Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
9. feb 2008

na tej stránke je plno linkov s predlohami...ja som pochopila čo chceš 🙂

katka73
10. feb 2008

ahojky vanila.no ja mam myslím nějaké křířkové předlohy zaleží ale na tom jaké si žadaš jestli kytičky na ubrus nebo lidičky .pa katka

vesi
19. feb 2008

čaute baby, je tu niekto?

michalag
19. feb 2008

Ahoj vesi 🙂 , Ako sa mate a co Saska, uz je lepsie?

vesi
19. feb 2008

ahoj miška, saška je už dávno v pohode, deti museli mať nejakú virozu, lebo najskôr mi vracala Nikola o 2 dni Saša a o 2 dni, teda včera som zaľahla ja, fuj takto zle mi nebolo už strašne dávno 😝 , ale teraz je to už lepšie, ešte že mám mamu, ktorá mi pomohla s deťmi 🙂

vesi
19. feb 2008

a čo vy, ako sa máte?

michalag
19. feb 2008

my celkom dobre, maly mal vcera sopliky, tak sme 2x odsavali, ale poobede ked sa vyspinkal tak uz nemal, tak dufam ze uz nebude, lebo uz len vysavac zbada, ze ho zapajam a spusti plac chudacik ☹ .

Vcera som vysivala do 00:00 ako blazon a potom som zistila ze vsetko je poposuvane. Predloha sa sklada z 2 papierov a na jednom papieri je poslednych 5 riadkov rovnakych ako na tom druhom, tak to mam vysite 2-mo. No skoro ma porazilo. Tak dnes idem zacat od znova, ale druhy kvet. Hlavne ze som doteraz co mam vysite investovala uz vyse 700,- 😠 😠 😠

michalag
19. feb 2008

tak to je super ze ste uz v poriadku 😉

eli77
19. feb 2008

Cau baby...pomooooc mam abstaky 😠 😀 nejde stranka a mna nenapadlo skor sa sem kuknut...je tu este niekto?

michalag
19. feb 2008

Ahoj eli, uz ide, hoci mna to este obcas vyhadzuje 😅

eli77
19. feb 2008

ahoj miska...idem rychlo kuknut... 😎

kili
19. feb 2008

prosím vás, je tu veľa albumov, čo som videla, že je kopec nádherných výšiviek, neviete kde sú? 😨

vesi
19. feb 2008

kili skús si pozrieť albumy kočiek čo píšu do tejto témy a potom si môžeš pozrieť aj túto galériu
http://www.vysivame.sk/galeria/index.php?cat=1 ked klikneš na album, ukážu sa ti všetky výšivky čo sú v ňom 🙂

vesi
19. feb 2008

teda, ked klikneš na album, musíš potom celkom hore vľavo naňho kliknúť ešte raz 😅

kili
19. feb 2008

vesi, ja som už prešla kopec albumov, báb čo tu píšu a nič, asi nemám šťastie, furt natráfam na tí samí lidi 🙄 , som myslela, že vy sa tu lepšie poznáte a hodíte nejaké link na niekoho album, čo viete, že má pekné. Zaújma ma najmä vyšívanie podľa fotiek, lebo to chcem skúsiť a chcela by som to ukončiť tak do stratena, ale neviem presne ako to má vyzerať a som myslela, že by to tak mohol niekto mať. Nechce sa mi totiž vyšívať celý štvorec 😅 a ešte k tomu sa mi to tak viac páči. Chcela by som s fotky spraviť sephiu a tak.

vesi
19. feb 2008

kili, myslíš niečo takéto?
http://www.vysivame.sk/galeria/displayimage.php...
toto je z albumu pod nickom blumka 🙂

eli77
20. feb 2008

Pomoooc na nasej stranke neviem pisat...ani sukromnu postu a ani do fora...neviete co je s tym?

poleva
20. feb 2008

eli 77 to sa sem tam stane
a ako manžel s robotou , už je stále doma ?

eli77
20. feb 2008

ahojky poleva🙂 ano uz je doma...chvala bohu! sice zarobi o nieco menej ale takto aj menej minieme(hlavne na telefony 😀 ) takze sa to vyrovna...ale hlavne je ze sme kazdy den spolu a deti vedia ake to je ked je doma tatino...(iked niekedy frflu ked dostanu zaracha 😀 ...ale to je asi normalne🙂) takze v celku sme vsetci happy...este ked sa nam podari kupit domcek budeme happy uplne 😀 😀 😀

vesi
20. feb 2008

ahoj eli ja teraz bežím na poštu ale okolo obeda nakuknem. 🙂

miriamka
21. feb 2008

Ahojte baby co vysivate...nemate niektora nahodou nejaku predlohu na obrazok,ktory sa vysije pri narodeni...nejaky detsky motyv kde budem mat datum narodenia,vahu...?

klbikes
21. feb 2008

Ahojte 😉
Prosim vas, ako vysit portret z fotky????
Nemam ani sajnu, ako na to....... 😒

vesi
22. feb 2008

miriamka, pozri tieto linky 🙂
http://www.vysivame.sk/viewtopic.php?f=4&t=14

klbikes, potrebuješ na to program PC stitch alebo Pattern maker

tinka.s
2. mar 2008

ahojte, chcela by som vás požiadať o radu, veľmi sa mi páčia vyšívané obrázky z fotografii, najmä malých detí, chcela by som si vyšiť svoje deti. Skúšala som to cez PC Stitch dva razy, a dva razy som to musela vypárať pretože tie odtiene vôbec nesúhlasili, prvá bola veľmi tmavá a na druhej miesto telovej som mala sivozelenú. Nemáte niekto nejakú program na tvorbu predlôh alebo neviete o nejakom odkaze, kde by som niečo našla? Používa niekto ten program Atropik? Ak áno dali by sa zverejniť nejaké predlohy vytvorené v tomto programe?

rintintyna
2. mar 2008

Čaukes děvčata, tak dnes jsem se od kámošky dozvěděla o existenci této diskuze. Nenapadlo mi, že může taková být, bo když někde řeknu, že ráda křížkově vyšívám, tak na mě koukají jak na egzota 😒 Moje oblíbené stránky a obchod je www.jorik.cz. Snad to admin. nesmaže. Jinak jsem kdysi zahlédla kontakt na firmu, kde když pošlete fota s nějakým konkrétním kvalitním rozlišním, tak Vám pošlu předlohu na vyšívání.

katarinka308
7. mar 2008

baby už si nepíšete? 😒 😒

vesi
7. mar 2008
martinko27
20. apr 2008

Nemá niektorá z vás program Pattern maker free verziu, nie trial 4 dňovú.

lilidudu
27. apr 2008

krásny deň... som tu dnes prvučký krát... prosím prosím, zháňam predlohy na jednofarebnú výšivku.... ☹ nič sa mi nedá zohnať... poradí mi ktosi ????

eli77
27. apr 2008

lilidudu samozrejme...pod k nam na www.vysivame.sk 😉