Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
10. dec 2007

julova, boli tam aj také mamičky čo mali silu sa aj našminkovať 😉 ja som na také niečo ani nepomyslela, či nechceš traumatizovať dieťa? 😀 😀 😀
hlavne si zbaľ WC papier = základ výbavy 😉

julova
10. dec 2007

Moni - ten mam...to sme mali aj v zozname veci do porodky 😀....a uvidim..mozno nejaku farbicku vezmem, keby sa navstevy chceli fotit, tak nch sa po case tych fotiek nezlaknem 😀 😀

chrusticek
10. dec 2007

vdaka dupinka 🙂 . na ten druhy link si este posvietim, lebo na prvy pohlad som tam nic vhodne nevidela a ten Bethoven je sice fajn, ale pre moju Lasku sa velmi nehodi, chcelo by to nieco jednoduchsie, take mile...

vesi
10. dec 2007

babule, musím ísť osprchovať deti atd.papa 😀

jerry
10. dec 2007

ahojte kočky,
chcem sa veeeľmi pekne poďakovať, že sme ma "nainfikovali".
Konečne som sa dostala, takmer po dvoch rokoch, k mojej obľúbenej výšivke, dokončila som si začatého šaša a teraz som sa pustila do jarného zajačika.
Dúfam, že nebude zasa ďalšíe dva roky čakať na dokončenie 😀
julova ahoj, som rada, že Ťa tu vidím, booože veď je to len nedávno čo si v snažilkách oznamovala, že si tehu a už máš 38 tt 😲 , ten čas ale letí

snoopy
10. dec 2007

Jerry....neverím kde sme sa to my stretli...čaves moja...ako?

julova
10. dec 2007

jerry - ani nevrav....este tot vcera som hladala pod dennym svetlom druhu / na teste..a hen 😀 😀 ...ale aj Tebe to pekne ubieha 😉...a co Lucinka...uz chape, ze bude mat surodenca? 😉

chrusticek...posli mi tvoju mail. adresu...nieco mam stiahnute, tak Ti poslem na mail...linky sem neviem dat 😉

miva
10. dec 2007

Ahoj snoopy, ako sa máš, ako cesta na východ? Zas sa vám tu trochu vterknem 😅

julova
10. dec 2007

Apropo...uz mame BA SPZ-ky 😉...mia a ako Vy? Vybaveny prepis? 🙂

snoopy
10. dec 2007

čaves miva,

ale celkom sa dalo...hrozná hmla od Rožňavy bola aj tam keď sme šli a aj včera naspäť...otras...ty ako? auto prepísané? a ako u Dr? všetko OK?

jerry
10. dec 2007

ahoj snoopy 🙂

možno mi neuveríš ale sem tam si na teba spomeniem, že ako sa máš a tak ako sa Ti darí a tak...... raz som sem už nakukla a videla som ťa tu, už viackrát som chcela napísať, ale pri tom mojom zlatíčku je to dosť ťažké.
Ja občas kuknem na februárovky, som si myslela, že tam budeš a teba nikde 😀
Ako znášať tehulkovanie?
Ja som sa už od leta chystala vrátiť k vyšívaniu, strááášne rada vyšívam už takmer 20 rokov, až táto téma ma dokonale nakopla, vďaka baby 😀

miva
10. dec 2007

Áno, ráno som odbehla k doktorke na WC, lebo políciu majú hneď za rohom, a stretla som snoopy, pokecali sme a doki ma chcela zobrať hneď dovnútra, a ja že - nie nie, musím ísť prepisovať auto 😀
Aj nám dali celkom peknú značku, dve rovnaké čísla pri sebe, a ešte aj sedmičky 🙂
O ôsmej som bola vybavená, ale bola som tam 6.20. A ty ako?

miruschka
10. dec 2007

chrustik, ja mam husle s kvietkami akoby na nich polozenymi. ale ked som videla linky predomnou, tak neviem ci by Ta aj zaujimali... ☹

chrusticek
10. dec 2007

snoopy dakujem! 🙂 uz mam z coho vybrat, len sa rozhodnut..ked bude vysite a podari sa 😉 , odfotim

chrusticek
10. dec 2007

miruschka, nevadi, mozes poslat 🙂 . ked nie teraz, tak v buducnosti sa mozno zide 😉

jerry
10. dec 2007

julova ja Ti ani neviem ako to chápe dvojročné dieťa, snažím sa jej to vysvetliť, hladká mi bruško a cíti kopkanie, vie aj povedať že v brušku bábika kopká ale ako si to v tej maličkej hlavičke uprace by som aj ja rada vedela.
Ukazujem jej aj obrázky bábetiek v brušku a že ona bola tam tiež, zo začiatku vravela, že nie, teraz už povie, že aj ona tam bola . SAma som veľmi zvedavá ako to bude ked budeme mať bábätko doma.

julova
10. dec 2007

Miva - No dnes bol moj manzelik...prisiel tam asi o 7:00 a teiz by bola asi o pol 9 vybaveny, keby ho polis neotocil, ze nestaci len zaplkateny sek zakon. poistenia ale cela zmluva...tak zbehol do nedalekej pobocky Kooperativy, tetula si ho nasla v PC a vytlacila mu to a to polisovi stacilo 😀...len si Peto musel vziat novu casenku 😠 ...tak ale o 10:00 uz bol doma 🙂...sme sa obaja bali, ze to bude horsie...ale ja som spinkala doma 😅 😀 ...a aj my mame jednu 7-cku 😀...mame 687 😉

chrusticek
10. dec 2007

kocky musim ist, ale velmi ste mi pomohli. vrela vdaka! vsetkym prajem krasny vecer a veeela krizikov 🙂

julova
10. dec 2007

chrusticek - rado sa stalo 😉...tak poslem mailik...a este k nam zavitaj 🙂

jerry
10. dec 2007

no idem kúpať moje čudo malé a uspávať, tak zatiaľ dokrížikovania 😀

snoopy
10. dec 2007

jerry...veru aj ja si spomeniem...no teraz sa už mám(e) dobre...odgrckali sme si svoje a teraz pomaly naberáme kilogram za kilogramom 😀 síce som sa asi pred 3 -4 týždňami začala otvárať 😕 , ale Dr na nechala na týždeň na PN-ke a všetko sa vrátilo do normálu....teraz sa cítim super, len mám niekedy pocit, že ma roztrhne...ťahá ma kožka....natieram o 106 aby som náhodou nepukla ...do februároviek chodím veeeľmi máličko....v podstate na MK už nechodím tak často ako kedysi...ešte makám v práci a 16.01. nastupujem na MD 😀

julova
10. dec 2007

jerry - tak vesele clapkanie 🙂....a zavitaj k nam castejsie..uvidis ako Ta preinfikujeme krizikom-kraazom 😀 😀 😉

miva
10. dec 2007

To je pekné, my máme 377 🙂

Ja som tie doklady niesla vo veľkej igelitke, všetky, ktoré len k autu mám, aby im náhodou tiež niečo nechýbalo 😝 Bola som s mamou, drahý pracoval, mama mi stála v rade a ja som obhliadla auto s policajtom, a potom som len počkala desať minútiek na tabuľky 🙂 Ale ešte nemám nové kartičky na emisnú kontrolu a technickú kontrolu a nahlásené do poisťovne nové EVČ, zas pol dňa vybavovačiek 😝

Inak snoopy mám dnes takú súkromnú novinku, boli sme na 3D a budem mať dievčatko 😀 Presne ako sme čakali 😀

julova
10. dec 2007

tak super zmanazovane si to mala 😉 😀....no este tu poistovnu musime aj my...ale to hadam zajtra zmakneme 😉

a blahozelam k dievcatku 😀 😉

snoopy
10. dec 2007

jééééééj miva....ozaj, dnes bolo 3D....tak super gratulujem 😀 my ideme vo štvrtok k Szedélmymu, tak dúfam, že sa malé ukáže

michalag
10. dec 2007

Ahojte kocky 🙂 , tak sme konecne doma a maly uz isiel aj spinkat. Bol strasne unaveny.
Vitam nove baby 🙂

snoopy
10. dec 2007

no tak mi povedzete úprimne...kde ja môžem kúpiť takéto látky na vyšívanie???? no kde...no nikde
http://picasaweb.google.com/mariangelatavares/R...

julova
10. dec 2007

no tak skus napisat mariangele 🤐 😉