Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
30. sep 2007

michala - jej to je krasne 🙂...no ja dnes idem von s kamoskou, tak dufam, ze si kupim aspon jedno planovane tricko s dlhym rukavom (zo vsetkych mi uz vytrrrrca brucho 😀 ) no a zvysok uspor padne na vysivkove radovanky 😝 😕 😀

michalag
30. sep 2007

Dobre ranko 🙂 ,
miklima, julova dakujem

eli77
30. sep 2007

Ahojte vysivkarky🙂 do albumu som pridala fotku obrazu ktori prave vysivam...este nie je hotovy. Baby vase vysivky su fakt nadherne... 🙂

vesi
30. sep 2007

ahoj baby, prajem krásny deň a rýchlu ihličku 😀
eli je to krásne, na akú látku vyšívaš?

julova
30. sep 2007

hellou vesi 😀 😉...no ja dnes ked tak az na vecer..ved mi napadlo, ze ma caka este prekreslovanie 😠 😀 ..a poobede behanie po obchodoch..v kazdom pripade zacnem, hoci len jednym pichom! 😀 😉

vesi
30. sep 2007

ahoj julova, ja tiež až večer, teraz varím a poobede ma čaká obrovská kopa žehlenia 😝
aj ostatné kočky, krásne diela, matar máš predlohy na obr. 1, 3, 4 čo máš v albume?ten druhý mám ale tie dalšie ma lákajú 😀

julova
30. sep 2007

ja mam na zehlenie manzela 😀..popravde odkedy sme sa dali dokopy a zistila som jeho pozitivnjesi vztah k zehleniu ako je moj, tak vo velkom zehli on 😀...ja len tak, ked si chcem nieco obiect a nie je pozehlene, tak vytiahnem z kopy a prebehnem 😀...chuuuda moje obetave 😀...no bude to fer, ze on zehli plny kos a ja vysivam? 😀 😀...ale je to zlaticko 😵 ...vysijem mu za odmenu pekne trenky 😀

vesi
30. sep 2007

julova 😀 😀 ty budeš rodiť, tak on môže žehliť 😀 😀
MM vie žehliť, ale ja si to urobím radšej sama, len nech nemusím aspoň cez víkend ísť s deťmi von 😀 😀 😀

michalag
30. sep 2007

vesi, ja som rada, ked ide MP s malym von a ja si mozem cez vikend porobit doma.
Ja idem vysivat tiez az vecer, kedze dnes ideme ku starkej a este von.

vesi
30. sep 2007

tak sme na tom rovnako 😀 😀 a robím kozmickou rýchlosťou, aby som stihla aspoň pár krížikov kým som sama 😀 😀 😀

julova
30. sep 2007

vesi - veru veru 😉 ....ale keby len zehlil..on robi vsetko 🤐 ..a ja len tak obcas 😔 😀 ..niekedy si pripadam, ze ja som tehotny chlap a on moja zienka domaca...ale tak budem mu kazit radost, ked ho to bavi? 😀 😉..ale sam si za to moze...jaaa som mu hned od zaciatku vravela, ze ked si ma tak nauci, tak to tak bude mat 😝 😀 ...rozmaznal ma a zlenivela som 😉...ale tak na materskej to bude ine...ved ja budem doma a on bude zarabat korunky a asi aj nejake brigady 😖...tak sa onho pekne postaram 😉

vesi
30. sep 2007

tak, tak julova 😀 ked je taký ochotný, tak ho nepokaz 😀
aj ten môj mi pomáha, to zas nemôžem povedať, že nie, ale sam od seba sa nepretrhne 😀
kočky, musím ísť.papa

julova
30. sep 2007

pa vesi.zatial pekny dnik. 🙂 .ja sa idem pomaly chystat na NAKUPY 😝 😀 😉

luculka
autor
30. sep 2007
miklima
30. sep 2007

ahojte konecne som pridala dalšie výtvory do albumu.Luculka to Natalka je velmi pekné a rýchlo si to vyšila si šikulka,julova dufam,že si dobre nakupila.

eli77
30. sep 2007

Vesi...vysivam na panamu, zvyknete vysivat aj na ine latky?
Miklima ten obrus stymi zajacikmi je perfektny...vlasstne vsetky su krasne. Ja som obrus este neskusala...ak sa naucim vysivat tak aby aj zadna strana bola pekna potom sa asi do toho pustim aj ja 😉

denik
30. sep 2007

ahojte maminky, potrebujem poradiť.. ešte že som si tak víťazoslávne posťahovala námety a dnes som si išla jeden z nich vytlačiť,že sa do toho pustím, no zistila som, že sú tie obrázky veľmi malinké ☹ keď ich zväčším, tak zas nič nerozoznám 😖 ako ste to urobili vy?

inak ja vyšívam na perličku 😵

miklima
30. sep 2007

eli77dakujem za pochvalu ja tiež vyšivam najradšej na perličku. 🙂

denik
30. sep 2007

vesi ďakujem za tých anjelov, krása 😵

vesi
30. sep 2007

denik, musíš si ich zväčšiť najviac ako sa dá a až potom stiahnuť 😉

denik
30. sep 2007

no veď rozbalím obrázok a sťahujem.. má nejakých 100kB(niektoré aj viac) ale aj tak je to málo.. či niekde robím chybu? 😅

vesi
30. sep 2007

kde si chcela sťahovať, pozriem sa na to lebo to neviem naspamäť, ale ked otvoríš obrázok tak sa dá ešte zväčšiť, len na každej stránke ináč..

vesi
30. sep 2007

na picasaweb klikneš na obrázok a potom ešte vpravo hore pri obrázku je lupa, tou si to zväčšíš, počkáš kým zaostrí - niekedy to trvá 😝 a potom si to uložíš do PC

vesi
30. sep 2007

na photo.163.com klikneš na obrázok, ked sa ti ukáže tak naňho klikneš ešte raz, otvorí sa ti v novom okne, tam chvíľu počkáš a v pravom dolnom rohu sa ukáže taký štvorček - lupa, tam klikneš a zväčší sa úplne.

vesi
30. sep 2007

a ešte na photofile.ru klikneš na obrázok, pod ním sú šípky, ktorými si posúvaš obrázky a medzi tými šípkami je štvorček - lupa, klikneš, otvorí sa ti obrázok v novom okne zväčšený na maximum 🙂

dúfam, že som to napísala zrozumitelne... 😉

slenka
30. sep 2007

caute - aj ja patrim k naruzivym vysivacom 😀 Len ako sa mi narodila mala tak na to uz nie je moc casu. Ja som si kupila dokonca pocitacovy program na krizikove vysivanie. Ten program pretransformuje (okrem ineho) hocijaku fotku na predlohu. Tak som uz vysila aj obraz kamoskinej dcery a par dalsich fotiek a teraz sa chystam vysit moju malu - len neviem kedy sa k tomu aj dostanem 😝 😀

julova
30. sep 2007

slenka a co ta ten program vysiel a ako sa vola? 😕 😉

slenka
30. sep 2007

vola sa PC Stitch. Kupovala som ho na ebay v USA (ja som tu). Uz si nepamatam kolko stal ale myslim ze okolo 15 dolarov. Informacie o nom si nasla na nejakej slovenskej stranke, ale bolo to tak davno ze uz ani neviem na akej. V pripade zaujmu mozem napalit a poslat 😉

julova
30. sep 2007

fiiiha...no to by som fakt bola rada 😕 🙂

slenka
30. sep 2007

julova nie som ale taka zrucna na pocitacoch 😅 tak dufam,ze to napalim tak aby ti to fungovalo. Ono to tam vyhodi aj zoznam cisiel bavlniek ake treba pouzit. Na slovensku su ale ine cisla asi ale mam pocit, ze sa tam da nastavit aj ina krajina (teda firma) a da ti vase cisla. Ak to aj tak chces tak posli do IP adresu.