Kozmetika Fleur de Santé. Nemáte skúsenosti?

anjelik85
3. okt 2007

Ahojte, máte niekto skúsenosť s detskou kozmetikou Fleur de Santé?

anjelik85
autor
3. okt 2007

Naozaj sa nenájde ani jedna mamina, ktorá nakupuje z ich katalógov? ☹

biccy
3. okt 2007

Anjelik a tebe chodi od nich katalog?Viackrat som uz niekde videla ich letaky na objednanie balicka za vyhodnu cenu.Podmienkou bolo to,zeby potom chodil kazdy mesiac katalog a musi sa objednat aspon jedna vec z kazdeho.Dostala si sa k tomu tiez tak?Ake su tam vyrobky?Su velmi drahe?Viem,ze ti neodpovedam na otazku,ale.. 😅 😅 😅 🙂

pacna
4. okt 2007

mne tiež chodia letaky no ešte som si neobjednala mne hocijaka kozmetika nesedi ale sestra objednala ale nehovorila nic.aj svagrina ju ma doma makeup a tiene musim sa ich opytat. biccy všetko najnajnaj malej zoe. 😉

sakura77
4. okt 2007

ahojte.mne prave prisiel balicek minuly tyzden a to som si objednala fakt si nepamatam kedy,tak to bolo davno.kremy o nicom a tiene jak by dal,myslim ze v drogerii kupis lepsie.a ziadny katalog k tomu mi neprisiel.takze ja prvvy aj posledny krat

anjelik85
autor
4. okt 2007

ahoj, tak ja som si objednala raz cez ten leták. ale som si to neprečítala tie podmienky. ale len rok je podmienka, že si musíš z každého objednať. sú tam drahé veci, ale dá sa vybrať a bývajú super akcie.
sakura77, kvalitné to teda nie sú výrobky. len ak si sa stala ich členkou, tak budeš musieť prvý rok objednávať z každého katalógu. a ten chodí vždy okolo desiateho v mesiaci. nikdy nie s objednaným tovarom.

biccy
4. okt 2007

Anjelik,dakujem za info. 🙂

Pacna,dakujeme so Zoinkou za blahozelanie. 😵

martinadt
4. okt 2007

ahoj ja používam krém aj kvapky a som spokojná až na výraznú arómu 😒