Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

eli77
15. dec 2007

lenkalienka4 - poslane🙂
...zatial nas je sest...jasne ze nemusime tu vzorku...mozme to zacat mi siesti a najdem vzorku pre sest zavislacok🙂
...len vas vsetky velmi pekne poprosim, dobre si to premyslite ci do toho pojdete, aby ste pocas roka z toho nechceli vycuvat, lebo potom by sa to cele zaseklo a to by bola strasna skoda...

petku
15. dec 2007

no chciet chcem veeeelmi...ale ja myslim, ze to budem aj stihat, ked budem doma na MD 😉...nedopustim ziadny zaaasek 😀 - apropo to som ja julova, len teraz je prihlaseny MM a zavislaci s oteckami 😉 😀

eli77
15. dec 2007

😀 😀 😀 no ty si potvorka a ja som sa uz tesila ze aky fesny tatino to chce spolu s nami vysivat 😀 😀 😀

zuzi76
15. dec 2007

Eli, na zoznam to uz aj prislo, tak idem citac o co vlastne ide! 😉

zuzi76
15. dec 2007

Eli, vyzera to zaujimavo. asi by som do toho isla. Bola by som zvedava aj na nejake dalsie navrhy. Ale to asi az potom, ked budes vediet kolko nas je, ze?

Petku, mate krasne fotky! 😀

petku
15. dec 2007

Eli - to by vyzeralo, keby on vysival 😝..by tu zasil asi vsetko v byte a seba niekde prisil 😀 😀

Zuzi dakujeme 😀 😉

eli77
15. dec 2007

zuzi super som velmi rada, ze sa ti to paci🙂

lenkalienka4
16. dec 2007

dnes tu este nikto nebol??? kde ste vsetky? len nakukujete,coooo??? 😀

chystam sa do mesta na nejake tie nakupy, tak mi drzte palce aby som zohnala to co potrebujem. 😉

eli77
16. dec 2007

Ahojky...priznavam nakukujem, ale zatial pisat som velmi nemala cas🙂 😵

lenkalienka4
16. dec 2007

eli, mne teraz malinka zaspala, dufam ze bude spat dlhsie ako 20minut... 😅

michalag
16. dec 2007

Ahojte baby 🙂 , aj my ideme dnes na nakypy 😝 😀

lenkalienka4
16. dec 2007

ahoj miska, co chces kupit MM? ja este neviem

malu mam uz hore, uz je po spanku 😖

eli77
16. dec 2007

Mala mi tu este pobehuje...dufam ze za pol hodinku zalahne a idem vysivat...MM bude zdobit medovnicky on je v tom frajer🙂

vesi
16. dec 2007

eli, ja ešte stále váham či sa pridať...zaujalo ma to, ale naozaj neviem či budem stíhať, už teraz mám čo robiť...ja ťa normálne obdivijem, že to pri 3 detičkách tak stíhaš.... 😅

lenkalienka4
16. dec 2007

eli, aj ja dakujem za info, ale nepridavam sa, prepac, ja by som to nezvladla, a radsej sa nepridat, ako ked by som to vzdala nejako uprostred, no nie?
Vesi: ahoj, ako pokracujes s obrazom??? 😕

vesi
16. dec 2007

ahoj lenka, nijako, mám obdobie ked sa mi nechce, začala som sa učiť scrapovať 😅

vesi
16. dec 2007

a ty ako?

lenkalienka4
16. dec 2007

jej, aj ja by som sa chcela naucit discra.... ale nejako mi to nejde. ja pokracujem pomalicky, nemam cas, mala je este chorucka, takze vysivam len ked mi to cas dovoli, a toho je bohuzial malo

vesi
16. dec 2007

hovor mi o tom, malá predvčerom 15 krát vracala, už som chcela volať 112, bola som sama s deťmi, do polnoci som s ňou bola hore, kým mi konečne zaspala na rukách... 😝

lenkalienka4
16. dec 2007

aj ona je chora? co jej je? moja zlata... to este od vtedy co mala teplotky to tahate?

vesi
16. dec 2007

nie, teraz to bolo také jednorázové, obávam sa, že jej nesadlo nejaké jedlo.... 😠

eli77
16. dec 2007

Vesi to mi je luto, ze mas malu choru...
...lenkalienka skoda ze sa nepridas ☹ ...snad na dalsie kolo... 😵
...vesi budem rada ak sa rozhodnes pridat ...vzorku vyberieme nie prilis narocnu a na kazdu jednu vzorku mas jeden cely mesiac aby si ho vysila, takze ja si myslim ze s tvojou turbo ihlou by to aj slo😉

vesi
16. dec 2007

ved eli ešte som nepovedala konečné slovo a už mám len 1 rok materskej, tak chcem ešte aj sebe povyšívať, lebo ked začnem robiť, tak už nebude čas... ak by nás bolo napr. 6 tak sa na to dám, ale 12 je dosť veľa...a moja turbo ihla asi zdrhla, lebo momentálne sa mi vôbec nechce vyšívať 😝

eli77
16. dec 2007

vesi...je nas presne sest ak ratam aj teba 😵 😀 😵
...zeby sme zacali? 😉

vesi
16. dec 2007

eli, ved uvidíme do januára a ak sa nikto už neprihlási, tak sa na to dám, O.K.? 😉

eli77
16. dec 2007

oki...suhlas 😀

eli77
17. dec 2007

Krasne ranko kazdemu...aky ste mali vikend? 🙂

whizzy
17. dec 2007

ahoj eli, mozes to aj mne poslat ze o co ide? Dakujem 🙂
Ja som mala fajny vysivaci vikend, zajtra hodim snehuliakov na web 🙂 A aj stromcek som stihla urobit 🙂

eli77
17. dec 2007

whizzy posli mailovu adresu🙂

eli77
17. dec 2007

Stromcek? To akoze uz vianocny? 😨 😀