Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

blumka
8. jan 2008

ahojteee aj ja som tuuu 😉

vesi
8. jan 2008

čaute baby, už som tu 😀
blimka, čo teraz vyšívaš?
lenka a ty ako pokračuješ?

blumka
8. jan 2008

ahoj vesi, mam to v albume..take papucky, bude tam vysite aj meno a datum narodenia Terezky 😵
ako sa inak mate?

lenkalienka4
8. jan 2008

ja uz budem mat za chvilku hotovy obraz.... no tak chcela by som to dnes stihnut, tak drzte palce nech to konecne dokrizikujem.... mala uz spi, idem dat byt do "normalneho" stavu a sup sup ku krizikom, tak pekny vecer, caute

blumka
8. jan 2008

zelam turbo ihlu lenka 😉

vesi
8. jan 2008

blumka, to je pekné 🙂
lenka, ty máš teda dvojitú turbo ihlu 😀 to si dobrá, že už budeš končiť 😀 ja sa chystám tiež dnes dokončiť obraz, ale ten môj je podstatne menší 😀 aže ja som dračica 😝 ty si tu dračica 😀

julova
8. jan 2008

ahojte 🙂...dufam, ze ste na mna este nezabudli 🤐 😀 ...ja na Vas nie 😉 ...ale uuuplne najviac popri mamickovani zeriem teraz temu"Januarovky" ...rodime vo velkom...vysivanie som na nejaky cas odlozila...ale nezanevrela som...len sa musim skonsolidovat 😀...ale od navratu z nemocky som uz par krizikov urobila, aby som to nezabudla 😀...inak sa nam dari fajn...Terezka je nadherna a poslusna.....akura jej idem pod svojim menom vytvorit album....Blumi, ved Ty uz to mas za paaar 😕 😅 😉

blumka
8. jan 2008

jeeeej jul ahooooj...ako sa mate? aj ja uz chcem poslusnu a nadhernu Terezku 😵 😵 ..ale uz nie dlho.. 😵

vesi
8. jan 2008

julova, no ahoj, tak budem musieť občas do januaroviek nakuknúť 😀 a terezka je nádherná, ved má byt pokom a poslušná asi po ockovi, čo? 😅

julova
8. jan 2008

Moni - no naaaahodou...ja kym som bola mala, tiez som bola poslusna...to az ked som vyrastla som sa trosku "popravila" 🤐 😀 😀

Blumi - ani sa nenazdas...a bude to tu 🙂...a kazdy den Ti bude rast pred ocami 🙂...Monika to urcite potvrdi 😉 ...

a stale je to nase naaadherne miminko...ale vidno ako sa meni...je to uzasne byt maminkou 😵

blumka
8. jan 2008

ved ja si ani neviem ten pocit poriadne predstavit..teraz ked je este len v brusku a kopka tak uz sa rozplyvam, tak neviem co budem robit ked uz ju budem mat pri sebe 😵 😵

vesi
8. jan 2008

zuzka má pravdu, potvrdzujem 😀 moje dve sú už veľké, ale ešte stále sa mi tlačia slzy dojatia do očí ked ich niekedy pozorujem 😀 nič krajšie sa mi v živote nemohlo stať ako moje dve princezny 🙂

julova
8. jan 2008

blum - ver mi, ze budes presne vediet...my zeny to mame asi vrodene 😀...este ani raz som sa neprichytila pri tom, ze by som nevedela, co robit...ale Ty si asi mala na mysli pocity, ze? 🙂...budu kraaasne a neopisatelne 😉 😵 😵 ...ked mi Peto poslal MMS-kou prvu fotku, kedze po CR mi malu priniesli neskor, a vzapati mi volal, ja som tak plakala od stastia, ze okrem toho, ze som opat rozplakala aj jeho, tak som nevladala ani rozpravat 🙂....a ked som si ju prvykrat privinula....jaaaaj...ved sa zasa rozrevem 😀

Moni - presne tak...konecne viem, co je skutocne stastie,...krasne spokojne a zdrave dietatko..a milujuci manzel 😉...a ti slzy dojatia budu uz stale...lebo nikdy nezabudnes na ti pv momenty, ked prisli na svet...to budeme mat pred ocami stale ked si na to pomyslime 🙂

vesi
8. jan 2008

presne tak zuzi 😀 kočky ja sa lúčim, kôň je stále pomalý a nemám na to nervy 😠 idem dokončiť obraz. majte sa krásne.papa 😀

blumka
8. jan 2008

ved aj ja si hovorim, ze ked uz tu bude tak ze budem vediet co mam robit..ale dakedy ma pochyti taka panika, ze sa bojim, ze ju ani nebudem vediet chytit..ako ju okupkat a obliect a tak... 😅

michalag
8. jan 2008

Ahojte baby 🙂 , neviem ci ste este tu, ale...
jul, ja vas teraz citam a je to tam fakt zaujimave. Ked vas tak citam tak by som to hned brala 😀
lenka, ty mas nejaku dvojitu rychlost turboihly 😝 😀 😀 😀

julova
8. jan 2008

papa Moni...ja dokončím album a idem za našou ratolesťou...ako ju poznam, zobudi sa uuuplne presne ako svajciarska hodinka...mam to vypocitane, pri tejto rychlosti Kona 😀 😉

Blumi - to je prirodzene, aj ja som sa bala...ale budes vediet...ver mi 🙂...ja som niky na ruky poriadne nevedela vziat cudzie babatko...nevedela som ho chytit...ale MOJE - to budes vnimat uuuplne inak...ani Ti nenapadne, ze by si mala panikarit..aj ked sa Ti niekedy bude zdat, ze placka "bez priciny" po par sekundach najdes sposob ako ju utisit 🙂....Maminy to proste nejak vedia 😀...neboj...a Ty budes skvela mamina 😉

blumka
8. jan 2008

joj diky jul...ma to trosku povzbudilo 😀
no idem aj ja uz, bo ten kon nie je kon ale slimak... 😅 🤐

vesi
9. jan 2008

Dobré ránko kočky. včera som dokončila obraz 😎

snoopy
9. jan 2008

ránko 🙂
vesi....no ty si šikovnica...ja som na teraz odložila ihly a používam ihlice....treba uštrikovať nejaké tie čiapočky, rukavičky, ponožtičky, svetríčky a tak...a už len do 15.01. v práci a nastupujeme na MD 😀

lenkalienka4
9. jan 2008

caute kocky

vesi, aj ja som to konecne dokoncila!!! 😵
jak to mam odstrihnut dookola, kolko cm mam nechat, zajtra to chcem dat zaramovat, ja som to v zivote nerobila, tak mi prosim porad. 😉

vesi
9. jan 2008

snoopy, aj ja som plietla svetríky, je to také milé malinké 🙂
lenka ja nechávam cca 8 cm kraj, dám to vyprať, naškrobím, vyžehlím z opačnej strany a potom zarámovať. najlepšie je ked to nie je úplne presušené, vtedy sa to lepšie žehlí 🙂

lenkalienka4
9. jan 2008

ok, a kolko ma to priblizne bude stat, to ramovanie a zasklievanie?

vesi
9. jan 2008

lenka, mňa to stálo okolo400,- sk, ale to záleží od ceny rámu, ved ked si nejaký vyberieš, tak si daj hned vypočítať kolko by to stálo a ked to bude drahé, tak si vyber iný 😉

whizzy
9. jan 2008

ahojte 🙂
pozdravujem zuzku s terezkou 😵 Ty si to zas tak pekne napisala, tu slzim 😅
ja nejak sa neviem k vysivaniu dokopat 😔 Dufam je to len mala kriza.
A moni, uz som si aj ja vybrala HAE, teraz na Livingu to niekto dal taku vlasatu tetu s dzbanom a orchideami. Len to ma 90 farieb 😅 Tak som to drahemu ukazala, ma s tym poslal do kelu, ze je to strasny gyc. Ma to nejak 350x550 krizikov. To keby som dokoncila by bol doktorat z vysivania 😀

whizzy
9. jan 2008

tak ako som si tam precitala, aj nasa Zuzi76 sa na to namotala 😀 napis, ak si nezohnala tu predlohu, mam vsetky tie znamenia.

matar
9. jan 2008

ahojte 🙂
jul, malá je nádherný pokladík 😵
vesi, kde je foto hotového portrétu??? a ideš teraz na ten čierno-biely? (nestíham spatne čítať)

baby, vy vačšinou vyšívate anchorkami, že? su lepšie ako DMC, alebo prečo? a môžete mi sem prosím vás dať ešte raz link na ten internetový obchod s bavlnkami? mna nejako stále lákajú tie fotky, ale s perličkami to nevyšijem a u nás v meste nie su ani DMC ani anchorky 😒

lenkalienka4
9. jan 2008

matar: ja mam nite z www.camelia.sk

whizzy
9. jan 2008

Maťka, myslim, ze Anchor a DMC su rovnako dobre, DMC maju o par odtienov viac, ale u nas su lacnejsie o cca 6.-
http://www.motyl-galanteria.sk/
http://www.camelia.sk/

michalag
9. jan 2008

Ahojte kocky 🙂 ,
vesi, lenka, ste sikulky 😉
lenka a co ides teraz vysivat?