Kozmetika Yves Rocher. Je kvalitná?

samsara
24. aug 2010

Čaute,aké máte skúsenosti s kozmetikou YR,používate ju niekto,ak ano,odporučte nejaké dobre ,odskúšané veci.Poprípade,s čím ste neboli spokojné...Je to kvalitná kozmetika?
Dakujem.

maggie2
24. aug 2010

Je to kvalitná kozmetika v kategórií vyššej strednej cenovej triedy. V Rakúsku funguje i zásielkovou službou (podobne ako Avon ale nie na princípe Avon ladys, ale priamo objednávky z katalógu), takisto sú vo väčších mestách YR obchody, viem, že i na SK napr. v Bratislave sú. Ja uprednostňujem odtiaľ dekoratívnu kozmetiku a krémy, lotions a podobne. Vône kupujem ale iné, v parfumériách. Takisto šampóny a sprchové gély kupujem tiež iné značky ale i u YR dajú kúpiť ak majú akciu tak výhodne, Niektoré sprchové gély YR úžasne voňajú. Prakticky kupujem len vtedy YR ak je na niečo akcia teda zľava.

nanulik
24. aug 2010

no pokiaľ viem tak tejto značke zrušili na SR licenciu. ja som kupovávala v maxe v NR mame voňavku a predajňu zrušili a predavačka z vedľajšieho butiku mi to povedala. ale ja osobne som raz mala pleťové mlieko a vodu na citlivú pleť, tuším to bolo s harmančekom a štípalo to ako šľak.

ale ak by niekto vedel či sa dá ešte objednávať budem rada za info

misaelka
24. aug 2010

ahoj ja som si YR kozmetiku kupovala v CZ. Mam recenzie iba na sprchove gely, ostatna kozmetika pre mna ako pre studenta nebola cenovo dostupna, sprchacik vonal nadherne 🙂

misi33
24. aug 2010

yves rocher je podla mna kvalitna kozmetika.vyskusala som takmer vsetko.najviac oblubujem kremy,makeupy a sprchace a sampony......su to vsetko cisto rastlinne produkty
yvesrocher sa aj u nas robi cez poradkyne krasy (katalogovy predaj) a potom priamo v predajnach
ak mate zaujem stat sa poradkynou,resp.si tuto kozmetiku objednavat pre svoje potreby tak napiste do mojej IP

domika007
24. aug 2010

suhlasim s misaelka - tiez som mala od nich sprchovy gel a bol superny 😉 este tusim lesk na pery aj ten bol ok 😉

juliettte
24. aug 2010

YVES ROCHER kozmetika s harmancekom nie je pre citlivu plet ale pre normalnu, pre citlivu je ta ruzova rada, ja na plet pouzivam v podstate len to, sem tam zmenim aby som to nepouzivala stale ale len na chvilu, inak sampon a kondicioner pouzivam, aj gely, ked si clovek zvykne je tazke odvyknut si, ale kupujem len na zlavu, na slovensku vzhladom k tomu ze je malo obchodov, jediny na vychode zrusili, tak sa asi trochu zmenil system, da sa objednavat z katalogu, ak sa neobjednava cez tretiu osobu ale priamo tak je este zlava, v podstate to vyjde lepsie ako v cechach ked kupim na akciu, doporucujem pozriet stanky www.yvesrocher.sk

janocka
24. aug 2010

ja som si pred par rokmi pomerne casto kupovala veci YR.... velmi spokojna som s odlicovacom na citlive oci (bielo-modry), sprchace su tiez ok a najviac som bola spokojna s kremovymi ocnymi tienmi duo - 2 farby v 1 "tube".... velmi pohodlna aplikacia, dlho vydrzali na ociach..... uz ich vraj nevyrabaju, na SK sa uz nedaju dostat, iba vo F a to je skoda 😒
pouzivam aj gomaz na mastnu plet, tiez som spokojna....
obrazok tienov prikladam.... na stranke ich maju uz iba ruzove, no predtym mali aj hnede a fialove

henikav
24. aug 2010

ja YR neodporucam zenam co maju velmi citlivu plet? Ja ju mam a zo 2-3 krat som chytila taku alergiu, ze som si musela potom kupovat liecive kremy v lekarni, jednalo sa prave aj o tu harmancekovu sadu kremov, co som si myslela, ze bude velmi jemna. Lekarnicka mi povedala, ze harmancek je sice fajn, ale ta baza kremov nie je velmi dobra a vela zien s tym k nej chodi, ze chytili alergiu. Ale fakt len zeny co maju tu plet velmi citlivu, lebo zase kolegyne pouzivaju a ziaden problem nemaju. zas ocne tiene a ruze a laky na nechty, s tym som doteraz problem nemala

yanni
24. aug 2010

ja zijem v Nemesku a tu nie je problem sa dostat k tejto kozmetike. Samozrejme som vyskusala, mne vsak nevyhovuje. Z plet. kremov, cistiacich vodiciek a podobne som sa vyhadzala. Jedine co bolo ok su laky na nechty. Ja uz neexperimentujem, mne super vyhovuju produkty Nivea. Poprve lacnejsie a po druhe dostat ich vsade. Ked sa chce niekto dat na prirodnu kozmetiku, odporucam Alnatura. Dostat hadam aj na SK v DM-Drogerii. Dokonca ani moja citliva pokozka na kremy nereagovala nejakou aleriou.

sevillas
6. jan 2011

Robím s touto kozmetikou síce len krátku dobu, ale som s ňou spokojná, šampóny a sprchové gély sú úžasné, parfumy majú krásne vône...S pleťovou kozmetikou nemám veľké skúsenosti, ale od známych mám dobré ohlasy. Osobne si nemyslím, že je táto kozmetika drahou, to len Avon a Oriflame sú kozmetiky s nízkou cenovou hladinou. Ak chcete, aby sa prejavili výsledky, tak do kozmetiky aj treba čosi investovať. To máte aj s inými vecami, aj keď si kúpite Clever čokoládu za 0,70€ určite nebude chutiť ako Lindt za 3€. Sama som zistila, že je tomu tak. Investícia do kozmetiky sa určite oplatí. A táto kozmetika drahá nie je, sú kozmetiky, kde za pleťovú masku zaplatíte cez 30€, alebo za očné trio tiene 35€ a to si myslím, že je drahá kozmetika.

Predajňu YR nájdete v BA na ul. Drieňova 1,

bihan
6. jan 2011

Poznám, kedysi som mala rada, už nemám.. tvári sa ako prírodná/k prírode citlivá kozmetika a sú to hlúpe marketingové ťahy. Nechtíkové mydlo k nechtíku poriadne ani nepáchlo, mydlá, ktoré sa tvária bio, obsahujú možno tak jednu bio zložku (z 50-tich).
Možno ešte parfumy by som vzala na milosť 😀
Proste taká obyčajná kozmetika, na Slovensku veľmi drahá, vo Fr jedna z tých "supermarketových" tried, lebo cenová politika je tam úplne iná a takmer vždy sú nejaké výrobky za polovičnú cenu, 1+1 zadarmo a pod.

slavus8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbakanka
7. jan 2012

Sampony su podla mna fajn a maju velmi dobre telove mlieka. Ale na Slovensku su drahe. v Nitre maju kamenny obchod v OC Mlyny
http://saschanitra.blogspot.com/2011/10/predraz...

erikasadek
7. jan 2012

osobne pouzivam uz roky sada drahsich kremov alebo make upu je niekedy ovela lepsia ako drahe znacky potvrzdujem, ze pre suchu a citlivu plet je to super kozmetika....
samsara kupila som tera sadu novych veci make up super na baze oleja s ruzi a inych prirodzenych anti age apoviem ani od chanelu mi tak dobre nesedel pokozka ako saten a vrasky nevidiET potom este super novy elixir;; na pokozku len kvapka sa dav robi to zazraky s pokozkou....
http://www.yves-rocher.fr/control/maquillage/fo...

myslim tento..http://www.yves-rocher.fr/control/soins-du-visa...

bihan lenze yves rocher nikdy netvrdi ze je b teda len velmi malo vyrobkov na baze bio osobne bio kozmetiku nemusim len mezdi nami.. je to len na rastlinnej baze a este pred bio boomom ved uz su ako prvy priekopnici na trhu viac ako 40 rokov.... osobne mam rada a mozem len odporucat..... mas pravdu v fr ich cenocva politika je ina a urobis super ked kupujes za super ceny + darceky inak bihan ich kozmeticky salon ti odporucam s ich pripravkami super!!!! 🙂

dauena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jfmamjja
7. okt 2013

Glow mask z granatove jablka odporucam, taktiez aj ryzovy sprchovy gel, neodporucam vsak cistiacu pletovu vodu Pure System =, plet je po pouziti cervensia a od Biodermy je super 🙂

mimka2013
8. okt 2013

Objednavam kozmetiku Yves Rocher. viac info na kozmetika@centrum.sk poslem vam mailom katalog. posielam pre cele Slovensko.

katussska24
20. okt 2013

Pracujem s touto kozmetikou, info cez IP 😉

blue99
26. nov 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
coral13
26. feb 2015

Ja uz velmi dlhu dobu od nich pouzivam okrem sprchovych kremov, telovych kremov (ostruziny, olivy...) aj odlicovaciu vodu na oci a plet PUR BLEUET z nevadze a musim povedat, ze je skvela. Umozni velmi rychle a lahke odlicenie a moje oci a plet nie su podrazdene ani len trochu. Co sa tyka pletovych kremov, momentalne pouzivam krem Elixir 7.9., ktory zanechva velmi hydratovanu plet a krasne sa vstrebe, takze nie je vobec prilis mastny. Co sa tyka kvality aj ceny , uprednostnujem ho pred mainstreamovymi znackami ako su Garnier al.L Oreal, kedze tie mi sposobili vo vacsine len sarapatu, ako svrbenie pokozky hlavy, palenie tvare sposobenu ich kremami a pod.

zena1
6. mar 2015

Žienky, možno mimo Vašu tému ..ale ponúkam možnosť získať výučny list pre Kozmetičku v Martine ZADARMO!! Financovane cez EU, začiatok už v marci ... ak viete o niekom kto by mal záujem ... napíšte. Rovnako je možnosť vyštudovať za Kuchara, Cukrara, Pekara, CNC stroje..atd atd emoticon

akimonka
23. jún 2015

Ahojte, ja nakupujem YR v Rakúsku, keď sú akcie a zľavy. S kozmetikou som spokojná, nosím ju aj kamarátkam na SK, hlavne spokojnosť so šampónom http://yves-rocher.sk/vlasy/ostatne_sampony/sam... , ale aj sprchové gély, krémy a voňavky. Ceny sú úplne iné ako na Slovenku.

Ak má niekto záujem, pozrite sa na moje ponuky, priebežne pridávam. 🙂
http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/50875958/Vona...

olinka19
9. júl 2015

YR som pouzivala ked som po skole isla pracovat do CHF a nejaky cas tam aj potom zila. Na SK su ceny neprimerane takze plne suhlasim s dievcatami. Co sa kvality tyka v zahranici mozno zodpoveda primeranej cene, ale neklasifikovala by som tuto kozmetiku ako "super" alebo prirodnu. To teda rozhodne nie. Moja dcera je atopicka od narodenia a keby ste videli ako reagovala na akykolvek krem alebo sprchac z YR uz by ste si ju nekupili. Mne vyhovovala ale ja mam normalnu bezproblemovu plet. Aj tak som ale presla na inu...

mimi217
22. sep 2015

Prosím vas funguje aj e-shop Yves rocher nakolko som si chcela s cz e-shopu objednat ale neodosielaju na SK tovar

l3yla
25. sep 2015

V zahraničí obyč.kozmetika ,nič extra. Ja mám zopár kúskov doma a sú ako každé iné šampóny či sprcháče 😀 🙂

petka_miskova
15. nov 2015

Ives Rocher je velmi dobra prirodna kozmetika, velmi podobna a lacnejsia varianta je napr Nazopikaris http://nf106.uniza.sk/~Kubanyova/Nazopikaris-Ko...

zabuulka
4. feb 2016

Baby, ak by ste chceli, vypredávam pár produktov z YR, pretože sú pre mňa nevyužiteľné. Napríklad: Elixir 7.9 - Denná starostlivosť na suchú pleť - 14,50€ (pôvodne 23€)
Riche Creme - Nočná starostlivosť proti vráskam - 15,50€ (pôvodne 26,50€)
Hydra Vegetal - hydratačný gél na deň a noc pre normálnu a zmiešanú pleť (bestseller) - 5,90€ (pôvodne 10,90€)
Sebo Vegetal - Zmatňujúca denná starostlivosť pre mastnú až zmiešanú pleť - 6€ (pôvodne 9€)
Malinový krém na ruky - 2,50€ (pôvodne 4,50€)
Opravné Telové mlieko pre veľmi suchú pokožku - 5,90€ (pôvodne 8,80€).

miriam2908
26. feb 2016

Dievčatá mám otázku na yr sprchove gely. Vonia po nich telo aj keď ho osprchujete a utriete sa? Mala som po pár krát palmolive s takou orientalnou vôňou a vonala som po nom ešte aj ráno. Ale prestali ho asi vyrábať :( ďakujem za odpovede🙂

alma_m
30. mar 2016

Ja by som sa chcela opýtať - máte niekto skúsenosť s výberom vhodnej kozmetiky, keď vám škodia parabény?