Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
27. jan 2008

miška, aj ja čakam, tu je teda riadny "vetrík"... 😀

snoopy, ano hlasenie o stave, ci si este cela, aby sme vsetko vedeli, aby nam nic neuslo! 😉

snoopy
27. jan 2008

no výýýborne...neviem ktoré okno mám skôr držať aby mi ho nevyrazilo......otrasne fúka 😕

matar
27. jan 2008

aj ja čakám kedy nám vyrazí dvere 😲 otras.
snoopy, ešte sa ti dá niečo vyšívať s bruškom? mne sa už ku koncu nedalo

snoopy
27. jan 2008

matar...teraz štrikujem a to zvládam celkom nad pomery 😀 hoci niekedy mám problém zodvihnúť sa zo sedačky...chrbátik neposlúcha...ale to aj pred tehu

michalag
27. jan 2008

idem ja trosku vysivat, aby som dokoncila ciapku a mohla sa pustit do tvaricky 🙂
Tak sa zatial majte 😉

snoopy
27. jan 2008

no nič...idem ja do sprchy...potešiť Natálku....keď sprchujem bruško tak sa ani nepohne 😉 ....bude to vodný živel....ako mamka 😀

dupinka
27. jan 2008

ahoj kinderko (dve v jednom), tak nech si este chvilku polebedi v brusku, este ma cas..

a podobne ako blumka, denne hlasenia!!!

matar
27. jan 2008

ahoooooj- tak stránka je spojazdnená, je síce ešte vo výstavbe,ale už sa môžete zaregistrovať a vytvoriť si albumy, tak šup šup, nech sme to nerobili zbytočne 😀
baby ale majte zlutovanie, muž to nechal na mna,ja som amatér, tak čakám vašu pomoc 😉

blumka
27. jan 2008

jeeej snoopy sa ozvala..akurat dnes som na teba myslela, ze ci si sa nahodou uz nepredbehla 😉

michalag
27. jan 2008

matar, supeeeeer 😉 🙂

blumka
27. jan 2008

uz beziiim na straaanku...matka ste s manzelom sikulky, tak rychlo som to necakala 🙂

matar
27. jan 2008

ked niečo nebudete vedieť, pozrite najskôr návody pre začiatočníkov 😉

whizzy
28. jan 2008

ahojte,
Zuzka, zirafy su krasne 😵
Pytali ste sa ma na ebay, tak tam DMC stoja rozne podla mnozstva, pri 20ks to vyjde do 20.- a pri 50ks do 15.-. budem objednavat si teraz 50ks, tak dam potom vediet ako to prislo a tak. Tu v BA stoja Anchor len 17.-, takze rozdiel medzi DMC a Anchor je tu az 6.- 😒
Idem robit, neskor sa ozvem.

snoopy
28. jan 2008

halóóóó.........kde ste kto?...ja som stále 2v1...teda zatiaľ 😀

julova
28. jan 2008

halooo...spinkame tak som tu nachvilu 🙂...

michalag
28. jan 2008

Ahojte,
jul, chcela som sa spytat ako zvycsim predlohu v PC stitch pred tlacenim?

michalag
28. jan 2008

a skuste na www.vysivame.sk 🙂

julova
28. jan 2008

Miska - no to neviem...mne to vzdy rozdeli na A4ky 😅 😕

a napises mi este raz tu "nasu" stranku? lebo mi Matka poslala do IP, ale to mi vybehne nejaka firma v Kosiciach 🤐

michalag
28. jan 2008

jul, chod na stranu 215 a tam je stranka, cez nu sa hadam dostanes 😉

blumka
28. jan 2008

halo, halo, podavam hlasenie..este sme 2v1 😉

snoopy
28. jan 2008

halóóó blumka....aj my sme stále pokope 😀

blumka
28. jan 2008

ahoj snoopy..ty este vydrz...ani nerozmyslaj ze by ste este nemali byt 2v 1...najprv idem jaaaaa 😀

vesi
28. jan 2008

blumka, snoopy, pobite sa ktorá skôr 😀 😀 nechcem strašiť, ale snoopy má na pôrod viac príznakov 😀

blumka
28. jan 2008

vesiiiiii.. 😠 😀 ..neprorokuj... 😀

vesi
28. jan 2008

ja nič.... 😅

blumka
28. jan 2008

no ved za to 😀 😀 ...ale vsak ono to je jedno, hlavne nech su obe babatka zdrave 😉

vesi
28. jan 2008

a hlavne, nech to máte za sebou a posilníte rady vyšívačiek 😀 😀

blumka
28. jan 2008

no ja sa uz teraz tesim, ako budem Terezku zaucat 😉

snoopy
28. jan 2008

vesi...veru a dnes to je hádam najkritickejšie...tak si idem ľahnúť, aby som blumku zaj nepredbehla...a to už dnes 😕 ...tak sa majte

blumka
28. jan 2008

papa snoopinka..oddychuj