Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

adik64
24. jan 2008

alebo možno nejaké dobré vínko 😉
príp. mu skús darovať nejakú vlastnoručne vyrobenú výšivku s nej. vhodným motívom, ak máš ešte chvíľu čas..

dupinka
24. jan 2008

vysivka by bola skor mojim potesenim..

vesi
24. jan 2008

ja navrhujem romantickú večeru pre dvoch a potom akcia s tou mašlou a sexi prádlom 😀

dupinka
24. jan 2008

hm,.. alebo upecena torta servirovana spolu s akciou "masla a spodne pradlo" hm, vesi, nie zly napad 😀 😀

vesi
24. jan 2008

zabijem sa ked som dobrá? 😀 😀

dupinka
24. jan 2008

vesi, niet nad Tvoju skromnost, chichi 😀

ale fakt si dobraaa 🙂

whizzy
24. jan 2008

Lucim sa s vami, idem si pacienta pozriet. Zajtra tu nebudem, tak prajem krasny vikend 🙂 Nech svieti slnko ako tu dnes. Papa 🙂

julova
24. jan 2008

kuk 🙂..ahojte babulky....aj Vam sa musim pochvalit, ze uz 24 hodin sme nespapali ani kvapku umeleho ale len priamo od maminky a bez flasky 😵 😵 ...tak sa nam to snad konecne rozbieha 😵

michalag
24. jan 2008

Ahoj julova, tak to je supeeeer 😉

julova
24. jan 2008

Miska - ja som taka rada...Terezka je ako mala pirana, tak sa mi hned nedockavo hodi na prso a hlta az sa nahlta aj vzduchu a potom lapa po dychu 😖 😀...tak jej vysvetlujem, ze jej neuteciem...ale aj tak hlta dalej 😀....a uz nam nerobi problem prisat sa na obidve 🙂...

michalag
24. jan 2008

jul, tesim sa s tebou a dufam ze uz to bude bez UM a bude mat iba tvoje mliecko, ved maminkine je maminkine 🙂

vesi
24. jan 2008

juli, to je super, len tak dalej 🙂
matar, mám pár "postrehov" k tej stránke. bude sa tam treba zaregistrovať? rada by som prezradila svoju identitu 😀 😀 , teda konečne by som chcela mať nick pod svojim krstným menom 😀 😀
a mohla by tam byť možnosť nechať prístupný svoj mail ako to majú na livingu, teda, že niekde klikneš a ukáže sa ti mail na toho komu potrebuješ napísať, samozrejme, nemusí to byť povinné, ale je to veľmi praktické 🙂
zatiaľ len toľko, ale tá myšlienka so stránkou ma nadchla, tak pri upratovaní nad tým uvažujem 😉

blumka
24. jan 2008

bistu baby ale ste sa rozpisali...no idem si to precitat.. 😉

blumka
24. jan 2008

no uz som docitala...ale ste sa dnes rozbehli... 😉
vidim ze uz ste ma zhanali, no ale okolo jednej po obede ja este spinkam...teda mi tu mame sedem rano..takze hlasenia podavam preto neskor 😀 😀
Inak vcera som uz mala pocit, ze to zacina..zacal ma strasne boliet chrbat a mala som pocit ze dostanem mrchu, manzel sa uz potesil ze uz ide stopovat kontrakcie a potom to vsetko prestalo 😀 😀
A ten napad so strankou je supeeeer...uz sa tesim...mne by sa tiez najviac pacil nazov zavislacky..ale to nie je zial mozne 😀 😀
Ozaj, ktosi tu spominal ebay, myslim ze to bola whizzy. chcem sa opytat, ci to je anglicky ebay, ci aky..my tu v usa nakupujeme cez ebay straaasne vela az mi bude za nim smutno ked sa vratime na SK..tak ze ci sa mi aj stadial oplati....a kolko stoji postovne a tak... 😉

lenkalienka4
24. jan 2008

whizy, pozerala som ten casopis kde su tie tavy, ale tam je to strasne malinke, ma to 40cm x 20cm ☹

vesi
24. jan 2008

blumka, takých falošných poplachov som mala pri druhom tehu veľa 😝 😀
ešte ma napadlo, či niektorá aj neháčkujete, či nepletiete - aj to ovládam 😀 😀

blumka
24. jan 2008

vesi, ved ja viem ze tych poplachov bude mozno este dost..ale keby si videla mojho manzela 😀 Pri kazdom mojom zjojknuti vyskoci a pyta sa "Kontrakcie?" a uz by ma asi najradsej nalozil do auta smer nemocnica...No smiesny je vtedy 😀 😀 😵

lenkalienka4
24. jan 2008

blumka, tí naši muži sú takí zlatí ked stresuju, ja som to tiez zazila, muz behal po byte, nevedel co skor a ja kludne, pokojne, este som sa najedla, isla osprchovat, oholit, vzala tasku a ide sa! 😀 😀 😀

vesi
24. jan 2008

môjho to ani netankovalo 😝 , zobudil sa v noci na to, že sedím v posteli, čakala som či sa budú kontrakcie opakovať, len sa zdvihol, že čo je? a ja že ešte neviem, že čakám či to začína, tak si ľahol a spal 😀 😀 , ale bolo to pri druhom tehu, možno aj preto 🙂 pri prvom som nič také nezažila, keby mi nespravili sekciu, tak nikolu asi nosím do teraz 😀

blumka
24. jan 2008

moj sa obcas zobudi aj ked idem v noci na vecko a vzdy sa pyta ako sa citim a ci je vsetko ok. Je to nase prve, tak asi preto a on uz dost dlho tuzil po dietatku a konecne ho bude mat...niekedy mam pocit, ze sa na Terezku tesi viac ako ja 😀 😵

vesi
24. jan 2008

😀 😀 blumka, ked sa nám narodila naša prvá dcéra, tak on ju videl prvý, ja až o 24 hodín. a kamoška mi povedala, že ked jej volal, tak mu bolo počuť na hlase, že plakal 🙂

blumka
24. jan 2008

aj najtvrdsi chlapi zmaknu ked vidia ten uzlicek 😵 😵

vesi
24. jan 2008

jasné, doteraz je z nich namäko, robia si s ním čo chcú, žiadny rešpekt... 😀 😀 😀

blumka
24. jan 2008

😀 😀 no som zvedava co bude s mojim robit Terezka.

veja79
24. jan 2008

Dík adik64, Matar obrázok je v albume 😉

lenkalienka4
24. jan 2008

jej, veja, je to super...

blumka, ked sa mala narodila, tak ona nesmela ani zaplakat, lebo uz bolo zle ze co jej je... a hrdy toto povedal ze Moje dieta nebude plakat!!! 😀 😀 😀

vesi
24. jan 2008

http://crossart.webzdarma.cz/
baby, tu je manuál na PC stitch 😀

blumka
24. jan 2008

lenka a potom hrdy tato aj utisoval ked nahodou Jeho dieta plakalo? 😀 😀 Moj povedal ze on chce aj prebalovat len sa boji toho ze bude ako jeho brat dvojca, ktoreho pri prebalovani napina, tak to nemoze robit 😀 😀
Inak ja som sa pustila do novej vysivky...hodim ju do albumu

blumka
24. jan 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tu je link...dufam, ze mi to admini hned nezrusia 😀

lenkalienka4
24. jan 2008

jasne, utisoval, ona nesmela plakat 😲 , trvalo to prve 2 tyzdne, a potom uz mohla aj plakat 😀

prebaloval ju aj ked bola pokakana, pokial som kojila, ale ked uz papala tuhu stravu tak uz nie, napina ho z toho 😝 😝 😝