Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

chaarleene
29. nov 2007

whizz: ty držáčky vypadají takhle
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=O...

jinak já se do toho obchůdku dostanu jen málo, protože bydlím od Prahy dost daleko a navíc (snad) v únoru skončím školu a pak už asi nebude příležitost tam častěji jezdit... ale je to ráj 😵 bych tam nechala tisíce, kdybych je měla 😀 😀 😀

michalag
30. nov 2007

Breeeeee raaaanko babenky 🙂 ,

lenkalienka4
30. nov 2007

kde ste vsetky? u nas napadal snezik, tak sme boli trosku vymrznut vonku 😀 ja dnes nekrizikujem, musim si dat pauzu, lebo malej idu zubky a je to desne, nevidim poriadne ani na oci, lebo absolutne nespime, ani v noci, tak az ked sa zregenerujem tak to dokoncim. 😔

michalag
30. nov 2007

Ahojte, dnes tu nie ani muchy 😀 , kde ste vsetky?

matar
30. nov 2007

ja som dnes už vdaka tomu, že mi stále slia oči a nemôžem vyšívať aj upratala môj vyšívkový stolík s bavlnkami. a asi si otorím obchod 😀

michalag
30. nov 2007

ahoj matar 🙂 , este stale ta trapi slzenie?
Ja asi dnes vyskusam tie kalendare? Ozaj a idete si to tlacit sami?Alebo to niekomu tlacit a zviazat?

matar
30. nov 2007

mne dnes ježiško toršku predčasne doniesol multifinkčné zariadenie (skener, tlač, kopírka)- vraj nech si mám kde tlačiť predlohy na vyšívanie 😀 😉 tak to skusim vytlačiť doma (kupila som kriedový foto papier v naj- maju akciu skoro na polovicu- ak to nebude dobre,tak to odnesiem niekam kde to vytlačia (myslím že vo foto službách to bežne robia)

michalag
30. nov 2007

tak to mas super jeziska 😀 😀 😀 , ale zaplatit si si ho musela sama co?

lenkalienka4
30. nov 2007

ahojte, máme nový konferenčný stolík do obývačky, no nemam žiadnu peknú vyšítú dečku. No toto??? 😀 Nemate niekto nejakú predlohu? CHcela by som niečo obdlžnikového typu, a hlavne červenú, pretože steny mame červene 😉, tak aby to ladilo.

Miška: ahoj, ako sa mas? 😕

matar
30. nov 2007

miška nemusela, mužík ma prekvapil 🙂
lenka, kedže teraz ma k deťom nepustia aby som ich nenakazila, tak sedím pri PC, tak ti niečo pozriem 😉

vesi
30. nov 2007

čaute baby, matar super darček. my používame fotopapier na fotky 🙂
lenka, v niektorých linkoch boli aj všelijaké obrusy, asi ti nezostane nič iné ako hľadať 😅

michalag
30. nov 2007

ahoj lenka, mame sa celkom fajn, maly dnes vstal o 5:15 tak si to od vcera posunul o 45 minut

michalag
30. nov 2007

Ahoj vesi 🙂 ,

vesi
30. nov 2007

ahoj miška 😀 pozerám si na nete aké knihy by mi mohol Ježiško priniesť 🙂

michalag
30. nov 2007

ja tiez bludim po nete a pozeram co by som este na jeziska kupila pre ostatnych 🙂

lenkalienka4
30. nov 2007

matar: dakujem
vesi: tak skusim nieco dozadu poprezerat, ako pokracujes s vysivkou? som to ukazovala aj muzovi, a hovoril ze je to krasne.

K tomu jeziskovi: matar, tak to je super, ze jezisko prisiel predcasne, rychlo sa vyliec. Ja ani neviem co by som chcela na vianoce 😕

matar
30. nov 2007

lenka ja sa teším 😀

a dnes som mojim deťom do izbičky cez posteľ kupila tuto deku- je nááádherne makučká a hunatá a uplne krásna
http://www.deky.sk/data.php?rref=perla170&page=j

michalag
30. nov 2007

matar, tak to mas pravdu ze je krasna, ja by som tiez potrebovala deku, ale na nas rozkladacu gauc, lebo ta deka co mame vyzera uz otrasne a neda sa to ani vyprat. Samko ked ma spinave rucicky, tak jemu je jedno ze drzi nieco svetle

lenkalienka4
30. nov 2007

aj cena je nádherná 😀 😀 😀 t tolko stala???
ale je KRÁSNA! fakt, aj ja by som chcela taku do izbicky 😉 😀 🙂

matar
30. nov 2007

no stála 😕 ale to je tá španielska ak to poznáte čo sú tie kvalitné makké- a za takú malú do kočiara sme dali 999 sk, preto sa mi to za túto nezdalo tak veľa. a asi ju aj tak zaplatí babka, lebo mi kázala kupiť detom darček, vraj preplatí, tak uvidíme 😉
miška, aj tie dospelácke majú nádherné 😀

michalag
30. nov 2007

mati, pozerala som, niektore su tam naozaj krasne 😉 tak mate sponzora? 😝

matar
30. nov 2007

to ešte uvidíme 🙂 ak nie, tak čo už, ale ved sme ušetrili na zaraidovaní izbičky, kedže časť zabezpečili svokrovci. tak to môžeme teraz investovať 😉

michalag
30. nov 2007

ved aj my davame racsej drobcovi ako sebe 😉 , mne to robi radost ked mu mozem nieco pekne kupit.
Prave som poslala objednavku na tento kalendarik, kedze moja mamina nastenne nepouziva, tak aspon takto, dufam ze ju to potesi 😝 😀
http://asp01.photoprintit.de/microsite/5764/cal...

michalag
30. nov 2007

ozaj mati, mne to nejde otvorit ten scrapebook flair, spusta a instaluje sa to, ale potom to nevie najst, tak asi z toho nic nebude ☹

matar
30. nov 2007

to je tiež super darček 🙂

michalag
30. nov 2007

ale lepsie by bolo a mozno by sa mi aj viac pacilo keby som si to mohla spravit sama, ale co uz, ved niekedy vyskusam, ale kym sa ja v tom naucim robit, tak skoncia aj Vianoce 😀

matar
30. nov 2007

miška,tak neviem. my sme to normálne len stiahli cez download a isšlo to 😒 ale kalendár som robila v tom paint net- skus www.paint.net - možno sa ti to podarí stiahnuť