Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

luculka
autor
24. jan 2008

ahojte vysivacky 😀

michalag
24. jan 2008

Ahoj luculka 🙂 ,
ako sa mate a ako sa ma Natalka?

matar
24. jan 2008

ahojte šikulky, tak mám pre vás dobru spravíčku, môjho muža tak chytilo vurábanie tej stránky, že do týždna možno aj bude hotová. bude tam forum, galéria na vyšívočky a každá si tam budeme môcť aj vytvoriť vlastný album s dielkami 😎
tak ak máte nejaké nápady čo by ste tam ešte chceli mať, tak napíšte sem alebo mne do IP, možno sa budu dať realizovať 🙂 a ešte by sa mi možno zišla nejaká dobrá dušička, čo to bude so mnou adminovať- nemyslím mazať niečo alebo zakazovať ako tu (zakázané budu len vulgarizmy 😉 , inak žiadne príkazy, zákazy, povely... ale odpovedať na prípadné dotazy... nájde sa dobrovoľník?

luculka
autor
24. jan 2008

Natalka nam rastie do krááásy 😀 ...dnes mame 6týzdnov....a az na obcasne bolemie bruska,,,a stým spojený plac...je to anjelik 🙂

michalag
24. jan 2008

luculka, ved musi byt anjelik ked je taka krasna 😉

matar, tak to je super. Tvoj muz mozno zacne aj vysivat 😀

veja79
24. jan 2008

Zdravím vyšívačky, konečne po dlhej dobe zasa čítam na neviem kedy to dočítam 🙂
Viem, že je to trošku odveci lebo vy vyšívate len obrázky, ale nemáte náhodou niektorá stiahnuté alebo linky na obrusy? Ja teraz hľadám - žiaľ zatiaľ neúspešne- no mala by to byť len taká 15-30 cm bordúra stredom obrusu. Niečo abstraktné - len nejaký vzor bud jednofarebný alebo max. 5 farieb. Mne sa totiž zdalo že v linkoch čo ste dávali niečo také bolo čo sa mi strašne páčilo - ale akosi som si to nestiahla a teraz zúrim. Ak budete niektorá listovať v časákoch alebo prezerať stránky myslite na mňa 😉
A ste strašne šikovné a trpezlivé. Ja mám rozvyšívané 3 obrusy ale keď sa mi zunujú musím odložiť a snorím po niečom ďalšom. Konečne som ale dovyšívala obrázok pre malého - aspoň niečo.

matar
24. jan 2008

veja, tak ukáž ten obrázok 🙂
miška, už som mu to navrhovala, sa dobre rehotal 😀 nie, on je maniak do PC, sám má niekoľko stránok (bonsaje, akvaristika, kupele 🙂 ), a je rád že sa môže zase realizovať na niečom novom, vraj sa pri tom zase niečo nové naučí 😉

lenkalienka4
24. jan 2008

matar, ja sa nato veeeľmi tešim 😀 😉 😀 juuupííííííííííííííííííí 😵

michalag
24. jan 2008

Ozaj lenka, dostala si IP, ked som ti posielala ten recept?

matar, nikdy nevies 😅

luculka
autor
24. jan 2008

michalag dakujeme 🙂

lenkalienka4
24. jan 2008

miska, hej dostala, a uz som aj uvarila, ale inac, ale tiez zemiakovu 😀 vcera ju papala a aj dnes, veelmi jej chuti

a este by si mi mohla poslat na tu kôprovu... hm? 😉

rozmyslame s muzom co budeme robit poobede, kam ist a nic nas nenapada, ma volno a nechceme sediet doma... 😲

michalag
24. jan 2008

lenka, ked maly zaspi tak ti poslem 😉 , lebo musim najst ten recept

Ved ja tiez rozmyslam ci nepojdeme cakat draheho do mesta, lebo uz ma to nebavi stale sa prechadzat po sidlisku 😠 . A aspon by som si kupila nejake bavlnky na ten portret, lebo akurat vcera som si to pozerala a kupila som upne ine 😅 .

adik64
24. jan 2008

Kočky, vy ste také rýchle, normálne nestíham čítať, ako rýchlo to tu pribúda a v histórii som ešte len na str. 50 😀

Whizzy, ďakujem krásne, pošlem ti mailík cez IP. Ja som od začiatku chcela závoj, toto mám ujasnené, o korunke som neuvažovala, lebo tá sa podľa mňa hodí len keď má niekto dlhšie vlasy, ale šaty, ktoré som si vybrala, sú zdobené štrasovými kamienkami a k tomu sa nič iné ako štrasová korunka nehodí, tak budeme musieť s kaderníčkou niečo vymyslieť. Chvalabohu mám všetko vrátane bižutérie v cene šiat, tak dnes, keď tam pôjdem, už by som si chcela povyberať, potom dám vedieť, ako som pochodila. A kedy presne máte vy termín?

Matar, to je super, už sa veľmi teším na stránku 🙂

Veja 79, ja by som mala mať niekde doma motívy na obrusy, ale skôr také ľudové, alebo geometrické vzory, neviem, či by sa ti to hodilo. Ak máš záujem, pošli mi mail cez IP.

whizzy
24. jan 2008

tiez sa tesim na stranku 😵
adik, idem poslat.
Tiez mi v salone vsetko k tomu pozicaju. Len neviem ako je to ked to budem potrebovat na skusku. Pozicias si to na skusku, vratis a znova pozicias na svadbu? 17. maja mame.

vesi
24. jan 2008

čaute, matar, už sa teším a dobrovoľnw sa hlásim na admina, už som si zvykla vysvetľovať 😀 a spolu to nejako zmákneme 😉
baby čo sa idete vydávať, my budeme mať vo februári 10 výročie svadby 😀

adik64
24. jan 2008

Whizzy, presne tak, oni ti to požičajú, potom to vrátiš a potom si to vyzdvihneš so šatami pred svadbou...aspoň mne to tak vysvetlili, možno záleží od salónu, ale myslím si, že určite vyjdú v ústrety, veď je to deň, kedy si chce dať každá z nás na sebe záležť, no nie? 😵 Dokonca v jednom salóne mi núkali, že mi kľudne dajú na skúšku toho aj viac a uvidím, čo mi najlepšie sadne.
Baby, aj vám sa dnes tak nič nechce, ako mne? Ja v práci posúvam hodiny očami, dokopy nič som neurobila a keď sa len chvíľku dá, už som aj tu 🙂 Ale to je tým počasím, už nech príde jar a slniečko 😉

michalag
24. jan 2008

vesi, chcela som sa ta spytat ty si skusala tlacit portret z PCstitch-u?
Lebo neviem ako si to mozem zvacsit, podla mna je to male a nevidno to dobre ☹

whizzy
24. jan 2008

super, tak si tam zavolam 🙂
Ani mne sa nic nechce, tiez som v praci, musim troska robit, o pol tretej chcem odist uz 🤐
Vesi 😵 vystrojite si paradnu oslavu?

lenkalienka4
24. jan 2008

...aj ja som chcela napisat ze vesi by mohla byt dalsi admin 😉 , je to sikulka a vo vysvetlovani ma uz prax. 😀

zuzi76
24. jan 2008

Ahojte!
Dufam, ze tu este ste! 😠 Lebo som aj palacinky prestala prazit, len aby som vas chytila! 😀

michalag
24. jan 2008

zuzi, ja som 😀 😀 😀

matar
24. jan 2008

vesi, tajne som dufala, že sa prihlásiš 😀 😵

zuzi76
24. jan 2008

miska, ten portret maleho bude perfektny! ja uz rozmyslam, ze ked ich budem chciet mat obidvoch spolu na fotke, tak budem musiet odfotit kazdeho zvlast a nejako to v pocitaci spojit!!! 😠 😀

whizzy
24. jan 2008

aj ja som este tu 🙂 Palacinkyyyyyy 😵 to by som si dala a nemozem, drahy je po operacii zubov, nemozem ho drazdit 😅

zuzi76
24. jan 2008

whizzy, teba som uz davno nestretla. No, ku nam mozes kludne prist! nemas to az tak daleko! 😀
Tesim sa ako budes fotit tvoj postup s vodnarom!

whizzy
24. jan 2008

to potrva 😅 Je to fakt obrovanske, musim kupit latku v prvom rade. zirafky mas krasnucke 😵 Ides hned robit slony, alebo si das nejaku inu pauzicku medzi tym?

adik64
24. jan 2008

whizzy, ďakujem ti, už mi to prišlo!! 😉

už som tu zase, keď ma vyhodia z práce, asi si začnem výšivkami zarábať 😀

vesi
24. jan 2008

čaute babule 🙂
miška ja som tlačila z PC stitch a dá sa to zväčšiť, len sa musím ísť pozrieť ako, lebo si to napamätám 😅
pošlite tie palacinky, ale ja mám tortu za 5 minút 🙂

michalag
24. jan 2008

vesi a kde to najdem ci priamo v programe?

whizzy
24. jan 2008

dokelu! to teraz na ktoru stranu mam ist?? Na Palacinky, ci tortu? 😀
adik neboj, budeme vysivat spolu 😀 len dufam, ze mi nikto nespehuje co tu pozeram 🤐