Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
29. sep 2007

zirafka - ta zirafka je super 😀 😉

zirafka105
29. sep 2007

Taky se mi neskromne moc libi 😀 Z te sady, co je zirafka, tak mam jeste zebru (ty chybej vysit ty kontury) a pak jeste slona (ten je rozpracovany, ale je tam spooooousta sedivych ploch, co me moc nebavi vysivat 😀)... pak tam byl jeste lvicek, ale ten se mi nelibil, tak jsem si ho nekoupila 🙂

julova
29. sep 2007

no ja si musim nejakeho levika zaobstarat, kedze som levica (znamenie) 😉...asi celej rodine potom povysivam znamenia 😀 😉

zirafka105
29. sep 2007

Znameni... hm... ty mam taky nekde rozvysivane 😀 se mnou je to strasne, spoustu veci rozdelam a pak nedodelam... 😠 ale ty znameni jsou vazne krasny... zase... az je nekde najdu, tak ukazu 🙂

zirafka105
29. sep 2007

A jinak uz se to tema zobrazuje i v Cesku 😉 🙂

julova
29. sep 2007

super...tak najdi 🙂....ja uz sa vidim ako od nadsenia zacnem styri vysivky naraz a potom budem na tom ako Ty 😝 😀

tak fajn...dufam, ze sem zabludia a CZ-maniačky-vysivkarky 😀

zirafka105
29. sep 2007

Nahrala bych si na azet ty kousky mapy, ale nemuzu, sedi vedle me polovice a to ma bejt pro nej prekvapko, takze to nahraju az v pondeli 😉 🙂

julova
29. sep 2007

posli ho na nakup 😀 😉...tak som zvedava...

zirafka105
29. sep 2007

na nakup... hm... tady u nas 😀 😀 😀 tady jezdi jednou za tyden pojizdna prodejna a to je az ve stredu 🙂 ale treba pujde dneska driv spat 😀 😉

zirafka105
29. sep 2007

Uuuuz to tam je 😵 😵

julova
29. sep 2007

no jaka si sikovna 😀...a polovica nic netusi...darmo, my zenske vieme ako na to 😀...no veru, bude to pekne...som zvedava na celok 😉

zirafka105
29. sep 2007

Jo, to ja taky 😀 V kvetnu bych to chtela mit hotove i s ramovanim, tak ted musim trosku hejbnout jehlou 🙂

zuzi76
29. sep 2007

Ahojte baby!
Konecne sedim. Celý deň som makala. Upratovala, prala, natierali sme altanok, s mladsim sme boli na pohotovosti, lebo mal nejaké vyrážky na tváričke a ruke.
žirafka - pekné obrázky
julova - ja mam -3 dioptrie a pri porode som nechapala, lebo napriek tomu, ze som nemala okuliare, maleho som videla uplne ostro.

zirafka105
29. sep 2007

Ahoj zuzi 🙂

julova
29. sep 2007

Ahoj zuzi - tak fajn 🙂...ved mi ju priloza blizucko a do blizka vidim fajn 🙂...tak ale pre istotu dam manzelikovi prikaz aby mal moje okulky poruke 😀 😉

zuzi76
29. sep 2007

mne ich dali vedla na stolcek, takze potom som si ich zobrala.

zuzi76
29. sep 2007

zirafka, kde to byvas? vidim, ze si asi na tom horsie ako ja. my byvame na hajovni. ale mame dvojdom, cize aj susedov a blizko dedinu. len na internet mame signal na ten pomaly, takze ked nieco chcem stiahnut, tak musim k nasim domov.

zirafka105
29. sep 2007

Zuzi - na takove male vesnicce 🙂 Mame tu akorat hospodu, kde maji pivo a rum 😀

zirafka105
29. sep 2007

Jinak internet mame pres pevnou linku... nastesti 🙂

zuzi76
29. sep 2007

dobry obed - pivo a rum! 😀
no, my tu veru pevnu linku nemame.

matar
29. sep 2007

žirafka, tie mapy sú super, môjmu mužovi sa strašne pácia, má ich aj v pracovni na stene, ale ako puzzle. ale povedal, že si frajer 😀

miklima
29. sep 2007

ahojte.už som pridala do albumu moje výtvory ,možete kuknuť.

zirafka105
29. sep 2007

miklima - krasa 😵 😵 😵

matar - dik za pochvalu, ale frajer budu, az to dodelam 🙂 jinak mam doma taky mapofila, takze myslim, ze ta vysita mapa bude skvelej darek 🙂 bud do obyvacky a nebo do pracovny 🙂 a mam koupenou jeste tuhle http://www.craftytraditions.com/10Expand.asp?pr... , ale ta prvni se mi proste libi trosku vic 🙂

matar
29. sep 2007

aj ja som hodila ročné obdobia. len som to nejako blbo nafotila, lebo to je na stene a nechce sa mi to zvesiť. 🙂
dufam, že nás admin hned nezruší 😉

miklima
29. sep 2007

dakujem za pochvalu zajtra doplnim dalšie výtvory

matar
29. sep 2007

miklima, sú peknučké. len sa ešte niečím pochváľ 😉

miklima
29. sep 2007

matar krásne 🙂 🙂

miklima
29. sep 2007

dnes som nestihala ostatné pofotiť,mala som perný den ☹

michalag
29. sep 2007

ahojte 🙂 , ta ja prave vysivam toto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., ale musim si trochu oddychnut, lebo uz ma boli chrbat.
Ked to dokoncim idem na Macka PU 😉

miklima
29. sep 2007

michalag je to zlaté 🙂