Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
19. jan 2008

sneh1981: mas IP, posielam mail... len to bude asi trosku trvat, kym si to dam ja v pc vsetko do kopy 😅

lenkalienka4
19. jan 2008

no uz som to zvladla, som ja ale sikovná 😀 😀 SNEH, uz mas vsetky 3 obrazky poslane, tak sup sup do vyšivania.

a vy ostatne babule kde ste? 😎

snoopy
19. jan 2008

ahojte 🙂

lenkalienka4
19. jan 2008

ahoj snoopy, uz ti svieti 35 😀 😀 😀 taška pobalená?

matar
19. jan 2008

ahojte 🙂 snoopy ako sa cítiš? o chvílku sa pridáš k julovej 😀 tak to strašne letííííí- môj drobček má už skoro5 mesiacov 😅 a odkedy sa narodil neviem čo je ihla ☹ ale meter už visí v izbičke 😉

snoopy
19. jan 2008

čavte kočky...no veru...včera som bola u Dr. mám zlý nález čo sa krčku týka...cervik. skóre 6...otváram sa ako divá, krčok mäkne, vraj mi dáva tak 2 týždne, tak som balila tašku jedna radosť....a tvrdnem ako divá...beriem aj no-spu, dithiaden, magnézium a na krv železo... 😔 už nech je to všetko za mnou a nechs a tešíme z drobca dma. V pondelok idem na kontrolné prietoky, takže možnos a na konci drobec aj ukúže čo je 🙂

lenkalienka4
19. jan 2008

snoopy, urcite sa drobec ukaze, ani mne sa neukazala az v 36tt, ale aj tak som neverila ze budem mat dievcatko. Moja Vikinka mala byt chlapec, tak som si to myslela az do porodu,ked som porodila tak som neverila vlasdtnym ociam 😎

snoopy
19. jan 2008

no nič veľmi tvrdnem, takže idem vyložiť nohy....majte sa krásne

sneh1981
19. jan 2008

ahoj leni diki za mail no ale neviem ci s tych tav vijdem lebo je to mis mas 😀

vesi
19. jan 2008

sneh, ja mám asi tie ťavy v pdf, ak chceš pozriem sa na to 🙂

vesi
19. jan 2008

tak nemám 😒

lenkalienka4
19. jan 2008

vesi, co je to pdf??? a ako to je?

sneh: ja som tavy este nevysivala, ja sa idem do toho este len pustit, tiez sa toho bojim lebo je to fakt mis-mas, ale snad to zvladnem, budems a snazit... 😎

vesi
19. jan 2008

lenka, neviem to vysvetliť...ked to otvoríš, je to jeden súbor v ktorom máš všetky strany predlohy. väčšinou to nie je rozhádzané, ale idú pekne za sebou 😝 a už máš materiál?

sneh1981
19. jan 2008

tak ja uvidim ako my to vijde ked to vytlacim dufam ze to az taky mis mas nebude mohli by to dat do novej bary no nie? 😀

lenkalienka4
19. jan 2008

nemam este material, sa natom pracuje. a v tom pdf je to prehladnejsie? aj tak nechapem, no nevadi 😝 😀

vesi
19. jan 2008

lenka, môžeš dať ešte raz ten link na tie ťavy? mne to je také povedomé, musím to niekde mať 😝 😀

lenkalienka4
19. jan 2008

no pokusim sa, idem hladat dozadu, moment...

vesi
19. jan 2008

lenka, nemusíš už viem ktoré to je. mám aj to, ale klasické predlohy na 4 stranách + nite, rovnako ako ty a mám ešte takýto

http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

tento je v PM

sneh1981
19. jan 2008

to je pekne vesi mas aj na toto predlohy?

vesi
19. jan 2008

mám, ale otvoríš to len v programe pattern maker. je to farebná predloha aj so značkami, ked chceš pošlem ti to. ak nemáš ten program, pošlem aj ten 🙂

sneh1981
19. jan 2008

ja som to videla tiez na jednej stranke ale nemohla som najst k tomu predlohy je to tu http://www.magicstitch.narod.ru/

sneh1981
19. jan 2008

joj dik vesi ale ked daco stiahnem bratovy do pocitaca tak ten ma asi zabije a nemohla by si mi to poslat postou?

vesi
19. jan 2008

no, už to máš poslané. ved to budeš mať v maily, tak to nemusíš inštalovať do jeho PC 😀 a ináč je to neškodné a bez toho programu tú predlohu neotvoríš 🙂

lenkalienka4
19. jan 2008

vesi, aj ja ceeeem, ten program si stiahnem

sneh1981
19. jan 2008

no dobre tak idem skusit
😀

vesi
19. jan 2008

sneh, ja som tam niečo posr... tak som to poslala ešte raz, aj tebe lenka 😉

sneh1981
19. jan 2008

no uz my doslo jak pride brat tak ho poprosim nech my to dajak ulozi 😀

sneh1981
19. jan 2008

to nic a keby si my to poslala cez icq tak by to bolo asi rychlejsie nie

vesi
19. jan 2008

a ešte to neprišlo?