Krém, mlieko, či olej? Čo používať?

terkaa
28. okt 2007

natieram sa pravidelne kazdy den po osprchovani na prsiach a bruchu. najprv som pouzivala bubchen olej, potom olivovy olej, no a teraz pouzivam telove mlieko dove na suchu pokozku. problem je v tom, ze uz neviem co mam pouzivat, pretoze stale mam supinky ako ked sa lupe koza po opalovani. vie niekto poradit dobry olej, krem, mlieko?

weroni
28. okt 2007

terka: ja som pouzivala Niveu ale teraz som presla na taky fialovy spevnujuci telovy krem - od DC vola sa Enya tusim - na spevnenie pokozky - je to fajn

zuky
28. okt 2007

...no ja som tiež používala od Dermacolu- Enya a potom od babylove...šupinky sa aj mne občas objavili, ale podľa mňa je to normálny proces, treba si ho /bruško/ potom zasa iba natrieť...
- je podľa mňa jedno aký prípravok použiješ...
/..no bohužiaľ aj napriek mojej starostlivosti sa mi v 9.mes teh. vytvorili strie, ale to asi preto, že som pribrala 30 kíl.../

gangulienka
28. okt 2007

uplne super na suchu pokozku je Excipial lotio, kupis to v lekarni 😉

zuky
28. okt 2007

...áno gangulienka aj excipial je všeobecne vynikajúca kozmetika hlavne pri citlivej pokožke, to odporúčam, vyskúšané 😅

visage1974
30. nov 2012

zalezi aj jaky sprchac pouzivas ci ta to moc nevysusuje vyskusaj z oriflamu sprchac teraz je novinka je ich viac dam ti ale teraz typ na novinku prchovy krem silk beauty je to bez mydla, s vyvazenym pH a telovy krem happy skin s olejom tekvicovych jadierok na vyzivu velmi suchej pokozky je to 24hod hydratovana hydratacia velmi suchej pokozky 400ml

jana0710
Autor odpoveď zmazal
Zobraz