Krajina snov. Ktoré krajiny vás lákajú?

etuska
2. apr 2008

o cestovani a dovolenke sa tu toho vela popisalo,no bola by som rada,ak by ste tu pisali skor vase dojmy z krajin,ktore ste navstivili a aj nejake perlicky.
-nieco viac o ludoch a cudzich kulturach
....alebo aj o krajinach ,kde ste zatial neboli no veeelmi vas lakaju 😉

expertka8
17. okt 2008

...bubba....ja milujem jesen...zimu/kosu/ 😉 😀
...asi som "šiši"....ale dazd a vietor....to je moje 😵

etuska
autor
17. okt 2008

Bubba,Expertka-pozrite si moj albumcek,tu v Irsku je obcas aj pekne-vid nase septembrove fotky 😀

etuska
autor
17. okt 2008

dokonca som sa nechala ukecat aj na chodenie naboso v mori 🙂

leishmania
17. okt 2008

ja by som nezvladla irsko a take chladne uprsane krajiny, zle to na mna psychicky posobi a som strasny teplomil, este aj v izraeli som v lete poveceroch pre istotu bundu nosila so sebou keby mi zima bola 😀

etuska
autor
17. okt 2008

leish-mrkni album 😉 ake pekne slnecne dni su aj v irsku,vobec to nie je take strasne ako si kazdy mysli.Je tu sice tarz chladno,ale to je aj na SVK.

leishmania
17. okt 2008

priroda je tam nadhera, ta zelena je fakt super...vzdy sa mi to velmi pacilo, ja len preferujem teplucko 🙂

etuska
autor
17. okt 2008

leish-paradoxne aj ja 😀 stale tvrdim,ze na dochodku si pojdem vyhriat kosti na Jadran 😀

leishmania
17. okt 2008

ved zivot cloveka zaveje casto kam neplanoval...

etuska
autor
17. okt 2008

presne tak,co mate nove? 😕

expertka8
17. okt 2008

...etuska...vdaka za usmernenie... 😅 ..ale Tvoj album mam uz daaaavno presmirovany 😀 ....radost pozerat....znova....a znova....a znova....znova.....a znova.......znova.......a znova....... 😀 😀 😀

etuska
autor
17. okt 2008

expertka 😀 😀 😀

leishmania
17. okt 2008

etuska, to bola otazka na mna? 😀 zatial vsetko postarom...ucim sa od rana do vecera, dnes mam akurat day off vcera bola skuska...inak MM rozmysla ze si urobi MBA degree v UK si USA...no nejak by som to prezilaaj ked ja som jak stary strom, nerada sa stahujem 🙂

etuska
autor
17. okt 2008

leish-tak to ti nezavidim to ucenie 😝 a stahovat sa tak skoro tiez nechcem,ale uvidime co zivot prinesie

leishmania
17. okt 2008

vy tam planujete kolko ostat?

etuska
autor
17. okt 2008

myslim,ze ste tu viacere pisali o Skandinavii.Boli ste tam niektora?a tiez ma lakaju-Estonsko,Litva a Lotyssko 😉

maruschka
18. okt 2008

etuska, odpovedám po pol roku na otázku, prečo Island 😀 😀 😀 😀 Lebo tam je kráááásne, tá príroda,teplé pramene,horúce pary,história...Jednoducho krajiny s prírodou typu Vysoké Tatry som už videla, pochodila som,čo som mohla, more už som tiež videla, ale takýto typ krajiny ešte nie..Takže by som tam rada išla 😉 😉

bibula
18. okt 2008

julova- aj mna vola moskva,este som tam nebola,ale snad niekedy.
expertka8-ale aj irsko-historia,priroda,pocasie- to take ja mozem,tam by som chcela aj byvat /moskvu mi staci len navstivit na taky cca tyzden 😀

bihan
18. okt 2008

Haha, pekné počasie v Írsku? 😅 Sestra žije v Corku a na prázdniny sa chodí "vyhrievať" na Slovensko, lebo z toho večného dažďa má depky. 😔 Ja som strávila 4 mesiace v Škótsku, rok v Bretónsku a stačilo mi 😅 Mať každý deň slniečko fakt hrozne zlepšuje náladu. 😎

Islan láka aj mňa práve kvôli prírode, prameňom a tomu, že je to také "iné" 😵

Leish, my v "zime" vyťahujeme paplón, lebo nám je kosa 😝

kvixa
18. okt 2008

tu je nova tema? 🙂

etuska
autor
18. okt 2008

Kvixa-tato tema je tu uz dlhsie,len akosi trosku zapadla prachom,tak ju oprasujeme 😀

deni1
19. okt 2008

Ahojte super tema,Tak pre mna je krajina snov prave ta kde zijem s rodinkou Singapur,je to krasna slnecna 😎 ,a hlavne cista krajina s velmi dobrymi ludmi.Je tu strasne vela zelene aj ked je to mala krajina a 5mil obyvatelmi.Aj ked je tu stale dost teplo a vlhko uz sa tesime na dovcu na slovensko 😀

etuska
autor
19. okt 2008

wow-Deni-tak taku vzdialenu a exoticku krajinu sme tu este nemali.Napis nam o nej nieco viac.Ake je to tam s postavenim zeny v spolocnosti,aky je tam model rodiny a pod.... 😉

deni1
20. okt 2008

Tak to je neviem ake je postavenie zeny v spol. je pravda ze su tu moslimi chodia aj zahalene ale nie v tych ciernych burkach,su tu aj indovia a vela cinanov.A co sa tyka rodiny tak tu ma kazda au-pair ak nie dve tak ja sa tu stretavam skor s nimi ako s mamami. 😖 .A krajina je to nadherna stale nad 30 stu.a obrovska vlhkost 80%.Zachvilu zacina obdobie dazdov ale to uz budeme v SR.Inak my sme slovaci a muz tu ma pracu,Takze mam exoticku matersku dovolenku. 😎

etuska
autor
20. okt 2008

hm,tak to teda hej 😉 dokedy tam ostavate?

evuliki
20. okt 2008

Ja som zila skoro rok na Novom Zelande a viem,ze sa tam este vratim.Je to sice straaaasne daleko,ale stoji to za to.Prekrasna priroda,uzasni ludia.Najprv som si nemohla zvyknut na to,ze tam domaci chodia zasadne bez topanok po vonku,nakupoch,do prace....Ale potom mi to uz prislo normalne a tiez sa mi par krat stalo,ze som niekam vyrazila uplne bosa....Alebo manager obleceny v obleku a k tomu na nohach "zabky".Vsetko je ok,ak sa vam vetraju nohy 😀 A odskocila som si odtial na dovolenku na Tahiti-snad netreba ani opisovat.... Zeland je krajina,ktora ocari kazdeho 😉

deni1
20. okt 2008

my sa vraciame 20.11 a potom spat do Sin.vo februari nech si starky uziju vnucata 😀 .A ako pise evuliki s tymi "zabkami"tak ma uplnu pravdu ale tu kde je to super teplo je to asi lepsie ako sa parit.Tu sa poti clovek aj ked pise na pc. 😅

zuzitka
29. okt 2008

portugalsko 😵

etuska
autor
29. okt 2008

Hmm,baby-moj manzelik sniva o Novom Zelande odkedy sme prisli sem do Irska 😀 a ako je to s pracovnymi ponukami???

gio
29. okt 2008

ieiz Portugalsko, ale stacilo by aj Taliansko 😉

gurti
29. okt 2008

mna laka Mexiko a niektore krajiny Juznej Ameriky, Venezuela, Kolombia a Argentina.
V Skotsku mi zije sestra a hoci sa mi tam paci, tak len ako dovolenka, na moj vkus prilis depresivne 😀 ...aj sestre z toho pocka prepina.