Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

luculka
autor
10. nov 2007

🙂 dakujeme....snad sa jej bude pacit 😀

vesi
10. nov 2007

musela som ísť za deťmi a aj teraz iba nakukujem 😉 zuzi, zobral ma domov bráško, tak som tu bola o hodinku skôr 😀

michalag
10. nov 2007

Baby, len obcas nakuknem, lebo maly je este hore, ale uz sa isli kupata a potom pojde spinkat, tak sa potom hadam pridam ak tu niekto bude 😅

julova
10. nov 2007

Moni 😵 😵 😵 😀

matar
10. nov 2007

julova a máš už pre bábiku všetko pripravené?

julova
10. nov 2007

Matka..myslim, ze ano...uz len upratat mireba a vymysliet, ako to bude najlepsie rozmiestnit v nasom jednoizbaciku (postielka, prebalovaci pult...kde bude kocik...atf.) ...este mi kamoska dovezie ten prebalovaci pult a zrejme budeme musiet kupit nejaku komodku, kde dame vecicky, lebo sa nam to "sype" z nasho Rolldoru...ale kupit treba uz len kozmetiku nejaku a to je vsetko 🙂

vesi
10. nov 2007

baby, fotky sú v albume 😀 😀 ( vo výšivkárskom) a teraz hádajte ktorá je ktorá 😝 😀

snoopy
10. nov 2007

čavte kočky....nejaký online obchod na nákup panamy, kanavy....nepoznáte?

julova
10. nov 2007

Moni - a ked uhadnem, co dostanem? 😀 😀

julova
10. nov 2007

Ahoj Zuzik 🙂

vesi
10. nov 2007

zuzi, to sú tie najkrajšie starost 🙂 ak ti môžem poradiť, tak postieľku čo najbližšie k tvojej posteli 😀

vesi
10. nov 2007

zuzi, hmm, a čo by si chcela? 😀

matar
10. nov 2007

no vesi, teba by som asi nespoznala 😅
julová, vesi má pravdu, pri postel 😉
snoopy, netuším, ale vesi vie 😉

julova
10. nov 2007

Moni - to hj...len my to mame teraz take akcne 😖...ze ja mam valendu pod oknom za rozkladacou sedackou..ja spim na valende a MM na sedacke (nerozlozenej)...moj chrbat to uz totiz nezvladal 😔 ...takze to nam trosku komplikuje priestor..ale ked nam dostavaju byt v Stupave, tak tam chceme obe premiestnit a kupit manz. postel, nech spime ako riadni manelia 😀 😀....a potom to s miestom bude lepsie ...ale dovtedy to budeme musiet nejak poriesit....tak uvidime, co vyhutame 🙂

matar
10. nov 2007

jul, a kedy sa máte sťahovať?

julova
10. nov 2007

Matka - my sa tam nebudeme stahovat...chceme ten byt potom prenajat-mali by ho skolaudovat v maji 2008..neskor predat aj tento v ktorom sme a kupit vacsi v BA..ale to bude najskor tak o dva roky....

vesi
10. nov 2007

to poznám, ja som spávala tiež na valande a MM na gauči a ešte aj po pôrode to tak chvíľu bolo, to ešte ked sme bývali u našich 🙂

snoopy http://camelia.sk

vesi
10. nov 2007

ups, oprava http://www.camelia.sk 😅

snoopy
10. nov 2007

no...pekná stránka, ale neviem či nevidím, no panamu som tam nenašla ☹

matar
10. nov 2007

takže zostávate v BA? ja som tam vydržala 8,5 roka a stačilo 😨

no nehovorím, že vesi vie? 😀 😉

vesi
10. nov 2007

určite majú, stránka je o ničom, ale v kontakte nájdeš ich mail a ked sa opýtaš, tak ti odpíšu... 😉

vesi
10. nov 2007

matar 😀 😀

michalag
10. nov 2007

baby, zavidim vam stretko 😅 😀

neviete kolko stojia DMC?

snoopy
10. nov 2007

na skúsim to....našla som síce super stránku...a perfektný výber aj čo sa farieb panamy, kanavy,...týka, ale je česká a neviem, či sa dá objednávať aj zo Slovenska...uvidíme čo odpíšu

vesi
10. nov 2007

miška, okolo 23,- sk

julova
10. nov 2007

Matka- je to asi o zvyku....my sme obaja rodeni bratislavcania....a obaja tu mame pracu aj obe babky...takze tu chceme ostat....a este je otazne ako dlho si budem moct dovolit ostat na MD 😔 ...takze dochadzat do BA zo Stupavy pri takom malom babatku si neviem predstavit ☹ ...a teraz sme sice v jednoizbaciku, ale je nam dobre takto na kope 😀...a hned vo vedlajsom bytiku byva moja mamina, co bude urcite obrovska pomoc 🙂...uz len vyriesit priestor, ked vsetko od positelky po kocik rozlozime...ale inak si nestazujem 🙂...

vesi
10. nov 2007

snoopy, z čiech by ťa stálo poštovné cca 250,- sk 😝 😠

michalag
10. nov 2007

tak zhruba ako anchor, tak to mam asi jedno, ktoru z nich kupim
snoopy, nevies ci u Duriancika maju aj DMC?

vesi
10. nov 2007

zuzi, súhlasím s tebou, už len kvôli práci sa oplatí ostať v blave 🙂

julova
10. nov 2007

ked budem bezradna nafotim izbu a spojime hlavy dokopy a vy mi urcite poradite 😀