Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
10. dec 2007

ahoj Miska 🙂

snoopy
10. dec 2007

Zuzik....no...hellou mariangela...de si kúpila také fajné látky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miva
10. dec 2007

Snoopy tak to ti držím palce 😅 😉 Inak mne keď dnes chcela zistiť pohlavie, pozerala to radšej na tom normálnom čiernobielom, nie na tom farebnom. Takže máš dobré vyhliadky, ak bude dobre otočené 😅

julova
10. dec 2007

Zuzik - a tak zo slusnosti sa jej opytaj ako sa ma tato Fantozzi, nech nie je take okate hned, ze nieco chces 😀 😀 😀 😀

snoopy
10. dec 2007

ozaj Fantozziho dcéra....no ale fajne vyšíva...šikovnica je to...tak keď už sa na ňu nedá pozerať, nech má aspoň robotu peknú 😀 😀 😀

julova
10. dec 2007

Zuzik 😀..

snoopy
10. dec 2007

no kočky idem pokračovať vo vianočnej výšivke...hádam ju do Veľkej noci budem mať zmáknutú 😀 😀 😀

snoopy
10. dec 2007

vyšívaniu zdar....krížikom zvlášť 😉

julova
10. dec 2007

aj ja sa poberiem..robim kolegynke darcek- fotku s jej drahym...tak nech to mam tak nejak tiez 😀....

papa zlatiiicka...drzte sa a zasa opat zajtra alebo co 😀
😉

michalag
10. dec 2007

Ako sa mate?
Juli a co vysivas teraz?

zuzi76
10. dec 2007

No super! Zase som vas nestihla!!! 😠 😀
Tak vas aspon pozdravim! Caute!!!

vesi
10. dec 2007

haloo, ja som tu na chvíľu 😕

michalag
10. dec 2007

aj ja som tu na chvilku, potom sa idem venovat vysivaniu 😀
vesi, ozaj mala uz je v poriadku?
Ahoj zuzi 🙂

julova
10. dec 2007

Miska - som pisala vyssie...kolegynke mojej...jej fotku s jej drahym...tak som zvedava, ako sa podari 🙂

a potom asi uz nejaku macku vysijem 😉

Zuziii -caaaaau 😀...ako zirafky? 😉...A Luc staaale nic? 😖

michalag
10. dec 2007

juli, este som nestihla precitat 😅

vesi
10. dec 2007

ahojte 😀
miška, malá je O.K. teraz je chorá Nikolka 😝
zuzi, aj mňa zaujíma ako pokračiješ 😀
julova, potom hod foto 😉

julova
10. dec 2007

Moni - ked to zacne naberat nejaku podobu 😉, tak hodim na azet 🙂

julova
10. dec 2007

inak sa doslova neviem dozrat mandariniek 😀...aj vy ste mali ku koncu tehu take zacvaty? akoby telo vedelo, ze citrusy dlho nebudem papat (dufam) 😀

vesi
10. dec 2007

O.K. julova. ja som sa včera večer pomýlila a nemôžem sa dokopať opraviť to 😝 asi sa najskôr pustím do vianočného upratovania a pečenia a potom taká "oddýchnutá" sa vrátim k vyšívaniu 😝 😀

vesi
10. dec 2007

julova, uja som sa nemohla dožrať grepov a to som ich odjakživa neznášala 😅

julova
10. dec 2007

Moni - 😀..zaujimave...a teraz? mozes ich? alebo to bolo len vtedy? 😕 😀

zuzi76
10. dec 2007

Ahojte!
V&sivam malu zirafku. Ja som sa zatial nastastie pomylila len raz a to som parala len 15 krizikov.
Lucka zatial nic. Teda pokial viem. V stredu by mala ist do nemocnice ked dovtedy nic nebude. 😉

michalag
10. dec 2007

vesi mna to vysivanie motorky este stale nelaka, ale chcela by som zacat to foto, tak to chcem dokoncit aby som nemala vela rozrobeneho

julova
10. dec 2007

to viem...sledujem teraz aktivne decembrovky 😀...chuuuuda...nechce vyvolavat a ani sa jej necudujem 😖...ale tak hadam dnes v noci 😉...kiezby sa uz princezne uraaacilo 😀

vesi
10. dec 2007

ešte som ich odvtedy nejedla a ani ma to neláka, tak neviem. pri prvom tehu som jedla praženicu s kečupom a to som ešte o tehu nevedela 😝 čipsy a šunka, to bolo moje, neznášala som pečienku, ktorú som predtým mala rada a ešte dlho po pôrode som ju nemohla ani cítiť 😀 všetko mäso mi smrdelo a hnusilo sa mi 😅 ináč ja som veeeeľmi mäsová 😀

zuzi76
10. dec 2007

jul, aj ja citam decembrovky 😀

vesi
10. dec 2007

súcitim s luculkou, mám to živo v pamäti 😎 možno krpca prehovorí 😀
miška, tak tak dokončiť jedno a potom dalšie 🙂
zuzi, som zvedavá na tie žirafy až to bude hotové 😀
baby, dnes som robila tú tortu za 5 min, je to niečo neskutočné...mňam 😀

zuzi76
10. dec 2007

Som prepasla nejaku tortu???

michalag
10. dec 2007

ja som tiez masova, ja by som maso mohla stale, okrem vnutra.
juli, ja som na sebe nezpoznala nejake ine chute, ale velmi som milovala jablka golden (ktore mam rada odjakziva), vtedy som denne zjedla 8ks. A aj ked som isla na rizikove do nemocnice som ich musela mat, ale aspon sme mali dostatok vitaminov

julova
10. dec 2007

Moni - mne ju robil MM, ale zle to vytriasol 😀...tak sa hadam na to ja odhodlam 🙂...lebo inak MM pecie velmi dobre...ale asi ma slaby tras v rukach 🤐 😀 😀 ..ale chutovo to bolo fantastickeeee 🙂