Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
16. nov 2007

aj mňa 😀 😀 😀

monikaz
16. nov 2007

Pozeram, ze si z DS - som tam nedavno mala ist robit 🙂

vesi
16. nov 2007

nie som priamo z DS, ale z Gabčíkova, teda bývam tu pár rokov, ináč pochádzam z Blavy 😉

lenkalienka4
16. nov 2007

vesi: len taky tip: aj toto mame doma: aj to je super
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

matar
16. nov 2007

ahjte 🙂
vesi, prosím ťa,ty si mi predlohu na ten obrus poslala vo formáte xsd,ktorý sa nám nedá otvoriť.nevieš mi prosím ťa poradiť čo s tým?

vesi
16. nov 2007

nevyzerá to zle, pri týchto hračkách ma najviac pobaví upozornenie" vhodné od 3 rokov" 😝 😀 už sme sa s MM dohodli, že im kúpime vysielačky, aby sa zahrali spolu 😉

michalag
16. nov 2007

Ahojte 🙂 ,

vesi
16. nov 2007

ahoj matar, nie som si istá, ale myslým, že sa to dá otvoriť v programe PM, neposielala som ti ho? ak nie tak pošlem E- mailom a skús to otvoriť v tom 😉

vesi
16. nov 2007

ahoj miška 😀

michalag
16. nov 2007

rozoberate darceky pre drobce?

vesi
16. nov 2007

teraz som sa na to pozrela, idem ti poslať PM, potom by si to mala otvoriť 😉

vesi
16. nov 2007

miška, áno, máš tip?

lenkalienka4
16. nov 2007

ahoj miska, co kupujes Samokovi?
...pre manzelov uz mate vymysleny darcek? ja este nie a netusim ze co...

vesi
16. nov 2007

lenka, MM treba, tak na to som zabudla 😝 😀 😀 ešte netuším, asi skončíme pri kozmetike 😀

matar
16. nov 2007

baby,muž ma upozornuje, že aj ked to my netušíme,nemáme si sem písať, čo im kupujeme, lebo oni nás tu vraj tajne sledujú 😉

vesi, čakám, dakujem ti moc moc.

vesi
16. nov 2007

matar, už je to poslané...

michalag
16. nov 2007

vesi, nemam ☹
lenka, Samikovi sme kupili smetiarske auto, drevene vkladacky aut a lego a este nieco na oblecko
a drahemu tomu kufrik na naradie, kozmetiku, ponozky... , ako obycajne 😀

michalag
16. nov 2007

ja by som strasne chcela pre Samika riekanky, alebo telefon od Fisher-price, ale to mu ide kupit mamina a myslim ze od nas ma hraciek az az 😉

lenkalienka4
16. nov 2007

miska, my mame uz teraz doma riadne hrackarstno, a to je mala este malinka, co bude neskor netusim, asi nas zasype vsetkymi hrackami 😀

michalag
16. nov 2007

lenka, my sme na tom rovnako, pomaly by sme mohli tie hracky predavat 😀 . Nechcete nieco?

monikaz
16. nov 2007

holky moj manzel sem urcite nechodi 🙂 a ja viem uz co mu kupim , koselu s kravatou, penazenku a parfem

lenkalienka4
16. nov 2007

miska 😀 😀 😀
vcera si si poradila s tou tlaciarnou?

vesi
16. nov 2007

čo sa sťažujete, ja mám doma dve deti = ešte raz toľko hračiek 😀 😀 😀

zuz11
16. nov 2007

inak neodbocujte od temy 😀

vesi
16. nov 2007

monika, idem ti poslať mail 😉

michalag
16. nov 2007

lenka, nie neporadil, lebo nam nejako zacala haprovat 😠 . Akurat teraz ked som chcela vysivat foto ☹

lenkalienka4
16. nov 2007

ja by som tu dnes ani nevysedavala za pc, muza nemam doma, je v praci, malinka uz spinka, no a nemozem vysivat, lebo este mi nedosli nite na portret 🙄 tak dufam ze uz v pondelok pridu 🙂

michalag
16. nov 2007

nam drobec tiez spinka, drahy robi veceru, tak mam volno 🙂

monikaz
16. nov 2007

vesi dakujem - cakam

matar
16. nov 2007

vesi, máš IP