Krajina snov. Ktoré krajiny vás lákajú?

etuska
2. apr 2008

o cestovani a dovolenke sa tu toho vela popisalo,no bola by som rada,ak by ste tu pisali skor vase dojmy z krajin,ktore ste navstivili a aj nejake perlicky.
-nieco viac o ludoch a cudzich kulturach
....alebo aj o krajinach ,kde ste zatial neboli no veeelmi vas lakaju 😉

bluff
6. jan 2009

tatolu
o viza do kanady ziadat netreba, boli pred rokom zrusene 😉

najjulinka
6. jan 2009

Skandinávia a najviac asi švedsko ma láka... alebo lákalo.. .dnes už ani nie... neviem... predsa len deti... 😀 😀 😀

sakura77
6. jan 2009

moja vysnivana krajina je ktorakolvek kde je teplo 😅 ja som totiz stale "zamrznuta"

ale velmi by som chcela ist napr do Ciny

kili
6. jan 2009

mne sa páči strašne Island a potom Írsko 😵

susik77
6. jan 2009

ja v taliansku al. vo Francuzsku-kvoli prirode a historii 🙂

kili
6. jan 2009

jo, ale nebola som tam, len túžim 😔

bluff
6. jan 2009

ja by som sa momentalne isla rada pozriet do japonska.. ale len pozriet 🙂

tatolu
6. jan 2009

Bluff, ďakujem, ale teraz už nemôžem 😉

Ja som drahému zahlásila, že ak by ma pustil do Austrálie, tak sa určite nevrátim... Len na mňa kukol 😀

mikalove
6. jan 2009

ja by som nikdy nešla do ázie,by som sa bála.. 😅

tatolu
6. jan 2009

Mikalove, v Ázii na letisku sa iba presadá...

mikalove
6. jan 2009

tatolu to som všeobecne... 😀

tatolu
6. jan 2009

Ja viem 😉
Ja som zas rada cestovala a spoznávala aj nových ľudí. Preto ma lákajú spoznávačky - nespoznávaš len krajinu 😅

mikalove
6. jan 2009

aj mna lakaju spoznavačky,len čo teraz s malou?s deťmi sa tam moc nedá,s väčšími skor,takže ja to na pár rokov odložím..

monkula
6. jan 2009

aj mám z Ázie strach, odkedy so mvidela film Bangok Hilton 😅

mikalove
6. jan 2009

monkula presne,len som nechcela nahlas 😀 😀

monkula
6. jan 2009

a ešt ebol ejden taký film, podľa skutočen judalosti, takým dvom babám podstrčil nejaký blbec drogy, potom ich bonzol, aby mohol preniesť ešte väčšie množstvo drôg a ešte so maj čítala dve knihy, autentické výpovede väzňov, čo boli v thaských väzeniach, no ani párom volov by ma tam nikt onedostal 😀

tatolu
6. jan 2009

Možno máte pravdu, ale ak sa človek bojí, nikde nemôže ...

Ale ako sen to je pekný nie 😉

monkula
6. jan 2009

no hej ,snívať a musí...
ale ja snívam o krajine ,kde je teplo.... 😀

tatolu
6. jan 2009

Ale v Austrálii je 😀

mikalove
6. jan 2009

u mna je pekny sen ležať na teplom piesočku,pokojné more,slnko,vona kvetov vo vzduchu ,palmy a Robbie Williams 😅

tatolu
6. jan 2009

Nooo nie náročná 😉

monkula
6. jan 2009

mikalove, až na toho Williamsa, fajná predstava... men keby tam nabehol, tak to by boal nočná mora, nie sen 😀 😀

sakura77
6. jan 2009

ale zas azia-to je "ine kafe" ako tu v europe-je to tam ozaj iny svet-oplati sa vidiet,sice som videla len japonsko a spojene arabske emiraty,ale supeeeeeeeer(ale len vidiet,popozerat a spokojne sa vratit domov 😀 )

bihan
6. jan 2009

U mňa je to momentálne Indonézia (ale to môžem fakt len snívať, lebo tam momentálne nemáme žiadne let. spojenie) alebo Nová Kaledónia.. snáď sa podarí v dohľadnej dobe dovolenka. Ázie sa veľmi nebojím, len sa bojím toho dlhého letu.

slaviq81
6. jan 2009

ja som mala kopec filipinskych kolegyn, tolko mi toho o ich krajine narozprávali, ze som si povedala, kym neuvidim Filipíny tak neumriem. 😀 😀

monkula
6. jan 2009

biahn, keby so mbývala tam kde ty, ani by ma nenapadlo snívať o ine jkrajine... 😀

bihan
6. jan 2009

Monkula, to si len myslíš 60x60km by sa ti rýchlo zunovalo 😝

mikalove
6. jan 2009

pre mna su ešte nepochopitelny všelijaky horolezci čo idu dva mesiace po snehu a šplhaju a robia tabory na noc,rano sa odhrabu a odmrazia a idú dalej...potom prídu do ciela,pokukaju a idu domov...himalaje,antarktídy....ja na sneh len z okna

monkula
6. jan 2009

mne by stačil ot oteplo čo tam máš... 😀 😀
a to je taký "malý" ostrov? Nože ma trošku podráždi a povedz, koľko máte stupňov 😀

tatolu
6. jan 2009

Ja by som chcela aj na Kanárske ostrovy - ale celé precestovať.
Domorodci vraj ale nevedie iný jazyk ako svoj, tak som sa začala učiť trochu španielsky 😀 Najlepšie mi ide: Yo tengo denero. (Potrebujem peniaze) 😵