mne viac sedia veci z avonu nez z oriflamu. sprchace(senses) su fajn, aj spevnujuce tel.mlieko a taktiez objednavam aj gulicky,cistiace gely na tvar(clearskin) a kremy na ruky. no makeup odtial urcite nie,nemaju tam vhodnu na moj typ pleti a aj tak mam uz svoje osvedcene znacky z drogerky.

dada1212
autor
4. aug 2009

nikka23 Preto sa pýtam, lebo nie všetky výrobky majú dobré, lebo tá ponuka je v prípade avonu i oriflame veľmi obsiahla a nie všetko je tam dobré. 😉

Ešte by ma zaujímalo z avonu rad planet spa, mala ste niektorá? Lebo je to dosť drahé, preto sa chcem spýtať, že či sú aj tie výrobky tak dobré.

veronikahel
4. aug 2009

v oriflame su teraz tie nove sprcháce a mydla discovery dobre. ja používam čiastiace gely na tvár, hroznovy, teraz mam cucoriedku s levandulou, mam aj ten biely, teraz ma nenapadne ako sa vola 🙂 je to penivy gel a odmaluje super make-up. tiez su dobre, sampony ta nova sada hair-x. a niektore vone...
najlepsie je vyskusat vzorky pri ktorych vyrobkoch sa da.
z avonu pouzivam tonovaciu emulziu na tvar, s tou som spokojna a mam tiez cistiaci gel solution k tomu, den a noc.
a este pouzivam kremy na ruky aj z oriflame aj z avonu...

planet spa, tam som mala najradsej parafinovu kuru na ruky a chodidla, myslim, ze uz nie je v ponuke...

zuzulask
4. aug 2009

avon má teraz super akciu odličovacie mlieko aj na vodeodolné špirály a pod. 150 ml len ta 2eur, je fantastickééééé....mám citlivé oči a nemôžem hocičo používať, ale toto je super...... ak máte záujem a je tu niekto z LC a okolie tak dajte vedieť.......nerobím si reklamu, ale toto sa fakt nedá nespomenúť.....napr. ja som si ho pred 2 mes. lebo mi dochádzalo objednala za 5eur , no a teraz kukám ževraj trhák kampane .....skoro ma porazilo.....objednávam hneď 3 len pre seba.....

lucia375
4. aug 2009

Ja pracujem s oriflamom uz niekolko rokov a som s nim spokojna ale mala som aj veci z avonu a tiez neboli zle. Podla mna treba len skusat. Ja mam v oriflame svoje oblubene veci ktore by som nevymenila, napr. hojivy zazrak, cajovnikovu sadu ale aj vyrobky pre babatka su super.

zuzulask
4. aug 2009

uznávam , aj ja používam hojivý zázrak aj nepriek tomu že mám Avon 😀

marcca
4. aug 2009

dada, planet spa môže byť...konkrétne mne najviac sadli výrobky z olivového oleja - maska na vlasy, telový peeling, tie sú super 😉

mexx
4. aug 2009

Mne sa z Avonu najlepsie osvedcil taky ten tekuty vosk na vlasy alebo co to je, to je fakt super. A z Oriflame gel na intimnu hygienu, cajovnikovy gel na tvar a cajovnikova krycia tycinka, no a samozrejme Hojivy zazrak. 😉

miriam25
4. aug 2009

cervena ciapocka, LR je meno kozmetiky rovnako ako avon ci oriflame a tiez sa predava len tak ako tieto dve znacky 😉

cervena_ciapocka
4. aug 2009

aha 🙂 dakuejm
este som to nepocula
nemaju nahodou aj na nete nejaky katalog ako Avon a Oriflame aby som na to hodila ockom 😉