Kozmetika Dermacol. Ako ste s ňou spokojné?

kornelia
6. máj 2009

Prepacte ak je tu uz podobna tema, tiez som nasla jednu, ale straaaaaaaaasne moc je rozsihala a o tejto kozmetike sa tam zmienuje iba par vetami, tak to nemozem cele citat, preto otvaram tuto temu, lebo potrebujem poradit od vas dievcata, ktore pouzivate kozmetiku Dermacol uz dlhsie a ste s nou spokojne. Chcela by som od nich vyskusat make up a potom postupne aj ostatne ich vyrobky, nakolko mi pripada, ze cenovo je dostupna a ponuka je dostatocne siroka a rozsiahla.

Ohladne make upu, nepouzivam ho stale, ale v poslednej dobe mam problematicku plet a treba mi to prekryt, napriek tomu ze pravidelne navstevujem kozmeticku, no predsa pred menstruaciou je to hrozne. Doteraz som pouzivala make up od firmy AA Oceanic, ale tu u nas nie je dostat, musela som si ho davat posielat a v zime mi aj najbledsi odtien bol tmavy, tak by som rada ten Dermacol.

Viete mi poradit, ktory si kupit, dnes som v obchode pozerala a maju viac druhov, no neviem sa rozhodnut a ak niekto pouziva aj ten podklad pod make up od nich, je to vhodne na kazdy den, alebo len na prilezitostne licenie ked chcete dosiahnut fakt bezchybny efekt.
Pripadne poradte ohladne ostatnych ich vyrobkov, velmi by to pomohlo. Nechcem znova kupovat a vyhadzovat.

kometa
6. máj 2009

ahoj Kornelia, rozhodne najlepšie krycí je http://www.shop.dermacol.sk/kategoria/tvar/make... ... ostatné moc nepoznám, ale tiež ma Dermacol "v novom šate" oslovil
😉

zuzanockamt
6. máj 2009

ja pouzivam make - up dermacol 24hodin control a som s nim velmi spokojna, najmä preto, ze mam velmi bledu plet a vsetky odtiene č.1 - teda tie najsvetlejsie pri ostatnych znackach boli pre mna velmi tmave a tento jediny je vyhovujuci, uplne super

kornelia
autor
7. máj 2009

Dakujem baby, ano ten 24 hodinovy som pozerala aj ja a rozmyslala nad nim, len mi robi problem vybrat si ten spravny odtien, aj minule som tak pochodila, v obchode totiz pri dekorativnej kozmetike na tych stojanoch maju rozne umele svetlo a darmo si to vyskusam na tvari nic nevidim, lebo to strasne moc skresluje. Vybrala som si tak jeden odtien minule a ked som si ho vyskusala doma, tak bol strasne tmavy a to som brala najsvetlejsi odtien. Ako si skusate odtien make upu? To sa mam fakt spytat a vybehnut pred obchod na denne svetlo?? Cudujem sa ze to takto funguje, ved dobre vedia vyrobcovia, ze na dennom svetle sa to ma skusat, tak tie stojany by mali postavit k oknam v obchodoch a nie pod svetlo umele. 😠 😒

kornelia
autor
7. máj 2009

Kometa nie je ten make up cover moc husty,nejak tym ze je tak velmi kryci mi pripada ze to bude ako maska, myslim si ze je vhodny skor na vynimocne prilezitosti a licenie. 😒

kornelia
autor
7. máj 2009

Nik tu nepouziva tuto kozmetiku, prosim poradte! 😉

ivanapav
7. máj 2009

kornelia, ja tiez použivan makeup ako pisala kometa, a je vazne super.Nemozem si ho vynachvalit, prekryje uplne všetko.Je pravda, že je trošku hustejší, ale stači iba troška a vystači ti na celu tvár.Mne takato tuba vydrži vyše roka, a to ho používam každý den.Takže odporúčam. 🙂

dia2006
7. máj 2009

Ahoj Kornelia, ano, vybehni pred obchod - skusat sa ma na vnutornej strane lakte. Nebudes predsa vyhadzovat
peniaze do vzduchu, to Ti dovolia, ja to tak stale robim, pripadne si to natriem a pockam chvilu, ako sa mi to ustali a ako to vyzera vonku a potom sa rozhodnem.

maca793
10. máj 2009

pridám sa dermacol kozmetiku nechcem ja osobne ani vidieť, je nanič, kúpila som si masku a po odstránení sombola celá vysypaná, takže nie nie nie

marcela.m
1. jún 2009

Ja som velmi spokojna s Dermacolom.Mam svetlejsiu plet a kozmeticka mi poradila c.2.Dobre kryje.Aj lesk je super.A cenovo sa da.

nadhera
2. jún 2009

ocny krem uz nikdy viac!!! 3dni som si davala obklady,co ma okolie oci palilo. ☹

macka01
2. jún 2009

Neda sa jednoznačne povedať tento je super atento hnus len preto,že tebe uškodil.Každa mame pleť inú a preto aj reakcie sú rôzne na jednotlive vyrobky.Ide asi ozaj o to vyskúšať a potom sa rozhodnuť.Ja mam 34 a stale hľadám čo by mi ozaj pomohlo.Mne sa Dermakol zdal málo prekryvajúci.Akoby nič.To už Meibeline je lepší,viac schova nedostatky.Ale vedela by som si predstaviť aj ešte lepší sama neviem čo nabudúce vyskušať aby dobre schoval pigm.škvrny? 😲

simka321
4. jún 2012

Ahojte chcela by som sa spitat ci neviete poradit ktory mejkap je najlepsi na leto aby nestekal a nic podobne ... ak mate z niecim dobru skusenost dajte vediet dakujem 🙂

saloma
26. nov 2012

Ahoj, potrebujem poradit s make-upom, aky si mam vybrat ked potrebujem kryci ale nie mastny... mam sem-tam zopar vyrazok a aby mi ich zakryl, ale neupchal pory. Dakujem pekne 🙂

loka45
1. dec 2012

chcem sa spýtať že či sa dá dermacol kúpiť aj v lekárni ?

renataspacirova
15. máj 2013

Ahoj, používam skoro všetko od Dermacolu Nejaké vážne problémy nemám, len trošku mastnejšiu plať a pred menštruáciou sem tam ďobka 🙂 Používam LIFT a MATT ako krém, zmatňujúcu bázu Matt KONTROL a 18h zmatňujúci make-up číslo 2 Na vrch kompaktný púder 2 a som spokojná, samozrejme aj špirálu Double Magic - tá ma dvojitú kefku na dlhé a na husté mihalnice - nerozotiera sa, neopadáva a nerobí hrudky Momentálne som objavila aj detské opaľovacie mlieko vodoodolné 30 Takže ja so véééééľmi spokojná 🙂 🙂 🙂

kajavan
14. júl 2015

Ahojte baby, ak by ste mali niektorá záujem, mám na predaj make-up Dermacol Make-Up Cover odtieň 213 (s expiráciou do 12/2016). Minutá len troška, na cene sa dohodneme 🙂

0nina0
24. feb 2016

Ahojte, potrebovala by som poradiť, už som vyskúšala dva odtiene makeupu Dermacol makeup cover, a ani jeden mi nesadol , jeden moc biely , jeden tmavý do oranžova, mám bledú pokožku, aký odtieň by ste mi poradili ? Ďakujem veľmi pekne 🙂

bianka195
16. apr 2016

@0nina0 možno ti to pomôže