Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
12. jan 2008

Ahojte 🙂 ,
lenka je to nadherne, ale pri mojej rychlosti by som to vysivala asi 10 rokov 😀 😀 😀 😀 😀

lenkalienka4
13. jan 2008

caute, tak ja som sa rozhodla, idem vysivat tie tavy a potom sa pustim do tigrov. Dufam ze nescvoknem z tej predlohy, lebo sa mi zda ze je to tam take miš-maš 😎

vesi
13. jan 2008

lenka len do toho, ved vieš, že ja som za tie ťavy a neboj sa zmákneš to 😎

lenkalienka4
13. jan 2008

vesi dakujem, to ty si ma presvedcila o tych ťavach 😀

lenkalienka4
13. jan 2008

vesi, pri tých tavach v predlohe mam z kazdej farby 2 DMC, ked som to previedla na Anchor, tak si mam tiez objednat po 2 ks alebo staci po 1 a potom si dokupim, ci ako to mam zrobit? budem vysivat 2 nitkami 😕

matar
13. jan 2008

lenka, držím palce, vyzerá to dobre 🙂
vesi, dík za mailík. ja mám síce len skype, ale už som poprosila muža, nech mi hodí aj ICQ 🙂

lenkalienka4
13. jan 2008

matar, dakujem
ako sa ma Dominik? Uz ti da aj vysivat, ci nie? 😕

julova
13. jan 2008

ahoj ahoj 🙂....

leni - tavy su uuuuuzasne 😵 ...aj ten obraz co si dokoncila...akoze klobuk dole 😕 ...

Blumka - ten portret 😕 ...naaadhera....

ja uz som si vyrobila predlohu nasej Terezky (48 farieb 😉 )....dnes mi MM isiel kupit bavlnky...tak hadam sa uz pomaly rozbehnem 😉

lenkalienka4
13. jan 2008

ahoj julova, dakujem krasne

a co tvoja nevesta, uz vysíš na stene???

julova
13. jan 2008

este nevisi....treba raamik...ale teraz by sme aj tak najradsej oterezkovali cely byt 😀....nevestu odlozime a povesime asi az vo vacsom byte 🙂....v jednoizbaku je šef Terezka 😀

lenkalienka4
13. jan 2008

no to je jasné, tak potom sa pochval aku foto ides vyšivať.

julova
13. jan 2008

Leni - uz som dala link 🙂

snoopy
13. jan 2008

čavte kočky

Zuzík, tak s tou deinou a malinkým si ma nesmierne potešila...jóóóój taká som rada, že sú OK...a to že dýcha sám...veď to je zázrak...božinku 😔

julova
13. jan 2008

Zuzik - ani nevrav...ved tot nedavno sme cikali na testy 😅 😀 ...ale hlavne ze ma OK plucka...urcite to je maly bojovni a budu OK 🙂

snoopy
13. jan 2008

no veru..pamätám si na to cikanie ako dnes 😀 😀 😀 ...no nič idem ja hádam baliť tašku do pôrodnice...veď to nevieš kedy to príde 😕

julova
13. jan 2008

Zuzik - presne..to bolo prve co som urobila, ked som ostala prvy den na MD 😀 😉...jeden nikdy nevie 🙂

miva
13. jan 2008

Ahojte dievčatá,

chcela som sa spýtať snoopy, či si sa už prihlásila na tú predpôrodnú prípravu do nemocky, mohli by sme chodiť spolu, aspoň raz, neviem, kedy chceš začať, ja po 23. 🙂

Inak aj ja som sa pekne dala do vyšívania,už som vyšila dvoch mackov tatty teddy, tých sivých, a pracujem na treťom 🙂 Link mám od vás na začiatku témy 🙂

vesi
13. jan 2008

čaute babule, tak tu je ten môj hotový obraz
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

vesi
13. jan 2008

julova, tak čo som hovorila, že s vyšitím portretu nebudeš čakať kým terezka podrastie? 😀 😀
tá predloha je super, bude to krásne.
lenka, podľa mňa stačí po jednom kuse nití a radšej potom doobjednať ako zbytočne nakúpiť veľa drahých nití 🙂

snoopy
13. jan 2008

vesi............ja z teba odpadnem...krááááááááááááááááásne

vesi
13. jan 2008

snoopy, dakujem, ale nebolo to také zložité 😅

vesi
13. jan 2008

a ako sa máš, už sa ti to kráti... 🙂

vesi
13. jan 2008

a teraz mám v pláne toto, ale je to obrovské 😅
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

snoopy
13. jan 2008

no tak vôbec to nevyzerá zložito......toto by som vyšívala tak dve storočia 😕 ...ozaj to ty si spomínala, že na panamu píšeš klasickou fixkou potom sa to dá oprať?

snoopy
13. jan 2008

vesi, ale dá sa...celkom...už len 2 dni v práci a nastupujem na MD...no asi budem musieť čo najskôr zbaliť tašku do pôrodnice, nakoľko jedna kočka v marcoviek včera porodila....a keďže ja sa otváram už od 5. mesiaca....neviem neviem...takže tak....vy ako? Kočky poslúchajú?

vesi
13. jan 2008

ale musia to byť vyprateľné fixky, raz som také kúpila deťom, vyzerajú ako klasické, ale píše na nich, že sú vyprateľné. a funguje to 😀 stoja cca 15,- sk 6 farieb

miva
13. jan 2008

Vesi,
to je nádherné 😅

vesi
13. jan 2008

miva dakujem a vitaj medzi nami 😀
snoopy, tašku si radšej priprav, aj ked mne hrozil predčasný pôrod od 30tt a nakoniec sme to potiahli až do 39tt 🙂

snoopy
13. jan 2008

no idem si ja ľahnúť......drobec bubnuje jedna radosť-dve radosti 😀 a dnes ani nevarím...ideme sa s manželom najesť do mesta...máme výročník 😀