Kozmetika Vichy. Používate ju? Badali ste výsledky?

janka08
7. jan 2008

Pouzivala som kozmetiku vichy ale vysledky som nejak nepostrehla ☹ Po akej dobe ste badali vysledky po pouzivani tejto kozmetiky????

yasmina
5. feb 2009

Julca skus Effaclar radu od La Roche posay...nie je to taky drastak 😉 ako Normaderm od Vichy ...mozem odporucit mne pomohol...

ikke
5. feb 2009

ja tiez momentalne douzivavam normaderm, pomohol, ale namiesto deklarovanych 4 tyzdnov zabral asi po 4 mesiacoch 😅
ale tiez sa chystam na prirodnejsiu kozmetiku, je neuveritelne, co za svinstva sa davaju do beznych produktov (aj vichy) ... 😝

yasmina
5. feb 2009

ikke no svinstva su vsade...hlavna vec ze zaberaju 🙂

len.petra
5. feb 2009

pouzivam vichy normaderm a musim povedat, ze som s nim spokojna, asi po styroch tyzdnoch sa prejavili vysledky,, plet mam jemnejsiu, mala som take male uhriky a vyrazky, nie velmi zapalene, ale zato po celej tvari, proste skareda plet a teraz je to lepsie, hlavne pomaha pouzivat to pravidelne a tolko sa nerypat, to som si vsimla hned, ze ked si nevytlacam tak sa to nerozsiruje.. cize ruky prec a radsej poctivo cistit.. 😉

susik77
5. feb 2009

ja mam od vichy normaderm myci gel, krem myokine, odlicovaciu micelarnu vodu a 100% spokojnost 😵
na citl. pokozku je este okrem la roche dobra kozmetika bioderma-od nich pouzivam krem Atoderm- mam atopicky ekzem. krasne vyhladzuje povrch koze ak mate take trhlinky al. velmi suchu kozu. nie je extremne mastny ale vytvori taky ochranny film.

bihan
5. feb 2009

Ikke, to je teda fakt.. stačí si rozlúštiť zloženie niektorých prípravkov a človek by ich už nikdy nepoužil 🤐
Ja som prešla na kozmetiku od Lush - žiadne zbytočné sajrajty a u mňa lepšie výsledky ako od Vichy 😉

julca80
5. feb 2009

yasmina, moc dik za radu. Idem kuk ako presne vyzera ten krem Effaclar od La Roche posay a co stoji. 😉

oskar75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tweety22
16. feb 2009

vichy, bioderma, avene, la roche - rada ich striedam a tiez som spokojna, asi najviac s biodermou 🙂 a make up od la roche je supis 🙂

wladka
16. feb 2009

ja mam make-up od vichy Dermablend.. maximalna spokojnost 😵

aj od la roche som mala, tiez dobry.. 😉

zuzana581
16. feb 2009

Ja používam VICHY šampón na mastne lupiny a je to to jediné, čo mi pomáha a za tie roky čo tým trpím som toho teda vystriedala hojne. Mám aj Normaderm ale používam ho len v lete, lebo v zime sa mi pleť velmi suší a potrebujem ju práve premasťovať. V lete keď mám pleť mastnú, tak je Normaderm perfektný.

ivka10
16. feb 2009

ikke, to je pravda, ze v beznej kozmetike je vela syntetickych latok, no bohuzial cisto prirodna kozmetika (najma s vyraznym obsahom silic) moze byt dost alergenna. Mne vichy zatial vyhovuje, pouzivam myokine a micelarnu vodu, a spolu s manzelom pouzivame ich sampony - su jedine, co nam ani pri dlhsom pouziavni nerobia ziadne problemy. A ked som mala problemy s akne, jediny mi zabral normaderm krem, tonikum este doteraz obcas kupujeme. Avene je tiez kvalitna kozmetika (ale mam odskusane len vyrobky na suchu pokozku tela), la roche som velmi nepouzivala - effaclar mi velmi nepomohol....

annabel4
23. mar 2012

Mate niektora skusenosti s Liftactive Retinol HA na ocne vrasky? Rozmyslam ze po 30tke by to chcelo trosku zainvestovat do lepsej kozmetiky 😉 Mala som vzorku no vysledky po takom malom mnozstve nevidiet, "funguje" pri dlhsom pouzivani?

mery00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babenko2010
9. máj 2013

@bihan aka je to znacka prosim?

nanna1
17. okt 2013

Žienky neviete mi zohnat vzorku Vichy idealia life serum? Velmi to chcem vyskusat,ale neviem ju zohnat v ziadnej lekarni 😒

livi
22. okt 2013

aj ja by som chcela vyskúšať idealia life, predsa len je to drahší produkt, takže by som najprv chcela zistiť, či mi bude vyhovovať