Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
18. okt 2007

eli, mala som vysite 2 pismenka a ked dosli bavlnky, tak som sa rozhodla ze dokoncim lisky a potom dokoncim to meno. Malo tam byt Julinka, ale bude tam Juli, lebo by mi to nevyslo ☹

matar
18. okt 2007

aj ja som už pokročila trošičku s tým metrom macka pu- hodila som obrázok do albumu mojich detičiek 🙂

michalag
18. okt 2007

je to zlate 😉
robis meter? Aj ja rozmyslam, ale nikde som nenasla taky ktory by sa mi pacil ☹

eli77
18. okt 2007

matar kraaaasne🙂 mne konecne zaspali deturence tak idem rychlo vysivat 😉

biccy
18. okt 2007

Vesi,mohla by si este raz dat link na Vianocne cizmy (-asi cizmy,ze?lebo tam mas napisane cicmy),lebo nejako ich tam nemozem najst. 🙂 🙂

eli77
18. okt 2007

biccy tu je link na jednu cizmicku... http://picasaweb.google.com/a.curiosita/BOTANAV...

eli77
18. okt 2007

a tu mas kopu dalsich nadhernych ciziem🙂
http://picasaweb.google.com/BabysandyPX

vesi
19. okt 2007

biccy, tak dám ešte raz ten link, je tam plno čižmičiek aj s predlohami. klikneš na orázok a ked sa zväčší, tak pod obrázkom sú šípky, ktorými si to posúvaš na další alebo predchádzajúci obr. medzi šípkami je štvorček, klikneš naňho a obrázok sa zväčší na maximum, potom sťahuješ 🙂

http://photofile.ru/users/delfimk/2467101

kaciatko81
19. okt 2007

ahojte, teda ja len cumim a potichucky vas tu spehujem... vsetky ste strasne sikulky, mne to ide straaaaasne pomaly, vecer som uz na to skoro nevidela.
zuzi, videla som tvojho krtka v albume, je to velmi mile 🙂

biccy
19. okt 2007

Jeeej,krasne cizmicky. 😵 Dakujem vam. 🙂 🙂 🙂

janula_nz
19. okt 2007

baby tie vianocne cizmy si najprv usijete ci ich aj niekde dostat kupit a potom tam uz len vysivate?

eli77
19. okt 2007

janula ty si z Novych Zamkov? 😉

janula_nz
19. okt 2007

ano som. vidim,ze ty tiez 😉

michalag
19. okt 2007

ahojte 😉 ,

matar
19. okt 2007

janula, ja som to vyšila normálne na perličku a potom mi z toho mamina ušila čižmičku. hotové som nevidela nikde 😒

vesi
19. okt 2007

ahojte, aj podľa predloh to vyzerá tak, že naj skôr vyšiješ a potom ušiješ. 😀 podľa mňa je to tak jednoduchšie, ušitá by sa zle vyšívala... 😉

matar
19. okt 2007

ahoj vesi 🙂 ako pokračuješ? ja nič, včera nám prišiel nábytok ddetskej izby a ešte stále som nedoupratovala piliny 🙄 a celý víkend tru máme návštevy, tak neviem kedy ten meter dokončím ☹

eli77
19. okt 2007

Matar...ved chytro uz horim nedockavostou...som strasne zvedava aky bude meter 😵 ale na druhej strane skladat novy nabytok moze byt tiez fajn 😉 ...Nikolka sa tesila?

vesi
20. okt 2007

ahojte, matar, ani ja som včera nevyšila ani krížik 😠 doobeda som upratovala a ked mala spala, tak som sa tiež natiahla na gauč a zbierala sily 😀 ale cez víkend sa to chystám dobehnúť, potom odfotím aby ste vedeli ako pokračujem 😀 ináč aj ja som zvedavá na ten meter, tak šup, šup, vyšívať 🙂 ale aj ten nábytok by som brala, keby to niekto iný zaplatil 😝 😀

vesi
20. okt 2007

julova, garfield krásny 😀
Ešte mám otázočku, kočky, neviete ako sa v tom PC stitch programe dáva preč pozadie? 😅

julova
20. okt 2007

vesi 😀...no koooonecne som ho dokoncila 😝...

fuuuha...pozadie...tak to netusim 😅 ...ked ma chyti chut,tak sa v tom skusim posprrrtat, ale na take "zlozitejsie" veci som este neprisla 😀

a konecne mi treba volno niekedy cez tyzden, nech sa aj v normalnom case dostanem do galanterky kupit bavlnky na nevestu 😝....tak zatil len take srandicky povysivam na obrazky pre Terezku 🙂...

vesi
20. okt 2007

na snoopym sa veľa nenarobíš 😀 ešte, že je biely 😀 aspoň bude rýchlo hotový...
preto somn sa pýtala na to pozadie, lebo, ak by sa mi podarilo previesť na vyšívanie iba postavy, tak by tam išlo menej nití 😉

julova
20. okt 2007

vesi - ale nemam bielu panamu, takze ho vyplnim bielou 😝...ale aj tak je jednoduchy 😉

tak si to pozadie pri vysivani odmysli 😀 😅 😀

vesi
20. okt 2007

julova 😀 😀 😀 ked mne sa nechce... ale kým sa ja do toho pustím, tak niekto na to určite príde 😝 😀

julova
20. okt 2007

tiez dufam, ze sa najde sikovnica, co rozsiri ten manual :-P 😀

vesi
20. okt 2007

tak budeme dúfať spolu... 😀 😀 😀 idem trochu vyšívať, papa 😀

julova
20. okt 2007

aj ja 😉...tak zdar krizikom! 😀 😉

slenka
20. okt 2007

Ja som pozadie mazala tak, ze som normalne otvorila predlohu co som chcela vysivat, klikla som na poslednu ikonu vpravo hore (erase mode) a mazala som krizik po kriziku ktore som tam nechcela. Pripadne to co tam nechcete mat mozete prekreslit bielou farbou. Ak tam bielu nemate tak ju mozete doplnit:(Options-floss palette-add floss to palette)
O inom/jednoduchsom sposobe neviem, ale ked na to niekto pride rada sa to tiez naucim 😉

koberuska
20. okt 2007

Holky, chci se zeptat, jak se vyhledává v tom Picasawebu? Díky.

eli77
20. okt 2007

Julova garfield je superacky 😀
koberuska chces vyhladat konkretne meno?