Krepovanie vlasov. Ktorá je najlepšia?

deniska0704
15. okt 2009

Ktora krepovacka je podla vas najlepsia?Treba pouzivat aj nejake specialne pripravky pri krepovani na vlasy?

mima1
15. okt 2009

preco to chces pouzivat? ja by som to nerobila

susik77
15. okt 2009

ja chcem opak=mam casto krepate vlasy 😎

slunickooo
15. okt 2009

ahojík, myslíš přímo krepovačku jen nebo i že hličku na vlasy?:

deniska0704
autor
15. okt 2009

Hladam nejaku vhodnu krepovacku, ktora by mi obzvlastnila moj uces peknymi vlnkami.

miskachrumka
15. okt 2009

tak na tuto otazku bysom vedela toho vela napisat ale musim davat pozor aj na maleho! 😉

slunickooo
15. okt 2009

takže jsem tu - pro dcer u jsem asi před 3 lety kupovala krepovačku s žehličkou 2 v 1 Sencor - potž. mít nakrepované vlasy na taneční vstoupení... ta krepovačka je super, ale žehlička NE, jsem si to zkoušela - mám svoje vlasy kudrnatý a myslela jsem si tedy, že mě nikdy nepůjdou narovnat,,, pak mi to moje kadeřnice vyžehlila žehličkou Majesty a super, takže jsem si domu ještě pořídila žehlišku Majesty a naprostá spokojenost... takže tak 😉

macka01
15. okt 2009

prečo si chceš ničiť vlasy?

deniska0704
autor
16. okt 2009

Potrebujem to na obzvlastnenie ucesu, na vecierky a tak

soanpe
16. okt 2009

no tak to bude teda fakt hezkej účes 😝 😀
spíš bych zainvestovala do profi kulmy s nástavci 😉 krepovačka poláme vlas a kvůli večírku mi to za to nestojí 😎

kotenko
16. nov 2009

Mala by som zaujem svagrinke kupit nejaku krepovacku na vlasy, aby mala viacero vymenitelnych nadstavcov a ak sa da, aby boli porcelanove tie dosticky.
pozerala som v tescu po znacke ETA, no na internete som nasla dost zle referencie. ako to vidite vy? a ake krepovacky pouzivate, pripadne co by ste doporucili? ma to byt ako vianocny darcek.

Iwka

blovitc120
16. nov 2009

Z vlastnej skúsenosti odporúčam nekúpiť hocičo, ale kúpiť značky, ktoré sa vyrábajú hlavne spotrebiče určené na vlasy, nie aj kuchynské roboty, vysávače, žehličky, hriankovače a pod., teda napr. Remington alebo Babyliss. Keď to nerobíš denne a používaš aj prípravky na vlasy na to určené a nemáš už zničené vlasy, neublíži ho to.