Kradnutie v obchode. Stalo sa vám to už?

jovana
15. sep 2009

dobry vecer, prave som prisla z nakupu a som strasne zlostna.....
nie som rasista ale uz mam tych mladych ciernej pleti co kradnu penazenky v kauflande dost. dnes som ich videla ako dajakej babke kutraju v taske, ktoru si nechala vo voziku. oni ma videli ze tam striehnem tak prestali. potom som upozornila tu babku no a oni / boli dvaja sa zacali na mna vyvrsovat, nadavali mi, ale ked vidlei, ze som sa neposra.... tak prestali. kricala som na nich, ze co si to dovoluju. tak sa rychlo vyparili, povedala som to potom jednej predavacke. ale poviem vam rychlo som sla rovno domov nebolo mi vsetko jedno. nechapem, ze kaufland s tym daco nerobi, minule bola kamoska v kauflande a opat tam jedna pani robila paniku, ze jej ukradli penazenku. tak ak chodite na nakupy do kauflandu tak si davajte sakra pozor na svoje osobne veci, oni sa pred nicim nezastavia. mate s tym aj vy skusenost?

lenkalienka4
15. sep 2009

u nas je to bezne v kazdom obchode a nielen v kauflande... nikto z nimi nic nerobi a dokonca aj niektory nasi policajti im dohadzuju ksefty 😠 je to smutne ale je to tak... nikto im nic nemoze, kedze jeden kabelku zoberie, poda druhemu ten dalsiemu a uz ich niet 😖

layla
15. sep 2009

nie je to len v kauflande, ale aj v inych obchodoch ☹ je to katastrofa, a najviac mi je luto tych starych babiciek 😒 su neskutocne drzi, a najhorsie je, ze kradnu predovsetkym deti, pretoze tym nic nemozu spravit.... 😠

sumienka2525
15. sep 2009

No tak aj u nas to je bezne v obchodoch. Tiez som pracovala v obchode a museli sme striehnut na zlodejov.
Ja neznasam aj ked postavaju pred obchodnym domom a ponukaju tovar ako parfemy , oblecenie a tak. Stale doliezaju , zlavuju tovar a tazko sa ich zbavyt peknym slovom ako: nie, dakujem, nemam zaujem.

majacska
15. sep 2009

lenka o tych policajtoch, co si pisala, tomu neverim....

grettka
15. sep 2009

verim, ze toto okredanie existuje, a pritom ked idem do obchodu, dm, alebo parfumka, tak VZDY mam sbs-kara za patami.. dokonca som raz musela otvorit tasku.. oni sa sustreduju na obycajnych ludi a nie na tych potencialnych zlodejov... pretoze ti su skratka nepostihnutelni....

ja som skor zazila okradanie ako "obchodnicke" praktiky v predajni albert v BA....mali v zlave zeleny caj rauch este cez vikend... v pondelok nalozili do toho isteho regalu zeleny caj nestea pricom zlava bola stale na rauch, ale kto pozorne necital cenovku, tak si to nevsimoll a ludia brali vo velkom ten druhy... pricom ten bol za normalnu-vyssiu cenu.. tak tomuto vravim okradanie zakaznika.. alebo iba nasa hlupost, lebo si to nevsimneme?

aksulvap
15. sep 2009

Aj našu známu okradli v Kauflande, prišla o peňaženku, komplet aj s platobnými kartami, kým ich stihla zablokovat, boli už peniaze fuč 😠

lenkalienka4
15. sep 2009

majacska - pozyvam ta na prechadzku po hlavnej ulici v case obeda alebo na prechadzku na nas Blsak 😅 a uvidis sama.

rora
17. sep 2009

co sa tyka okradania, tak ja mam skorej skusenosti s tescom - ale s pokladnickami. neviem ci naschval, alebo si to fakt nevsimnu z unavy alebo z coho, ale jeden z troch nakupov dopadne zle. uz si na to davam pozor, ale predtym som vzdy az doma a neskoro zistila ze mi velakrat hlavne pri velkom nakupe nablokovali s kludom niektore polozky aj dvakrat alebo ze mi zle vydali o 20 -30 korun a podobne. no uz som sa poucila a predvcerom som dalsi "omyl" odhalila hned pri pokladni (2x nauctovana 1 vec) takze som si pekne pockala na vratenie sice len 39 centov, ale ked ma takto okradnu pomaly kazdy treti nakup po cely rok, tak dakujem pekne. a co este len ti ludia, ktori si nic nikdy nevsimnu...

miroslava89
17. sep 2009

dnes sa uz kradne asi vsade 🤐

grettka
17. sep 2009

rora, taketo nieco sa mi stalo v spominanom alberte, dokonca u tej istej pokladnicky... brala som jogurty, obvykle 4-5 ks a na bloku bolo o jeden naviac... prvy raz som to nechala tak, druhy raz som sa uz ozvala a pockala si na vratenie penazi...

eva7780
17. sep 2009

pracovala som v obchode a stalo sa ,že aj dospelý kradli,vedúca zavolala policajtov a tý na to kašlali a zlodeja pustili hned ako vyšli z obchodu,ešte si s ním aj ruku podali a to sa nestalo len raz 😠

emjee
17. sep 2009

myslim, ze davat si pozor na svoje osobne veci je pravidlo nielen pre kaufland, ale aj ine obchody, mhd, atd.