Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

whizzy
16. okt 2007

Aida je super, je pevnejsia ako napr. panama, nerozchadza sa. Ale je aj drahsia ☹. Lepsie sa mi vysiva tupou, ale do tych dierok mi tazsie ide ked su tam uz nejake nitky.
Vesi, ked pojdes do BA, maju ju v gal. Motyl, tam maju aj DMC nitky. V starom tescu ich nemaju, tam len Anchor.

eli77
16. okt 2007

whizzy a co stoji ta aida?

eli77
16. okt 2007

Matar skoro som zabudla...ta cizmicka je fantasticka...aj ja sa hlasim pre predlohu 😵

whizzy
16. okt 2007

550.- meter. Kvoli tej cene na male veci asi ostanem pri paname, este skusim perlicku, ale na vacsie veci sa asi oplati.

eli77
16. okt 2007

fiiha...tak to je rozdiel, aj som panamu kupila minuly tyzden za 160... 😕

dupinka
16. okt 2007

svokra kupila panamu v Prešove za 220 Sk/meter, tak to teda je rozdiel, fakt sa oplatí obehať galantérky a urobiť si priskum trhu...

whizzy
16. okt 2007

no to je fakt vela 220 😕 Ma aj panama rozne huste vlakna? ci je len jeden typ?

matar
16. okt 2007

slonik, myslíš toto: http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=151549 - na to žiaľ nemám predlohu, to je farebný obrázok z malovania ihlou. ☹ ale na tej ruskej stránke (link na prvej strane témy) som videla niečo podobné, skús pohľadať
baby, kto chce čižmičku,pošlite mi mail, len to bude až budúci týžden, lebo skôr nebudem so svokrou a tú predlohu má ona 🙂

u nás je perlička okolo 180sk/m- toť výhoda malého mestečka 😉

vesi
16. okt 2007

čaute, u nás majú kanavu za 160,- meter, ale asi prejdem na panamu...
whizzy a kde je tá galanterka Motýľ? už som o nej viac krát počula a veľmi ju chvália... a koľko tam stoja DMC nite? aspoň približne, nech viem koľko treba odložiť koruniek... 😝 🙂

eli77
16. okt 2007

ked ja dobre viem tak je len jeden typ panami...aspon si myslim 😝 matar posielam email...🙂

vesi
16. okt 2007

aj ja si myslím, že je len jeden typ panamy, ale viac farieb...
matar, aj ja pošlem mail... 🙂

slavik
16. okt 2007

Ahojte babky, môžem sa k vám pridať? 🙂 Ja tiež vyšívam na krížiky aj na plno. Teraz mám rozvyšívaný čepiec so zlatou niťou, len akosi nemám čas ho dokončiť. Na krížiky som vyšívala pár obrázkov a najviac som hrdá na dreveničku. 🙂 )Teraz keď vás takto čítam, normálne mám chuť začať zase vyšívať. Mohli by ste mi prosím poslať ten vianočný obruz. Ďakujem.

whizzy
16. okt 2007

DMC tam stoji 23.-, Anchor 18.-, na Anchor sa oplati ist do Tesca za 16.90.- Motyl je pri Justicnom palaci na Zahradnickej ulici. http://www.motyl-galanteria.sk/

vesi
16. okt 2007

slavik, vitaj medzi nami 😀 ktorý obrus chceš? pošli mail do IP 😉

vesi
16. okt 2007

whizzy dakujem, v decembri tam určite skočím 😀 pardon, pošlem ježiška 😀 😀 😀

slavik
16. okt 2007

Vesi, môžeš poslať obidva 🙂 Mám si kúpiť panamu alebo kanavu na ten obrus?

slavik
16. okt 2007

vesi, poslala som ti IP

zuzi76
16. okt 2007

Caute baby!
Julova, ty mas nejakeho super muza! Ten moj tiez spava pri televizore, ale nema rad svetlo, tak sa stahujem do kuchyne a tam vysivam. ☹
Chcem vysit obrazky, ktore maju rozpis DMC, a tiez sa mi ich nepodarilo zohnat. Do Blavy chodime casto, ale vascinou cez vikend. 😠

eli77
16. okt 2007

Ahoj slavik...vitaj medzi nami...hod do albumy fotky co si vysila nech naberieme inspiraciu 😉

julova
16. okt 2007

Baby - mam navrh..co keby sme si urobili taku trade snuru? 😉 ...ozyva sa dost bab, ze maju zaujem o program PC Stitch...tak by sme mohli urobit poradovnik, "pustim" do obehu CD prvej v poradi, ta to posle dalsej...atd 😀...lebo inak skrachujem na CD-ckach 😔 😀

zuzi - zdanie klame 😀...ale tak hej je tak stredne super 🙂 ...vsetkeho vela skodi 😀..ale v tomto super je dost 😉

vesi
16. okt 2007

zuzi, moja mama si DMC objednala tu: www.camelia.sk nájdeš tam na nich mail. a neskúšala si previesť farby na anchor?

vesi
16. okt 2007

julova, máš pravdu, súhlasím, ty pošleš mne a ja dalej atd... 🙂

julova
16. okt 2007

vesi - uz som poslala 😀...hadam by si to uz dnes poobede mala mat v schranke 😉

whizzy
16. okt 2007

Julova, ten PC stitch je full verzia? Suhlasim s posielanim 🙂

vesi
16. okt 2007

julova, vdaka, dnes ešte nie, poštárku som stretla a nič pre mňa nemala 😠 ale zajtra určite, takže komu pošlem ja?whizzy, áno je to full verzia 🙂

emjee
16. okt 2007

caute krizikarky, pls davajte si do albumov obrazky, ktore suvisia so zameranim stranky (o detoch, pre deti) 😉
dakujem, emjee

julova
16. okt 2007

whizzy - hej, je full 🙂....a prihlasila sa mi do IP sloniiicek...skoda ze sa nedaju editovat prispevky, by sme mohli refreshoat poradovnik 🙂..ale verim, ze sa dohodneme 🙂...takze ja som to poslala vcera vesi a astore 😉..

whizzy
16. okt 2007

Jeee, super 🙂 Vesi, v podstate mozes aj mne, ale nechcem sa predbiehat, ak uz sa niekto skor prihlasil 😔

emjee
16. okt 2007

julova - ja ti viem zeditovat prispevok - napis mi do ip kde a co 😉

emjee
16. okt 2007

ale uplne najsuper - spravte si poradovnik vo forme tabulky (ake sa davaju pri stretavkach) 😉