Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
29. sep 2007

LUC - si piiiis 😀...apropo, odkial mas tie namety pismenkove (Macko PU)? (teda nie su niekde aj nejake mackofilne - napriklad "Kitty" pismenka? )..ked uz macky tak macky 😀 ..chcela by som vysit "TEREZKA" 😵

nika251
29. sep 2007

Ahojte. Mam na vas jednu prosbu. Som uplny zaciatocnik a rada by som sa pustila do nejakeho pekneho vysivania. Ak mate daktora dost trpezlivosti, nemohli by ste sem hodit nejaky navod na vysivanie? Teda- ako postupujete ak si vyberiete vzor z netu- co robite aby ste ho dostali na vysivku- obkreslite? A potom? Myslim aj - v akej mierke to davate na latku? Pocitate stvrorceky, alebo ako? Je to hamba, ale namam ani sajnu ako sa robi krizkova vysivka. Cize potrebujem navod od A-Z- podrobny opis. Dakujem.

luculka
autor
29. sep 2007

zuz skus pohladat na tom picase...tam je vsetko mozne...mozno tam nájdes nejaku macko maniacku 😀 😀
ninka skus pozriet od zaciatku...niekde tam bol link na video...návod 😉

julova
29. sep 2007

baby nakazlive ste! 😀 😉..OK LUC, skusim tam 😉...

vesi
29. sep 2007

baby, prajem krásny deň s vyšívaním, ako už niekto písal, tak ja ked som objavila predlohy na nete, tak som sťahovala do noci, takmer som nespala 😝 ráno oči ako angorák... 😀
julova, ked nájdem mačky, dám link, ináč môžem ti poslať mačky - 4 ročné obdobia, ale predloha je farebná ak nevadí 😀
nika, ak si toto prečítaš od prvej strany, tak možno nájdeš odpovede na otázky, vôbec nie sú hlúpe, nie si jediná čo začína 😀 tak vitaj medzi nami postihnutými... 😀 😀 😀

miriamka
29. sep 2007

Vesi,a kde na nete si to objavila?Dakujem za radu 😉

vesi
29. sep 2007

mirka máš IP

vesi
29. sep 2007

julova a čo tak abeceda s kocúrom Garfieldom?

http://picasaweb.google.com/dilaila2022/ABC

vesi
29. sep 2007

vianočné obrusy:

http://photo.163.com/photos/nuria.ok/#p8

mačky, anjel

http://photo.163.com/photos/nuria.ok/#p11

odporúčam prelistovať všetky strany, je tam veľa pekných obrázkov 😀

miklima
29. sep 2007

ahojte.ja mam cez výkend pauzu,lebo treba aj upratať a venovať sa rodinke.vesi ja stále hovorím,že na teba sa dá spolahnuť ty nájdeš všetko.DAKUJEME

vesi
29. sep 2007

nie je za čo, mala som čas, lebo MM s deťmi sú vonku 😀

matar
29. sep 2007

dakujem za pochvaly. aj vaše lprácičky sú nákazlivé, už som dnes nakukla do skrinky s panamami a bavlnkami, či mi to nezapadlo prachom 😉
inak, ja mám námety z burda-krživková výšivka- tá vychádza len raz do roka a veľa mám od svokry- ona od 879- roku zbierala časopisy ako verena..., má to zviazané aj s predlohami, tak máme kde čerpať. ale tie stránky čo ste sem hodili vy sú na nezaplatenie 🙂
dnes si urobím albumček, potom "zamachrujem" s ostatnými prácami 🙂

denik
29. sep 2007

eli tí anjelici sú krásni, ale kde tam nájdem návod? a ďakujem aj vesi 😉 babenky, kým to všetko povyšívam, aj do dôchodku dôjdem 😀

denik
29. sep 2007

juj vesi, neide mi to otvoriť.. že undefined 😝

vesi
29. sep 2007

čo ti nejde otvoriť?

denik
29. sep 2007

keď kliknem na tie odkazy, čo si písala dnes o 10,52 😲

vesi
29. sep 2007

to je čudné, lebo mne to ide, možno ťa nepustí tvoj PC, to sú nejaké čínske stránky...alebo také nejaké 😝

vesi
29. sep 2007
denik
29. sep 2007

tak nič,popozerám ešte picasa kým malá spí 😉

vesi
29. sep 2007
julova
29. sep 2007

vesi - si bohovska 😀...dakujeeeem...ja som myslela Kitty preto, ze cakame dievcatko, ale popravde Garfield je ovela krajsejsi 😉....si poklad...dakujem velmi pekne...tu petulu som pozerala...ma tam aj seeelijake macky 🙂...no ja som zvedava s akymi dioptriami pojdem rodit, ked uz teraz mam -4,25 😀 😉...ale dakujem dakujem dakujem za toho Garfielda 🙂 😵

vesi
29. sep 2007

julova, uži si to 😀 😀 aj mne sa páči ten garfield 🙂 ja sa chystám k očnému, potrebuje okuliare, ale ked tie rámy sú také drahééééé 😝

vesi
29. sep 2007

teda ja potrebujem okuliare, nie ten očný 😀 😀 😀

julova
29. sep 2007

vesi - ja mam skulky len na doma 😉...nosim sosovky..je mi to pohodlnejsie, aj ked ani to nie je zadarmo 😖 ...lenze aj ocna mi povedeala, ze je to pre mna lepsie, kedze mam take speci dioptrie, ze jedno oko -4,25 a druhe -2,25 😝 ...tak som zvedava, co bude po prvych vysivkach 🙂..ja urcite ani do materskej nevydrzim 😀 ...zajtra mam "babsky" den s kamoskou, takze trosku ponakupujem co? ano spravne, panamu a bavlnky 😀...a pustim sa do garfielda 😉...a potom aj do nejakych maciciek 😵

julova
29. sep 2007

vesi 😀...

a ta STAR-75 nema v albume Garfielda pismeno T 😕 😠 😠 😀 ...no nieco skombinujem z inych pismeniek 😉

vesi
29. sep 2007

julova 😀 😀 😀 len do toho, ja vidím rozmazane na diaľku ked chcem niečo prečítať, pri vyšívaní mi to až tak nevadí, ale chcem škuľky, aby sa mi zrak ešte viac nezhoršil, keby som nemohla vyšívať a čítať, tak si to rovno hodím... 😀 😀

vesi
29. sep 2007

ja som si ani nevšimla, ak by som ešte niekde na takú abecedu narazila, tak to sem dám, ak nie, tak to skombinuješ 😀 tak začni vyšívať meno od A 😀

julova
29. sep 2007

popravde ked si panamu "nalepim na nos" ani ja skulky nepotrebujem 😉...ale ked z postel bez nich zizam na TV, tak dovi...nevidim nic...ma stve, ze pri porode nebudem moct mat sosovky...ved neuvidim ostro aka bude Terezka naaadherna 😀....ale tak manzelikovi nakazem, nech ma poruke skulky a mi ich nasadi na nos 😀 😉

a na toho Garfielda ani netreba vela farieb 😉..hadam aj DMC kupim 😀...

vesi
29. sep 2007

pozrela som sa tam, tak skús prerobiť I na T, to by nemal byť problém 🙂 Chýba jej tam aj S a tuším G tam má 2X 😝

julova
29. sep 2007

nevadi...tiez som rozmyslala nad tym I 😉...a EREZKA tam uz je 😉...od zajtra vysivam 😀....