Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
5. jan 2008

Ahojte 🙂 , je tu niekto?
vesi, preco, moze to vyzerat super ked sa to vysije 😉

lenkalienka4
5. jan 2008

ahoj miska, ja som tu, ale len chvilku
vesi, bude to pekne

michalag
5. jan 2008

lenka ako sa mate?

lenkalienka4
5. jan 2008

mame sa tak vselijak malej idu ocne zubky ta mame teplotky a tak.

miska, musim uz koncit, to bola rychla debata, idem s kamoskami na pivko, muz je doma, tak ja sa idem dnes na chvilku odreagovat 😉

vesi
5. jan 2008

čaute baby, pekné by to bolo, ale má to 350X479 krížikov, to je len na výšku cca 1meter 😝 mám obavy či to dokončím kým mi skončí materská 😝 😀
lenka, pekne si to uži 😉

michalag
5. jan 2008

tak sa majkaj a uzi si to 😉

michalag
5. jan 2008

vesi, je dost velke ale ved mas este rok, tak hadam by si to dokoncila 🙂

vesi
5. jan 2008

miška to dúfam, že to dokončím predloha má cca 24 strán 😝 😀 ale páčilo by sa mi to v spálni nad posteľou, čo myslíš ty? alebo si mám vybrať niečo iné?

michalag
5. jan 2008

neviem ako mate zariadenu spalnu? Ale mohlo by to vyzerat super 😉

dupinka
5. jan 2008

vesi, mne osobne by sa nad postelou v spalni skor pacili tie ruky a dietatko na nich resp. nieco na podobny sposob... ale inak je to pekne.

vesi
5. jan 2008

dupinka, ja do spálne nechcem nič detské, na to máme 2 detské izby, do spálne by som dala niečo romantické a máme ju bielu 🙂

michalag
5. jan 2008

a ine sa ti nepacia?

vesi
5. jan 2008

ale áno, je ešte väčší a ide tam 88 farieb, ani neviem kolko kusov z každej a to jedna stojí 23,- sk a na to sponzora nemám 😝
prečo, tebe sa tento nepáči?

matar
5. jan 2008

vesi, mne sa to páci, ale osobne ked sa na niečo také chceš dať, tak by som radšej do spálne vyšila taký veľkú portrét teba s manželom 🙂 možno z čierno-bielej fotky, ked máte bielu spálnu 😉

michalag
5. jan 2008

vesi, paci sa mi to 🙂 ja len tak
Ahoj matar 🙂

vesi
5. jan 2008

maťka a to chceš aby som mala nočné mory? 😝 😀 ale nie pred 10 rokmi nerobili také pekné svadobné fotky aby som si to vyšívala do spálne, to by ma nebavilo...máme plno fotiek v rámoch po celom byte...

matar
5. jan 2008

ahoj miška, dlho sme sa nestretli. inak vesi, dnes ma tvoj mailik super pobavil 😀

vesi, tak nejaku novšiu čierno bielu fotku- alebo by som muža ukecala na odftenie sa u umeleckého fotografa a potom by som to vyšila. bys i sa čudovala, aké vedia robiť nádherné fotky 🙂 a to by teda bol origoš

vesi
5. jan 2008

maťka nepresvedčiš ma 😀 nemôžem sa dokopať ani k tomu aby som vyšila deti. musím mať chuť niečo vyšiť, lebo ak začnem niečo čo ma hned nenadchlo, tak sa mi to potom nechce vyšívať 🙂

vesi
5. jan 2008

maťka som rada, že ťa pobavil, o to mi išlo 😀

matar
5. jan 2008

to poznám, ani ja by som sa nedala ukecať pre to čo ma nenadchlo 🙂 inak, ja tie portréty tiež nevšívam, aj ked by som chcela, ale pre tie bavlnky, nechce sa mi kupovať tolko nových ked to už nemám kam dávať.

vesi
5. jan 2008

tie portréty by som aj ja chcela, lebo sa mi páčia, nite aj tak kupujem, ale nejako sa mi zatiaľ do toho nechce...
a k tomu foteniu, u nás som ja tá čo neznáša fotenie 😅
baby, idem pozerať telku, ten kôň je stále strašne pomalý...

michalag
5. jan 2008

matar, ja uz dlho rozmyslam ze budem vysivat portret, ale nejako sa mi do toho nechce a neviem ci najdem sponzora na tie bavlnky 😝 , kedze je to dost drahe

zuzi76
5. jan 2008

Ahojte!
Vesi, mne sa to paci! Ale namakas sa! 😀 No ako ta poznam, tak ti to pojde rychlo. A to si si stiahla, alebo kupujes?
ja mam v plane vysit do spalne niektoru z tych nahatiek, co boli na livingu. 😔

dupinka
5. jan 2008

a co tak nejaku baletku alebo objimajucich sa milencov na plazi? na picassa web mas take motivy..

ale inak to vyzera pekne.. ale namakas sa, no ako ta poznam, urcite ti to nebude trvat rok

lenkalienka4
5. jan 2008

...podla mna ked sa do toho naša vesi pusti tak to ma za cca 6 mesiacov hotove a aj zaramovane, lebo ona je "dračica" 😀 😀 však vesi... mne osobne sa to velmi paci

michalag
5. jan 2008

lenka, uz si sa vratila? 🙂

vesi
5. jan 2008

baby, len ma toľko nechváľte 😅
zuzi, mám to z tej stránky čo nedávno jedna kočka na livingu dala link, že je tam veľa HAED, ale je tam nejaký 7 dňový limit, niečo som si posťahovala apotom ma to už nepustilo, ak som dobre pochopila, tak som toho stiahla toľko, že musím 7 dní počkať, ked chcem niečo dalšie, ale nie som si istá, to vieš angličtina 😝
mne sa páčia aj iné obrazy, ale tento mi padol do oka a nejde tam až tak veľa farieb a kedže je veľký, tak mi menej farieb viac vyhovuje, zajtra ak nebude zase pomalý kôň, tak sem nahádžem linky 😉

vesi
5. jan 2008

lenka, to sa pri tom obraze uvidí či som fakt dračica 😀

vesi
6. jan 2008

prajem dobré ránko, tu sú tie linky:

http://www.heavenandearthdesigns.com/index.php?... tu sú mená autorov, kliknete nameno a ukážu sa vá obrazy daného autora

http://www.heavenandearthdesigns.com/index.php?... tieto sa páčia najviac mne 🙂

ked sa vám nejaký zapáči, zapíšte si autora a názov( alebo aspoň autora, lebo tento další link je na stiahnutie predloh a je to uložené podľa autorov

http://taniako.mylivepage.com/file

kliknete na autora, otvorí sa vám to s dalšími linkami na jeho diela, treba kliknúť na download, potom sa vám tam začne odratávať 30 sekúnd, potom sa tam ukáže zase link s názvom a slovom download, tam kliknúť a dá vám to možnosť či to chcete otvoriť alebo uložiť 🙂