Krátke lásky. Máte aj vy také?

kisska
29. jún 2009

Ahojte, dnes v noci som mala eroticky sen... Velmi prijemny, o to lepsi, ze toho chalana poznam. Bola som do neho platonicky zamilovana od 15tich celych 5 rokov. Potom platoniku prebil naozajstny vztah s inym... Ale dodnes sa mi obcas stane, ze na neho myslim... co by sa stalo keby? Dokonca minule som ho naozaj stretla pred nasim domom a super sme pokecali... ako celu pubertu nie. A dnes cely den na neho myslim a mam strasnu chut mu zavolat. Viem, ze to neurobim, ale ten pocit tu je... Mate aj vy taketo lasky? Take, co ste sa nestihli pohadat, znechutit a sprotivit... take co skoncili "dostratena" a dnes si uz vlastne neviete spomenut, preco skoncili? Take, ked spomienka na neho vam rozbucha srdce, vzburi hormony a vy bojujete s pokusenim, aj ked zdravy rozum vam hovori, ze by ste pokazili a zahodili vsetko, co mate teraz... Neviete, ako sa ma, ako zije, mozno ho obcas stretnete na ulici alebo sa vam s nim sniva a to staci na stratu pokoja...
Nechcem radu, viem, ze mu nezavolam... Ale rada si precitam vase pribehy 😉

hejdita
29. jún 2009

jee tak to mi neco pripomina...taky se mi sem tam zda o byvalem spoluzakovi a taky sem ho platonicky milovala ale on se to nikdy nedovedel....tak si jenom reknu ze to bylo fajn mit taky sen a k tomu si dodam ze su rada ze je to jenom ve sne protoze si nevim predstavit ze bych manzela podvedla nebo po tom snu je mne chvilku strasne divne ale na tu druhou stranu jak uz sem psala tak mne to pak cely den jak se rekne tesi ze sem s nim byla aspon ve snu kdyz ne realne 😅 😀 🙂

hejdita
29. jún 2009

a vlastne ja to raci jeste vyzvonim MM abych mnela klid od toho........
sem tam na nej si jako spomenu kdyz se bavime s MM ze on byl prvni kdo mne chytl za prso a ja sem ho za oplatku roztocila a bouchla s nim o zed 😅 a rekla ze co si to dovoluje a pritom sem byla rada 😅 ze to udelal....kdyz on to musel hned vsem povykladat........no nostalgie ted 😀 😀 😀 😀

kisska
autor
29. jún 2009

hejdi 😀 😀 😀 presne toto som myslela

A presne kvoli tomu som to napisala sem a chcem vediet, ze nie som sama. Trochu konikovskej psychoterapie 😀 😅

kubaka
29. jún 2009

já jsem taky před pár lety potkala svou první dětskou lásku - vysoký, tmavý, usměvavý, úspěšný v práci. A kupodivu jsem si uvědomila, že se mi srdce už nerozbušilo 😨 A to to byla nějaká láska - teda.
Ale to bude nejspíš tím, že první pusu jsem dostala až od MM. Takže nostalgie nejde dál nežk braní za ruku a ježdění na kole. Kdybychom měli víc zážitků, intimních, tak by to se mnou asi otřáslo víc.
Hele, ale v těhotenství se ty hormony plaší neuvěritelně, i fantasie pracuje na plné obrátky, pak to zase rychle přejde 😝 😀
Ovšem o svých prvních láskách navzájem víme: moje byl Dan, manželova Dana - takže náš první syn se jmenuje taky Dan - docela dobré zúčtování 😵

mirka414
29. jún 2009

spomienky su rajom co nam nik nemoze vziat,ale su niekedy aj vazenim z ktoreho nas nemozno vyslobodit...kratke motto ktore mam.
mam krasne spomienky na cloveka co som mala rada,to mi nikdy nevezme.dodnes sa obcas stretneme,ked pridem ku nasim do dediny a pozdravime sa a potom sa obcas pritrafi aj nejaky krasny snik co pripomina vsetko krasne co bolo.

hiha
29. jún 2009

Juj,tak to je temicka,krasna o snivani 😉 🙂
Mirka,krasne motto a velmi pravdive 😉
Ja mam tiez taku velku platonicku lasku,casto sa mi o nom sniva 🙂 Su to krasne sny,plne toho co sa nestalo,co sme nestihli.Vzdy si poviem,ake by to bolo,keby sme boli spolu,ako by sme zili.Je to viac-menej iba take snivanie,ale mozno raz,clovek nikdy nevie 😉 🙂 .
Nieze by som nebola v terajsom vztahu spokojna,ale poznate to,vzdy clovek chce nieco ine,ako ma 😵

sirinka
29. jún 2009

ahoj kisska...pred deviatimi rokmi som prezila kratky ale intenzivny romanik...z mojej strany velka laska no zakazana...preto to aj tak rychlo skoncilo, no mne trvalo dost dlho, kym som to vsetko v sebe prekonala...
pred rokom mi pisal sms... a bolo to zvlastne...take steklenie v brusku a predstavy, co by bolo keby...

ale presne viem, ze najlepsie je, ked to aj v tejto rovine ostane... 😎

daskak
29. jún 2009

ahoj 😉 😉
kiss: urcite nie si sama... 😉

kisska
autor
29. jún 2009

dasi - prosim si aj tvoju rozpravku.... 😉

petruna
29. jún 2009

kisska : to znam moc dobre....mam takoveho jednoho idola....ale ne z puberty, ale z doby pred manzelem....
je to platon a dodnes jsme z nej nervozni, kdyz ho vidim a obcas se mi o nem zda....
a ty ostatni pocity mam presne jako ty...

rozumem vim, ze bych s nim stastna nebyla a on se mnou taky ne....manzel je urcite lepsi chlap nez on, ale proste ta pritazlivost a jista minulost, byt mezi nami nikdy k nicemu nedoslo, tam je...s tim nic nenadelam...
MM o nem vi a nezarli....

jsem presvedcena o tom, ze kdybych s nim neco mela, tak ze by me prestal zajimat... 😎

lucaska
29. jún 2009

mirka kraasne motto.......... 😉 😉 😉 😉 😉 kazdy si obcas zasnivame........ 🙂

kisska
autor
29. jún 2009

babulky su to krasne pocity... 😉 pridam este jeden - pred par rokmi (stale sa bavime o obdobi pred MM 😉 ) som stretla na jednom skoleni chalana, ktory sa mi straaaasne pacil na gymply. Bol ten prototip idealneho chlapa - hranata sanka, vypracovana postava, kick boxer. Hned som sa mu priznala, ze som z neho bola na strednej hotova a skoro som odpadla, ked sa len hanblivo usmial... No jednoducho som neodolala a isla som tvrdo po nom a on nastastie neodolal. Bol to ten najuzasnejsi a najneznejsi milenec, akeho som kedy mala... Po par tyzdnoch som dostala pracu v BA... a on ma nechal odist...ked som mu volala za par tyzdnov, tak uz mal novu frajerku... Tiez dodnes rozmyslam, ake by to bolo, keby povedal ZOSTAN... ale asi to bolo prilis kratko na "vazny" vztah...

Nastastie MM je tiez z tych, ktory bol jasny na prvy pohlad... a toho som sa uz nepustila... 😉

maca793
29. jún 2009

mne sa stále sníva so susedom, je fešák len problém je v tom, že je ženatý a má deti ☹
ale za hriech by to stálo najlepšie na tom je, že vôbec nemyslím na neho nemám čas a prečo by som aj mala, nie?

kisska
autor
30. jún 2009

maca a co sa ti s nim sniva? v snivani je to jednoduche... tvoje podvedomie to vybavi za teba 😉 😀 tam sa ti niekedy ukaze aj to, co by teba ani nenapadlo, ze by si mohla chciet...
dnes sa mi zase snivalo, ze som sa vozila na malom slonovi... take slonie mlada - velmi mile a pritulne, stale sa chcelo mojkat....dalsia moja tuzba? 😉 😀

saska.t
30. jún 2009

kiss tak dufam ze o kickboxerovi T nevypravas 😀 aby sa s tebou este chcel milovat...

tak aj ja pridam, kedysi som mala lasku ktora ako rychlo zacala aj skoncila kedze zil v zahranici, obcas sa mi o nom sniva a rozmyslam co by bolo keby ....
kedze som sa aj ja prestahovala do zahr. drahy zo sna je skutocnost casto u nas prespava je na mna mily a obaja vieme a zaroven nevieme co by bolo keby... ale radsej to neriesime, je to brat mojho byvaleho frajera, najlepsi kamarat mojho manzela s ktorym ma zoznamil a mozno si to aj vycita ale zivot je nevyzpytatelny a ja som nadovsetko spokojna s mojim drahym 😀 a zaroven viem ze mam aj kamarata, ktory by mi za kazdych okolnosti pomohol

kotenko
30. jún 2009

tiez som prezila taku kratku lasku.... najlepsi kamarat draheho, je to nadlho, ale vzdy ked ho vidim, podlomia sa mi kolena a som z neho mimo.... ale je to najlepsi kamarat milacika a tym to konci....

takisto sa mi s nim stale sniva a sniva sa mi to dokonca dost casto.... no ale neriesim radsej 🙂

daskak
30. jún 2009

ahojte
ako povedala kiss na snivani nie je nic zle.. podvedomie to vyriesi za nas... 😉

kisska
autor
30. jún 2009

sasi neboj, urcite nerozpravam... vlastne ani velmi nie je o com... mozno je to uz len moja predstava... Mozno ako ked mi on rozpraval o svojom najlepsom sexe v zivote... a ked tu babenku stretol, tak ju ani nespoznal, musela sa mu prihovorit a pripomenut... v tej chvili som vedela, ze je ine spomienka a ine skutocnost 😉 😀

kotenko
30. jún 2009

Kisska, tak to si dala super prirovnanie 😀 😵
ale presne tak, realita je ina... pritomnost zo snom uz casto nema nic spolocne.. teda ano.. rovnake osoby... tuzby.. ale to je nadlho

saska.t
30. jún 2009

kiss 😀 no nechcela by som byt v kozi tej kocky keby ma T nespoznal 😝

kisska
autor
30. jún 2009

tak to ani ja... to radsej aby som sa so svojimi byvalymi nestretavala ... pre istotu, co ked ma nespozna... aj ked som nebola najlepsia, tak nech o mne aspon snivaju 😉 😀

angua27
30. jún 2009

tak ja pridám tiež.
dlho platonická láska s puberty. nakoniec padlo aj pár bozkov, pohladení,... nič vážne. 😉 dlhé roky sme sa stretávali len občas, keď som bola na návšteve u rodičov. vždy sa mi srdiečko rozbúchalo. no a teraz, keď zase bývam v mojom rodnom meste, stretávame sa často, super si vieme pokecať, poradí mi, pomôže. je pomáham jeho nevlastnej dcére s nemčinou, s jeho priateľkou sme kamarátky. 😉 občas ma napadne, čo by bolo keby, ale neriešim to. užijeme si občasné sníčky s ním a tým to hasne. 😀

kisska
autor
30. jún 2009

dievcata myslite, ze sa aj nasim chlapom sniva o ich byvalkach? Alebo su to skor nejake blond kozate sexice z Pciek? Pokial si mozem vybrat, tak si radsej prosim to druhe... alebo radsej o tom vobec nechcem vediet 😉

vanja
30. jún 2009

ale, ale tak to už je debata. A myslím si že ja chlapi majú také sny. Ja ani nemám také sny, len keď sa občas s manželom pohádame, tak si položím otázku: A nebolo by to s iným lepšie? Ale odpoveď je vždy tá istá: Nie!!!

digysa
30. jún 2009

Aj ja mam jednu platonicku lasku...Chodila som s nim do skoly (nebudem pisat prilis vela detailov, aby to tu nebodaj jeho zena necitala....ak je zenaty)
Styri roky sme chodil do tej istej triedy. Velmi sa mi pacil a ja som rok rozmyslala, ci som sa mu pacila aj ja....bola to dlha doba... Bohuzial po roku som zistila, ze sa mu pacim a presne v ten isty cas som zacala chodit s niekym inym.

Nemozem to lutovat, lebo moj zivot by neodpadol tak, ako teraz....ale jedno viem, ze on bol ovela lepsi, ako ten chalan, za ktoreho som ho vymenila. Manzela s nim nemozem porovnavat, lebo su uplne odlisni....

Ale snivalo sa mi s nim vela krat a vsetko samy sex 😕 ...a niekedy som rada, ze nie som v jeho blizkosti....neviem-neviem ako by som dopadla. 😅 😅 😅

digysa
30. jún 2009

Este som zabudla dodat. O rok budeme mat stretavku a ja uz teraz premyslam, ako sa zachovam.... Ani neviem, ci si nasiel nejaku priatelky, alebo ci je zenaty, ci ma deti......stratila som kontakt (keby som chcela, tak sa da lahko obnovit)

digysa
30. jún 2009

A k muzom. Moj manzel mal tiez platonicku lasku, resp. chodili spolu rok a ona ho nechala..... Dokonca sa mi o nej aj zveril, ze to bola asi jeho najvacsia laska v zivote......Jeho sen sa rozplynul, ked mu nahodou poslala email aj s fotkami. Podla jeho slov vraj zostarla o 30 rokov a vypada priserne. Ja som ju videla, ale nemozem porovnat, ked bola mlada... 😀 😀 😀

bets
1. júl 2009

zazila som nieco podobne. islo o dlhodobu ale len platonicku lasku. ked zacala, boli sme este na ZS a ked aj boli obojstranne sympatie, nevedeli sme si to dat najavo.
potom sme sa po rokoch stretli na akcii. stravili sme cas spolu, rozpravali sa a myslim, ze sme stale nieco pocitovali a vtedy mi to aj tak prislo, ze by sme sa vedeli dat dokopy. ale cela situacia sa zvrtla, do rany mi prisiel moj terajsi manzel a dala som mu prednost.
potom som niekolko rokov myslela na to, co by bolo keby. ci som si dobre vybrala a tak. zase sme sa po case stretli, sli sme na kavu, rozpravali sa a vtedy som konecne pochopila a zistila, ze mi viac vyhovuje moj manzel. vtedy som celu kapitolu uzavrela a konecne prestali aj akekolvek sny s nim (cele to trvalo cca 12 rokov).
ale som rada, ze mi zostali pekne spomienky.
inak podobne bol na tom aj manzel, tiez dal prednost mne pred svojou platonickou laskou. inak radi s manzelom na to spominame, na to, ako sme sa obaja usilovali o niekoho ineho a nakoniec sme spolu my dvaja.

kisska
autor
1. júl 2009

bets tak myslim, ze ty si to ukoncila uuuuplne najlepsie 😉 uz teraz zostava len si pamatat, ze ste jeden pre druheho stvoreni az do konca zivota 😉 😀 tak by to malo byt... a ziju stastne az do smrti... 😉