Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

dupinka
4. jan 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album_add_image...

moje chabé pokusy s výšivkou, nové veci ešte pofotené nemám ☹

vesi
4. jan 2008

http://picasaweb.google.com/harpatkaa/VERVACODz...

tak tu je to aj s číslami, je to zle vidieť, ale ked to vytlačíš a pozrieš s lupou, tak by si tie číslanití mohla rozlúštiť 🙂

ahojte baby 😀

viki321
4. jan 2008

vesi a som to videla raz ale to uz velmi davno ☹

viki321
4. jan 2008

vesi ja si uz s tymi cislami nejak poradim, ale velmi pekne dik

vesi
4. jan 2008

O.K. keby som to našla lepšie, tak sem dám link 🙂

michalag
4. jan 2008

vesi a ako pokracujes?

vesi
4. jan 2008

miška, celkom dobre, o chvíľu pustím manžela k PC a pôjdem vyšívať, zajtra oskenujem a dám foto 🙂 a ty ako?

michalag
4. jan 2008

celkom dobre, vysivam len 2-3 den takze este toho vela nemam, ale uz to zacina mat podobu 😝

vesi
4. jan 2008

hlavne, že ťa to ešte baví 🙂 ja vyšívam tak, že ked ma to chytí, tak skoro celý deň a potom to pár dní ani nechytím do ruky, lebo sa mi nechce 😝

michalag
4. jan 2008

vesi, to poznam, mne sa cez den velmi neda, takze iba vecer ked maly zaspi 🙂

vesi
4. jan 2008

ja viem, nikolka ked bola malá sa hrala sama a nechala ma vyšívať a saška, tak s ňou sa hrá nikolka, ale ked sme samé doma, tak podľa nálady. niekedy ma nechá vyšívať a niekedy sa s ňou musím hrať 🙂
miška, končím už, tak sa maj pekne.pa 🙂

michalag
4. jan 2008

vesi, maj sa
Idem aj ja nieco povysivat 😝 😀

sstefi
4. jan 2008

ahojte, sem tam nakuknem do vašich albumov a musím dodať, že vaše výtvory sú nááádherné. len škoda, že ja som ľavá.
no ale som tu preto, lebo sa chcem opýtať, či niektorá nemáte záujem o perlovku,mám ich v roznych farbách a dosť veľa. ostali po svokre, takže nie sú nové, ale samozrejme celé. sú aj načaté, ale samozrejme, v prípade záujmu, ich len priložím k celým.
mám aj kordonet biely a zopár červených.
takže ceny:
perlovka 10g - 5.-sk/ks - rôzne farby
perlovka 50g - 20,-sk/ks - bordová, zelená, ružová, cyklámenová
snehurka 30g - 15,-/ks - oranžová, bordová
mouline 8m - 2,-/ks - oranžovo-biela, modro-biela,
vyšívacia bavnka - perla- 40m - 4,-sk/ks - fialová, tm.modrá, hnedé, a sv.sivá
kordonet - 50g - 15,-/ks - červená
kordonet - 20g - 5,-sk/ks - biela

ak by ste mali záujem, tak mi dajte vedieť do IP.samozrejme, aj foto zverejním, ak budete mať záujem.
+poštovné 😉

sstefi
5. jan 2008

Alebo všetko dokopy za 1200,-Sk, nenačatých perloviek je cca 140, načatých za jednu veľkú krabicu. Snehurky - 4 ks, mouliny-cca 15, vyš.bavlnky-perla - cca 20ks, kordonet červený cca 4ks, biely 1Oks, maslovej farby cca 8 ks a tiež jedna igelitka načatých. 😉
ked mi niekto napíše ip, tak dám foto do svojho albumu. 🙂

michalag
5. jan 2008

Breeee ranko, kocky 😉 ,

zuzi76
5. jan 2008

Ahoj Miska! Si este tu? 🙂

michalag
5. jan 2008

ahoj zuzi, este som tu 😉

zuzi76
5. jan 2008

ja mam dnes navarene, tak rozmyslam, ze budem vysivat. Ale este beham v pyzamku. Peti isiel do obchodu a mne sa nejako nic nechce! 😀

eli77
5. jan 2008

Krasne ranko kazdemu...ako ste spali? My sme spali neuveritelne dlho...do 8:20 😀 😀 😀 normalne nechapem 😀

michalag
5. jan 2008

eli, my sme spali do 7:00, takze v pohode. Ale vcera som nevysila ani krizik, lebo sme pozerali film na markize a tak nas zaujal, ze ani vysivat sa mi nechcelo 😅
zuzi a to sa ti da pri detoch vysivat?

zuzi76
5. jan 2008

Ahoj Eli! Ja sa priznavam, my si radi schrupneme dlhsie. Cez tyzden, ked odidu Peto s Martinkom, tak my s Miskom spime do 9-tej normalne! 😀

zuzi76
5. jan 2008

miska-niekedy. teraz martinko pozera telku, ale vacsinou si sklada lego a Misko mu "asistuje" alebo sa aj sam zahra. 😉

michalag
5. jan 2008

zuzi, to ti zavidim ten nas drobec vydrzi do 7:30, ale to uz je maximum 🙂 , vzdy lepsie ako ked ma zobudi o 4:30 a chce sa blaznit, no nie 😀

michalag
5. jan 2008

zuzi, aj Samko sa zahra sam, ale lego ho nejako nebavi a to dostal pod stromcek, viac si staviame my ako Samko 😝

zuzi76
5. jan 2008

Martinko dostal prve lego na Vianoce ked mal vyse 2 roky a odvtedy dostal dalsie a naramne ho to bavi. Stale nieco stavia. Misko ked ho vidi,tak sa snazi aj on! Ale nejde mu to este. castejsie pride a kope Matkovi do toho! Vtedy sa moze Martinko zavriet v izbicke, aby boli oddelene! 😀

michalag
5. jan 2008

tak to hej, ved hadam ho to zacne bavit a ked nie, tak aspon my sa mame s cim hrat 😝 😀

vesi
5. jan 2008

čaute baby 🙂
miška, aj ja som pozerala film na markíze 🙂
lego majú moje baby a hrajú sa tak, že nikolka si skladá a potom príde saša a búra jej to 😝 , ale niekedy si aj saška sama dotiahne vrece s legom a pekne si skladá 🙂 miška, skús lego na mesiac schovať a potom ho zas vytiahni, možno ho zaujme viac 😉

michalag
5. jan 2008

ahoj vesi 🙂 , nasho maleho viac zaujima okruhla krabica ako lego, ale niekedy sa stane ze zacne skladat sam

dupinka
5. jan 2008

ahojte!

nemate este nejake linky na velkonocne vysivky?

vesi
5. jan 2008

baby, asi si budete myslieť, že mi šibe, ale chcem sa pustiť do tohoto 😅

http://www.heavenandearthdesigns.com/index.php?...