Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
26. nov 2007

ahoj snoopy, aj ja . pečiem jahodový koláč, dáte si? 😀 😀

michalag
26. nov 2007

jeeej, ahoj snoopy 😉 ako sa mas? Uz si v praci?

snoopy
26. nov 2007

vesi...to sú otázky, že či si dáme...jasné, že si dáme...čakáme ťa aj s koláčikom 🙂

Miška, dnes som bola na glukoteste..o 13:30 idem k zubárke, takže do práce až zajtra

vesi
26. nov 2007

snoopy, ale si pohodlná, pekne krásne dobehnite vy 😀 😀 😀
fuuuj glukotest, neznášam sladké na lačný žalúdok, skoro som sa vtedy pogr... a to mi ho dali robiť 2 krát 😠 😀

michalag
26. nov 2007

fuj ten glukotest je hnusny 😠 a zubarku mi nespominaj mam z nej strach az sa so mnou kreslo trepe 😝
A ku ktorej chodis? Chcela by som nejaku inu zubarku
Ahoj vesi, jasne dam si aj ja 🙂

vesi
26. nov 2007

O.K: čakám vás 😉 a zubárku ani ja nemusím... 😝

michalag
26. nov 2007

vesi, tak bezim, mozem aj s drobcom?

snoopy
26. nov 2007

miška...na zlaták chodím, k Renátke Slovákovej...čo to je 6-ka ZŠ asi:...úúúúžasná je, vrelo odporúčam

vesi..tebe by bolo lepšie prísť jednej za nami dvoma...ako my dve s miškou za tebou 😀 😀 😀 juj ale si mi len chute narobila

ja som čakala, že ten "sajrajt" na vypitie bude horší...celkom sa dalo...ale asi po hodinke čakania mi začalo byť nejak blivno...no vykryla som to...našťastie...zajtra budú výsledky, tak som zvedavá

zirafka105
26. nov 2007

Jahodovy kolac - koukam, ze jdu vcas 🙂 🙂 🙂 Krasny den vsem 🙂

dupinka
26. nov 2007

Ahojte!

Konecne sme o celom vikende dali dokopy byt, caka ma este zehlenie a konecne sa pustim opat do vysivania, (juchuuu 😀 😀 ) snad vecer pri telke..
vesi: hod recept do IP. Rada peciem 😉

vesi
26. nov 2007

miška, jasné aj s drobcom 😀
snoopy, my sme tu 3 baby doma 😀
zirafka, presne včas na koláč 😀 😀 😀

snoopy
26. nov 2007

ja som sa včera zmohla akurát tak na koláč "lenivá gazdiná"...ten ma totiž včera úplne vystihoval 😀 😀 😀

vesi
26. nov 2007

ahoj dupi, je to obyčajný hrnčekový koláč, taká rýchlovka, ale ak aj tak chceš, tak napíšem recept... 😉

zirafka105
26. nov 2007

Ja bych ten recept taky uvitala 🙂

Jinak zitra sem zase hodim zase kousek mapy, v patek jsem vysivala hooodne do noci 🙂A desne blbe se mi vysival jeden kousek, kterej se vysival dvema nitkama klasicky DMC bavlnky a dvema nitkama takovyho perletove-trpytivyho cehosi... strasne se to cuchalo a blbe protahovalo latkou

michalag
26. nov 2007

snoopy, tak tam skusim zajst ci by ma nezobrala, lebo neviem ani kde mam kartu, kedze som chodila ku Cajkovej na SPSS a ona isla z tade prec a vravela ze karty rozmiestni po lekaroch
no mne z glukotestu nebolo nic ale bola som hladna ako vlk. Ja som tam musela cakat 2 hodiny a nemohla som ist ani von 😠

vesi
26. nov 2007

snoopy 😀 😀 😀 to je ten s nepomletým makom?

dupinka
26. nov 2007

vesi, recept mam....

michalag
26. nov 2007

Ahoj dupi, zirafka 🙂

vesi
26. nov 2007

baby, musím ísť, prišla mama 🙂

snoopy
26. nov 2007

miška...aj ja som tam poctivo sedela....ritka ma bolela...ale stretla som sa tam z jednou kočkou...chodí aj na MK do marcoviek, tak sme pokecali, rýchlo čas utiekol

vesi...ja som robila s orechami a pomletými, tak som bola len polovičná lenivá gazdinka 😀

michalag
26. nov 2007

snoopy, aspon ze ti usiel cas 😉 , lebo inak by to islo strasne pomaly
vesi, ozaj ked si spravis predlohu v PCStitch a zadas tam stitches, tam je vyska, sirka, dufam ze som sa nesekla. Aku vysku davate vy, aby to nebolo velmi velke a ani velmi male?

snoopy
26. nov 2007

ozaj začala som vyšívať tých sobov aj so saňami....no poviem vám pravdu vôbec sa mi to nepáči 😖 .....už mám vybratý iný vzor...len teraz som začala štrikovať drobcovi svetrík, tak sa k vyšívaniu dostanem možno až budúci týždeň...uvidíme ako stihnem dokončiť sveter 😅

snoopy
26. nov 2007

kočky a taká dobrá rada nad zlato:

začali sa mi strašne zahmlievať okná zvnútra...už som ich natrela kadejakými prípravkami a stále....neviete niečo poradiť....ja rozmýšľam, že ich rozbijem 😕 😀

michalag
26. nov 2007

snoopy, a ake mate okna? Aj mne sa obcas zahmlievali, ale ako som ich neumyla aj z vnutra, tak sa prestali, len som zvedava dokedy 😅

snoopy
26. nov 2007

máme ešte pôvodné okná...drevené, šroubovacie...keby sa zahmlievali medzi sklami tak pochopím...lebo predsa to už netesní ako niekedy....ale zvnútra....hlavne, že mám Clin proti zahmlievaniu--ha-ha-ha

michalag
26. nov 2007

myslela som medzi oknami 😅 . Tak to neviem a este som nato neprisla ani ja, nam sa tiez zahmievaju z vnutra a hlavne ked dlhsie varim, tak nam az stekaju kvapky po okne a to tiez pouzivam Clin. Snoopy, tak ich rozbijeme a uz sa nebudu 😀 , len neviem co budeme robit po tom ked je vonku zima

snoopy
26. nov 2007

no a teraz kukám čo sa deje vonku...asi mi tie okná vybije vietor a bude po probléme 😅
no ja som si najprv myslela, že sa zahmlievajú len keď dám veci na sušiak..predsa vyparuje sa to všetko a chytá sa to na okná...ale teraz posledný týždeň mi to robí permanentne....len chodím z handričkou a utieram ako taká chorá 😠

michalag
26. nov 2007

aka zmena pocasia behom par minut 😠 , cakam kedy mi odtrhne susiak co mame pripevneny na okne. To je ale hnusne vetrisko 😠 , ani von s malym nemozem a to som si potrebovala ist kupit prach na pranie, lebo som zistila ze nemam

snoopy
26. nov 2007

kde kupuješ takéto veci, že prach, aviváž a tak? ja pri pošte...super drogérka, super ceny

michalag
26. nov 2007

ja kupujem prach u nas v bale, lebo najnovsie ten maly, a este som sa nedokopala na velke balenie, hoci uz sme to maly v plane a zase sme zabudli a ja sa zo 6kg prachom trepat cez cele mesto nebudem to necham na draheho. Ale inak kupujem v DM.drogerie, lebo mavam tie body, tak mam pri vacsom nakupe -10%