Krajina snov. Ktoré krajiny vás lákajú?

etuska
2. apr 2008

o cestovani a dovolenke sa tu toho vela popisalo,no bola by som rada,ak by ste tu pisali skor vase dojmy z krajin,ktore ste navstivili a aj nejake perlicky.
-nieco viac o ludoch a cudzich kulturach
....alebo aj o krajinach ,kde ste zatial neboli no veeelmi vas lakaju 😉

mikalove
6. jan 2009

bihan,povedz kde žiješ ,ak to nieje tajné

monkula
6. jan 2009

tatolu, t ostačí ,nie? 😀

certica
6. jan 2009

no, tooho je 😀 napr. norske fjordy, finske jazera, island, ale aj pariz mozem..........

bihan
6. jan 2009

Mon, no fakt - má to 200km po obvode, ale našťastie hory v strede, ale keď ideme na túru, tak dve hodiny cestujeme lesnými cestičkami, aby sme preliezli na druhú stranu masívu, na ktorý sa každý deň pozerám z okna 😀
A momentálne (bude pomaly desať hodín) máme 32 stupňov 😝

Mikalove, na Reunione.

monkula
6. jan 2009

biahan, 32 teda, my máme -7 😀 😀 😀 😝
a ty tam máš teraz deň, aelbo noc... prečo som si myslela, že je tam rovnako ako u nás? 😅 😅

bihan
6. jan 2009

noc, ja mám o 3h viac.

mikalove
6. jan 2009

tak to máš celoročnu dovču

mikalove
6. jan 2009

pozrela som si to na nete a som odpadnutá ako je tam krasne 😵

slaviq81
6. jan 2009

Monkula, vydrz do leta a bude aj 32 😀 😉

tatolu
6. jan 2009

Ja som tiež hneď kukala 😉

Bihan a ako si sa tam dostala? Predpokladám že tam Tvoj mužík pracuje, ale s čím? Prepáč, ak nechceš odpovedať nemusíš...

erikasadek
6. jan 2009

ahojte, ahoj bihan; mate horuco tak sa podrz nam vcera snezilo, takze pato videl sneh po prvy raz, a zajtra bude naozaj kosa az do - 10 stupnov, takze u vas horucavy, a tu kosa...
ja najnovsie snivam o dubaji... vyzera byt super...
izrael by som tiez brala ako krajinu, aspon mne sa strasne tam pacilo, teda mimo pasma gazy, to sa neda porovnat...

reunoin je krasny ostrov, ale ja snivam o mauritius.. ostrove to je tiez pri tebe blizko nie...?

etuska
autor
6. jan 2009

Bihan-kedy nas pozves na navstevu? 😅

erikasadek
6. jan 2009

bihan, este aj to meno som skopala.... prepac.. ja ho viem// 😀

bihan
7. jan 2009

Maurícius je dovolenkový ostrov a odtiaľto je asi 200km - kto hľadá lagúny a pláže, tak tam to určite nájde. Na Reunione pláže nie sú také pekné a plné koralov, ale zase tu sú neskutočné hory, sopka (ktorá vkuse soptí a niečo vypľúva 😀) a rybičky sa dajú pozorovať pár metrov od pláže.
Inak my tu máme cez deň tak 38, to len večer to klesá až na 32 😀

Etuska, veď príď, ja stále niekoho volá a stále s nikomu nechce vycálovať 1000€ len za letenku 😅

Tatolu, cesty Božie... 😀 ale nie 😀 MM je vo fr. námorníctve.

filipa
7. jan 2009

tatolu, do Kanady uz nepotrebujes viza, pokial tam ides ako turista...takze mozes vycestovat aj zajtra... 🙂

mikalove, nemusis to odkladat... francuzi su sice hrdi na svoj jazyk a ked nemusia, tak inak ako francuzsky ani nehovoria... ale ked dojde na lamanie chleba, tak ti zrazu rozumeju aj po anglicky... 😉

cukrikk
7. jan 2009

AUSTRALIA je moja vysnivana krajina🙂

monkula
7. jan 2009

bihan, ja sa tiež hlásim na návštevu..
až našetrím, ozvem sa.... 😉

cukrikk
7. jan 2009

Bihan takze mas pokoj od navstev 😀

tatolu
7. jan 2009

No bihan, kým my našetríme, Ty už budeš aj niekde inde 😀

etuska
autor
26. jún 2009

po 100 rokoch ozivujem temu 🙂

monkula
26. jún 2009

taliansko..... 😵 😵 😵

etuska
autor
26. jún 2009

no Mon,tak tam som este nebola,ale raz hadam navstivim i tuto krajinu.
predpokladam ze si tam uz bola?co sa ti pacilo najviac?

evea80
26. jún 2009

australia 😉 ani neviem preco, asi som tam zila v minulom zivote 😀 Ale ten dlhy let ☹

etuska
autor
26. jún 2009

Australia a Novy Zeland lakaju mojho MM-aj ja by som sa tam niekedy rada pozrela,len keby to nebolo tak daleko

etuska
autor
26. jún 2009

hadzem link:mapa europy pre orientaciu 🙂

http://www.infoplease.com/atlas/europe.html

kde lezi Australia asi kazdy vie 🙂

etuska
autor
26. jún 2009

no mn akosi stale laka ta Skandinavia a odtial z UK je to este blizsie 🙂

bihan
26. jún 2009

My sme sa s MM dohodli, že si na piate výročie svadby zaplatíme okružnú cestu po škandinávskom pobreží, ale žiť by som tam teda nechcela 😀

etuska
autor
26. jún 2009

Bihan-to teda ani ja,ved my to tu v Sev. Irsku nemame o nic lepsie-sice tu nie je taka zima,ale nie je to ani Florida 😀 😀 😀

etuska
autor
26. jún 2009

akurat som nasla stranku o Slovensku-aj v anglickej verzii,tak poslem link mojim Uk a US znamym 🙂))
http://www.slovakia.travel/portal.aspx?l=2&smi=...