Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

luculka
autor
4. dec 2007

som sa chcela pozret ale nepatrim medzi priatelov ☹ 😒 😠

zuzi76
4. dec 2007

jej, dala som zase zle!

zuzi76
4. dec 2007
zuzi76
4. dec 2007

luci, som povedal Petovi, ze musim mat doma jeho notebook, aby som mohla dat vediet sem ked porodis! 😉

lenkalienka4
4. dec 2007

ahoj zuzi, je to krasne.

zuzi76
4. dec 2007

lenka dakujem. aj mne sa to paci. 😔 ale asi trochu zanedbavam rodinku ako stale vysivam! 😔 😉

michalag
4. dec 2007

ste tu este?

michalag
4. dec 2007

zuzi, ja som na chvilku prestala vysivat, aby si drahy nemyslel ze som si nasla noveho priatela "vysivanie". Vysivam iba cez den ked maly spinka, takze... Ale teraz zaspal tak som na PC

zuzi76
4. dec 2007

som tu!

michalag
4. dec 2007

Ako sa mas?

zuzi76
4. dec 2007

fajn. Misko sa dostava z kaslika a na Martinka to asi lezie! 🙂

michalag
4. dec 2007

a mal ti Misko aj teploty?

zuzi76
4. dec 2007

mal 38,5. ale rychlo to preslo. 😀

julova
4. dec 2007

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

😅 😕 😉

Jeeej...Zuzi..konecne si sa nasla 😀...

zuzi76
4. dec 2007

Zuzi julova, vyzera to dobreee! 😉
Nasla, ale na fasovanom notebooku! 😀

michalag
4. dec 2007

Ahoj juli, ako to robis ze vsetky tvoje portrety vyzeraju super 😵

julova
4. dec 2007

Zuzi - nevadi 😀 ...hlavne ze si tu 🙂...ta zirafka je superska!! 😵

Miska - ja neviem 😅 ...ale krajsie to vynikne, ked este to cierne pozadie dokoncim....a uz aj nevestu ten kusok...ale tam je tolko farieb este...sa mi nechce nadvazovat stale 🤐 ..ale do porodu bude...len dufam, ze to na mna nepride dnes v noci 😀

michalag
4. dec 2007

tak hadam nie, ale clovek nikdy nevie 😅

zuzi76
4. dec 2007

Zuzi, mas narok az po Lucke! 😉

julova
4. dec 2007

Zuzi - na jednej strane by som to uz rada mala za sebou, ale zasa na druhej - urcite sa nebudem predbiehat 😀 😝....ale este mame cas 😉...aspon este dva tyzdne nech vydrzime...aj ked uz je to niekedy o drzku 😝 😀

A Lucka ako? este furt nist? ani naznak? 😕

michalag
4. dec 2007

Juli a ako sa inak citis?

zuzi76
4. dec 2007

zajtra s nou snad budem. mam za ulohu napisat na konika, keby to uz bude. tak snad mi da vediet! 😀

julova
4. dec 2007

Miska - ako ťažkotonaznik najvyssieho rangu 😝 😀 😀...ale inak ziadne "priznaky"...ale zajtra po poradni hadam budem mudrejsia...idem prvykrat do porodnice...tak Vam tu dam potom vediet 🙂

Zuzi 😀..tak hadam hej 😀...a zajtra ide rodit moja kolegynka...sa dohdli s Dr. - termin ma sice 10.12. (den po Lucke 😉 ) a tiez bude rodit na Antolskej 😉...ale Dr. jej povedal, ze do 10-teho by aj tak uz nevydrzala...tak idu vyvolat...a mozno ked sa dnes v noci takto pssychicky na to pripravuje, tak si to hadam aj myslienkami privola spontanne 😀...tak sa mozno aj s Luckou stretnu 🙂

blumka
4. dec 2007

halooooooo 😉

zuzi76
4. dec 2007

baby, svrbia ma nejako prsteky, tak budem koncit a idem este urobit nejaky krizik!
Tak sa zatial majte krasne!
Zajtra sem urcite skocim! 😀

julova
4. dec 2007

aj ja sa idem natiahnut, nech som pekne vyspinkana...rano idem k Dr.

ale potom som tu ako na konikovi 🙂

blumka
4. dec 2007

joooj, uz idete spinkat...tak dobru nocku 😉 Uz aby som bola na slovensku a nestrasila tu v inom case 😀

michalag
4. dec 2007

Tak sa majte 🙂
juli, zajtra napis ako si dopadla 😉

michalag
5. dec 2007

Ahojteee 🙂 ,

julova
5. dec 2007

Ahojte 🙂...tak sme dpadli OK...ale je to tam ako na beziacom pase 😝...som vnutri nebola hadam ani 5 minut 😅 ...ale to je asi znak toho, ze je vsetko v poriadku...tlak, moc, pohyby a CS 0 😉...ale od bud. tyzdna ma presunula tato Dr. do rizikovej poradne kvoli mojej zrazanlivosti, na ktoru si denne picham injekcie...ale nevadi, ten docent Plank je vraj super 🙂...a ordinuje o hodinu neskor ako tato, tak budem moct dlhsie spinkat 😀...a uz mame od vcera autiicko 🙂...tak ideme o chvilu nakupit 😝 😀...ale este dnes pridem 😉