Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

schnek
6. okt 2007

Nemáte některá, nebo nevíte, kde by se dal sehnat, pokud vůbec existuje program, který rozvrhne obrázek na vyšívání????

vesi
7. okt 2007

Viete čo baby, pozrite si to celé.je tam veľa disney motívov, rôzne abecedy atd.

http://picasaweb.google.com/kathy2408

matar
7. okt 2007

vesi, nemáš náhodou link na toho xlapčeka na sxodox, čo máš v albumčeku?

vesi
7. okt 2007

už si napamätám kde to bolo, ale napíš do IP mail, pošlem ti to, mám to stiahnuté. 🙂

michalag
7. okt 2007

ahojte, maly mi pred hodinkou zaspinkal a ja sa idem venovat vysivaniu.
A ako sa mate?

matar
7. okt 2007

mne malý tiež konečne zaspal a nikolka tiež polihuje. padáme všetci z nôh, mali sme krst, ludi celá kopa, samé varenie, upratovanie... som grogy. dnes by som na to určite ani nevidela. a to som sa tešila, že cez víkend začínam 😒

vesi
7. okt 2007

matar, pošlem ti to zajtra, lebo mám staršne pomalý internet 😠
ahoj michalag, aj ja idem vyšívať pri superstar 😀

michalag
7. okt 2007

pocuvam superstar a ocka si sustredujem na kriziky 😀 a obcas kuknem aj na TV

eli77
7. okt 2007

Cautew baby, tak moja mala herecka este nespinka...len dufam, ze rychlo zalomi-konecne ma neboli hlava tak dnes chcem vysivat pri superstar 😀 a vcera som nasla obraz mojich snov 😀 mam ho v albume tak ak chcete...kuk 😀

matar
7. okt 2007

eli, je nádherný 😵
vesi, v pohode 😉 ja zatial triedim bavlnky a látky, dnes sa ešte povenujem servítkovaniu (dalšia úchylka) a zajtra sa rozhodnem, ktorým obrázkom začnem 🙂

michalag
7. okt 2007

eli 🙂 , ten obraz je krasny 😉
Ja som z vysivania nakoniec nemala nic, kedze mi chybaju dolezite farby 😝 , ale asi sa vratim k liskam ktore mam uz z polky spravene, len teraz vysivam pre jednu kamaratku, tak som si to odlozila na neskor, ked to dokoncim.
Chcela som sa spytat ktoru znacku pouzivate? Anchorky, Ariadna...Ktore su lepsie, kedze ten cenovy rozdiel je dost velky 😅

eli77
7. okt 2007

michalag, ja vysivam perlovkami...zatial som neuvazovala nad zmenou, ale asi budem musiet lebo v perlovkach nie je tolko vela druhov odtienov a ked chcem aby ten majak bol naozaj dokonaly tak aj odtiene musia byt dokonale a tie v perlovke asi nenajdem.. 😠

schnek
7. okt 2007

michalad, ja používám Anchor a DMC, cena je trochu vyšší, ale kvalita s ostatními nesrovnatelná. Neměnila bych. Barva je pokaždé 100% stejná a ještě jsem nezažila, že by na nich byl uzlík nebo se mi prodřela. Můžu jen doporučit 🙂

michalag
7. okt 2007

Pytam sa, lebo ja pouzivam Ariadna ale teraz som zacala aj s Anchorkami, lebo v prevodniku nenaslo taky odtien aky som potrebovala a musela som to nejako sklbit, tak pouzivam aj take aj take.
Baby vdaka

vesi
8. okt 2007

dobré ránko kočky, matar obálkaje na pošte, ešte ti pošlem ten mail. 😀
ja vyšívam teraz anchorkami a tiež ked sa nedájde prevod, tak kombinujem s DMC, tie obrazy z netu sa na iné ani previesť nedajú, ale tie farby sú naozaj neporovnateľné a kvalita samozrejme tiež. Sú fakt drahé, tak kupujem po 1 kuse z každej farby a potom len dokúpim podľa potreby. Eli, ten obraz je nádherný, odporúčam naozaj investovať do nití, bude to ako "živé". 😀

misakulicka
8. okt 2007

Ahojky děvčata,
já taky prosím po večerech vyšívám-pro mé děťátko takový obraz, kde pak bude jeho jméno, kdy se narodilo a kolik vážilo a měřilo. Je to moc krásný obrazek. Pokusím se ho co nejdřív dostat do mého alba.
M.

vesi
8. okt 2007

ahoj misa, tak potom daj to foto do albumu, my sme tu zvedavé 😀 a závislé na vyšívaní 😝 😀 😀

michalag
8. okt 2007

ahojte babenky 🙂 ,

eli77
8. okt 2007

Baby a co stoje tie nite DMC? A cisla ktore su uvedene pri zahranicnych predlohach platia aj tu na SK? Nieze nakupim podla cisel uplne ine farby 😠 😀 nedaju sa niekde objednat cez net?

vesi
8. okt 2007

eli, nite DMC stoja cca 23,- sk kus a anchor od 16 -20,- sk.dajú sa objednať, niekde na prvých stranách som dávala link na galanteriu camelia, odtiaľ som už objednávala, bolo to O.K.
matar, dakujem, už to prišlo, len sa chcem opýtať na akú značku nití je to číslovanie. 🙂

vesi
8. okt 2007

jaj, eli, zabudla som číslovanie tých nití sedí aj u nás 😀

whizzy
8. okt 2007

ahojte,
eli,cisla sedia a platia vsade. Tu v BA som ich zatial nasla len v jednej galanterke a stoja 23.- Vesi tu uz raz pisala, ze objednava tu: http://www.camelia.sk/

vesi
8. okt 2007

whizzy 😀 😀 😀

whizzy
8. okt 2007

pomaly pisem 😅

vesi
8. okt 2007

čítame si myšlienky... 😀 😀

eli77
8. okt 2007

vesi...whizzi...DAKUJEEEEEEEM 😵 😀 😵

eli77
10. okt 2007

ahojky...vcera som bola v obchode v galanterke a chcela som DMC-cka 🙂 a predavacka na mna pozerala akoby som spadla z marsu 😒 ze vraj tie sa uz nevyrabaju 😕 tak teraz mi ztoho uz mierne hrabe 😠 ked by som dmc-cka chcela nahradit dajme tomu anchorkami...da sa? Ako zistim spravne cisla? Pomoooc...chcem strasne uz vysivat ten moj obrazok a neviem s cim...nechcem zacat s perlovkami... ☹