Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
14. nov 2007

ty nepozeras tie krimi co idu v telke? ja absolutne nie, mna to nebavi

michalag
14. nov 2007

pozera, vysivam, pisem 😀 😀 😀 , vsetko naraz, kedze mame v jednej izbe vsetko

lenkalienka4
14. nov 2007

tak ty si sikulka, ja ked vysivam tak sa ku mne ani muz nesmie ozvat aby ma nevyrusoval... mam rada aspon vtedy klud, idem pozerat telku, tak zatial ahoj a do vysivania 😵 😵 😵
Dnes som si uz objednala tie nite, tak teraz budem striehnut kazdym dnom na postarku kedy mi to pride 😀 😉 😀

michalag
14. nov 2007

tak zatial 😉

whizzy
15. nov 2007

Ahojte 🙂
no pozeram, ze si domov idem zaviest rychlejsi internet, vsetky ste tu po veceroch 😅
Zuzi, krasny macko pu, rychlo vysivaj zirafky, som na ne nenormalne zvedava 😵

vesi
15. nov 2007

ahojte, whizzy, ja som tiež zvedavá na tie žirafy 😀 a po večeroch nám tu chýbaš 😉
zuzi, ten macko je nádherný 😀

extravaganca
15. nov 2007

Krásné ráno 🙂
Tak v první řadě chválím medvídka...Zuzi je fakt krásný 😵
No já včera dodělala to opravené písmenko P(co jsem musela párat)a když jsem to měla hotové,tak jsem zjistila,že mám špatně zadeček medvídka ☹ Už jsem neměla sílu a ani nervy to opravovat včera,tak dnes to vypářu a zítra začnu opravovat.Ach jo,s takovou to budu dělat do Vánoc 😀

whizzy
15. nov 2007

no, strasne pomaly net mam a este aj na pevnu, tak to by som sa kazdu pol hodinu musela odpojit 😠
Ale myslim na vas, ked bojujem s tymi mojimi kosatcami 😉 Uz pomaly hladam nejaky novy vzor a prave hladam aj na ebay nejake lacnejsie nitky.

vesi
15. nov 2007

nič si z toho nerob, ja som včera večer tiež posr... výšivku, dnes idem párať, teda ak zistím kde som urobila chybu 😝 hlavne, že som sa tu včera chválila, že ja som sa nepomýlila 😀 😀

vesi
15. nov 2007

jej baby, dnes na fanku sa bavili o internet. obchodoch a zásielkach zo zahraničia, tak ak som dobre pochopila, ak je zásielka v hodnote do 22 eur, tak sa nepreclieva a ak je drahšia, tak ti to preclenie prirátajú na pošte. dúfam, že som to pochopila správne, lebo malá mi do toho vykrikovala 😅

extravaganca
15. nov 2007

No já včera lehce propadala beznaději,že jsem fakt nemehlo,ale dnes už je to lepší...tak to prostě vypářu a udělám znovu a budu doufat,že dobře 😀

whizzy
15. nov 2007

tak pre zmenu mne to vcera slo 😀 Mne sa to castejsie pomota ako sa pomylim, dost mi pomahaju tie stvorceky. A som trocha nervak ked sa mi to zamuchli, tak to vzdy mam chut smarit niekde 😀 Si cvicim sebaovladanie 😀

vesi
15. nov 2007

whizzy 😀 😀 😀
extravaganca, nie si nemehlo, na mňa nemáš, mne sa nedávno stalo, že som tú istú časť 4 krát párala, lebo som urobila zakaždým tú istú chybu 😀 😀

whizzy
15. nov 2007

no vesi, tak uz po druhom parani by som to asi fakt smarila 😀 Mas moj obdiv 😀

monikaz
15. nov 2007

ahojte dievcata,mozem sa k Vam pridat?
ja tiez vysivam krizikovo a aj goblen...som zacala vlastne len pred par mesiacmi ale veeelmima to chytilu - samoska,ze som zacala hned komplikovane zatisie vysivat,ale je to parada ako to rastie.
vesi s tym clom je to tak, ze platis len ked ti to posielaju z mimo EU statu. Inak je to bez cla.

vesi
15. nov 2007

whizy, sama sa čudujem, že som toľko vydržala 😝 😀 také chyby robím ked som unavená a na druhý deň len pozerám, že to je také jednoduché 😀 😀 😀

vesi
15. nov 2007

ahoj monika, vitaj medzi nami 😀 daj potom nejaké foto tvojich diel do albumu, nech sa pokocháme aj my 😀 😀
ved vravím, malá mi do toho vykrikovala 😀 😀 v poslednom čase mám o všetkom len útržkovité informácie 😀 😀

extravaganca
15. nov 2007

vesi:Tak u mě by to už letělo z okna 😀 No já kolikrát považuju za úspěch,že jsem se nepřišila k dece,nebo že jsem miláčkovi nevypichla oko 😀 Někdy mám fakt formu 😀 Ale hlavní je,že mě to od další práce neodrazuje 😵

monikaz
15. nov 2007

vesi ten detsky dzavot by som uz rada mat doma aj ja 🙂
musim ta pochvalit, som si pozerala Tvoj album...nadhera! ked ja uz dovysivam, tiez hodim do alba -a le musim to naprv vysit 🙂

vesi
15. nov 2007

extra.... to je najdôležitejšie, nenechať sa odradiť 😀 😀
monuika, aj to bude 😀 ved už jedno dieťa máš, teda už veľkú slečnu 😀 tak nemusíš mať obavy 😉

whizzy
15. nov 2007

vitaj monika, tesim na tvoje obrazky 🙂
extra, tak to prisitie o deku aj mne hrozi 😀 Poleti to aj s dekou potom...
Sa mi uz minule stalo, ze sa mi zapatrosila ihla. Nasla som si ju v teplakoch pichnutu. Tak asi dalsiu vec si vyrobim ihelnicek 😅

vesi
15. nov 2007

jaj whizzy, ja ihlu hľadám pravidelne 😀 😀

whizzy
15. nov 2007

mne sa tiez stracaju. Na chate som jednu po mesiaci nasla v deke zapichnutu. Nastastie tam medzitym nikto nebol, by nebol moc rad 😀

vesi
15. nov 2007

ja ju musím vždy nájsť hned kvôli deťom 😝 😀

extravaganca
15. nov 2007

Jé,tak jehlu strácím pravidelně 😀

vesi
15. nov 2007

ešteže som ostrú ihlu vymenila za tupú, aspoň nejaká útecha 😀 😀

vesi
15. nov 2007

baby, kuk sem
http://www.kseft.sk/zobraz-vyrobky3.php?obchod=...

aké je to gobelínové plátno? to je to také tvrdé s predtlačeným vzorom? 😕

monikaz
15. nov 2007

vesi ano, to je to s predtlacenym vzorom a je to take tvrde a vysiva sa to uplne genialne!

extravaganca
15. nov 2007

vesi,to je nádhera...páni,hned bych si něco takového koupila 😵

vesi
15. nov 2007

ked ja práve to nemám rada, škoda, lebo sú tam nádherné obrazy...
ale ešte tento katalog je geniálny:
http://www.vysivka.biz/?p=produkt_szukaj&grupa=...