Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

snoopy
10. dec 2007

na vianočné nákupy?

michalag
10. dec 2007

tak nejako, chceme ist nieco kuknut pre svokrovcov 🙂
A kde idete travit sviatky?

snoopy
10. dec 2007

no štedrý večer klasika doma..potom asi na 1.alebo až 2.sv. vianočný do ZC...27.12. mám kontrolu u Dr a asi ešte v ten deň do Michaloviec...tam asi do 30-31.12. a potom opäť doma....žiadne veľké plány nemáme...sme sa včera vrátili z východu a poviem ti...už mi to sedenie v aute nerobí až tak dobre...sa mi ani šoférovať nechcelo, nechala som Roba...ten sa len čudoval, lebo ja som ho nikdy nechcela tak ľahko púšťať na volant 😅 ...ale teraz sa mi ozaj nejak nechce.

vy tiež doma?

michalag
10. dec 2007

24.12. pojdeme k mamine, lebo ona je sama, tak aby mala veselsie a potom 25, alebo 26.12. pojdeme do ZC na nejake 3 dni a potom znava doma, ale na Silvestra asi pojdeme kuknut maminu na nejake 2-3 hodky.

snoopy
10. dec 2007

no ideme do mesta na obed, tak sa potom ozvem...zatiaľ pa

matar
10. dec 2007

ahojte 🙂 ja vám vždy odpisujem tak nejako oneskorene, ale ja si sem sadnema malý sa ako naschvál zobudí, tak za nim musím utekať 😨
mám sa nič moc, lebo mám príšerné bolesti hlavy už vyše týždna a posielaju ma z jedneho vyšetrenia na druhé a nič nevedia zistiť. tak fungujeme na ibalgine. ešte že ten sa môže pri kojení, inak neviem.

no prevádzanie z DMC na puppets nič moc, lebo puppets má menej odtienov, tak som sa rozhodla, že to zase skusim vyšiť po svojom (to znamená že si farby budem hádzať ako sa mi bude hodiť), tak mi držte palce, nech to v polovici nehodím do koša 😕 . nechce sa mi kupovať celú sadu DMC, ked mám doma vaic ako 200kusov roznych bavlniek 😒

miruschka
10. dec 2007

Dakujem whizzy, skusim na tu plastovku zbehnut do mesta.
🙂 miruschka 🙂

snoopy
10. dec 2007

huuu...je tu niekto?

vesi
10. dec 2007

ahoj, ja nakukujem, ako sa máte? nezdá sa ti to tehu nekonečné? lebo mne sa v 30tt teda zdalo, že tak zostanem hádam navždy 😀

snoopy
10. dec 2007

čaves vesi...no veru...začínam sa dostávať do stavu, kedy sa cítim ako ťažkotonážnik...popritom som pribrala zatiaľ 3 kg ...ale taká ťarbavá som

vesi
10. dec 2007

ja som v tehu tiež málo pribrala, ale s tým bruchom mi to teda nepomohlo, a hlavne v zime sa naobliekať a obuť do čižiem sa rovnalo nadľudskému výkonu. no najväčšia "zábava" bola strihať si nechty na nohách 😀 😀 😀

snoopy
10. dec 2007

no presne.....včera som bojovala....no skôr som ich ošklbala ako ostrihala....a obúvanie do čižiem.....tiež zážitok....ale dáko bolo, dáko bude....už len vydržať

vesi
10. dec 2007

presne tak, na čo by sme spomínali keby bolo tehu nudné? 😀

snoopy
10. dec 2007

veru....veď na konci je krásne bábo, takže budem držať...

a ako pokračuješ vo výšivkách? darí sa?

chrusticek
10. dec 2007

juuuj, asi som nieco pokazila 😒 , hladala som namet na kriz. vysivku a hodilo ma to na vase forum, tak som sa zaregistrovala a az potom som prisla na to, ze tu asi nemam co hladat...necakam babatko, dokonca ani sa nevydavam, len veeelmi potrebujem pomoc - zhanam predlohu s hudobnym motivom, nejake noticky a pod. ale uplne naj by bol klavir..chcem prekvapit svojho draheho vankusikom, kt. si najde pod stromcekom a doteraz sa mi nepodarilo nic zohnat..Neviete mi pomoct, prosim... p.s.: ale aspon trosku tu zapadnem, dufam, lebo milujeeeeem deticky 🙂 🙂 🙂

julova
10. dec 2007

kuk 😉...este ste tu?

chrusticek vitaj medzi nami 🙂...jasne ze zapadnes ak si krizikovo pozitivna 😀 😀

vesi
10. dec 2007

ahoj, to nevadí, popozeraj si linky postupne od prvej strany, možno nájdeš čo hľadáš 😉 a kedykoľvek príd pokecať 😀

snoopy
10. dec 2007

chrusticek....to nevadí 😀 ...vitaj medzi nami...pozrieme niečo a hádam nejaké predlohy nájdeme 😉

chrusticek
10. dec 2007

dakujem 🙂 , som veeelmi krizikovo pozitivna, len casu keby bolo trosku viac..ale snazim sa 😉

snoopy
10. dec 2007

Zuzik....že 38tt....ha-ha-ha 😀 sa mi smeje 😉

vesi
10. dec 2007

ahoj julova 😀 pozerám, že už by si kľudne mohla aj rodiť 😀

julova
10. dec 2007

ahojte zavislacky 😀...

hen co mi sviei pri mene 🤐 😅 😀 😀

chrusticek
10. dec 2007

no ja uz som nieco pozerala, ale vobec, vobec nic hudobne sa mi nepodarilo najst.. ☹

vesi
10. dec 2007

ak na niečo natrafím, tak sem dám link, ale teraz nemám veľa času, som sama s deťmi a čakám kedy mi zatrhnú PC 😀 😀

dupinka
10. dec 2007

chrusticek, nieco mam, len musim pohladat.. strpenie, oki?

chrusticek
10. dec 2007

dakujem vsetkym, zlate ste..asi moja jedina zachrana 🙂

vesi
10. dec 2007

ahoj dupi 😀
vidíš chrústiček, vždy sa tu nájde niekto kto pomôže 😀 😀 😀

julova
10. dec 2007

Zuzi!!!! 😠 😠 😀 😀 ..saaak pockaj...ja uz budem "vysluzila" matka, kora si naje cas a pride Ti sem napisat ha ha ha 😀 😀 😀

Moni - veru - uz som veru pripravena radsej kazdym dnom...dnes som si aj novu zubnu kefku kupila do nemocky 😀...uz som fakt komplet zbalena...mam si brat aj sminky? 😀 😀 😀

dupinka
10. dec 2007

vesi ahoj 🙂

konecne je manzel "normalny" je doma, bez stresov a prace z roboty, tak sa mu idem trosku povenovat a vyuzit to 😀