Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

zuzi76
23. okt 2007

Ani ja som este na ziadnom stretku nebola. A moze prist kto len chce. Ved ja tiez poznam len Luculka, lebo je to moja sesternica. Ale tesim sa, ze spoznam dalsie baby "postihnute" vysivanim. (dufam, ze ste sa neurazili za ten privlastok 😉 ).

michalag
23. okt 2007

zuzi, tak na mna to niekedy plati 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi76
23. okt 2007

A este mam jeden "postih" - orchidky! Nepestujete ich niektora?

whizzy
23. okt 2007

Jaaaaaaa!!!!!!! Ja milujem orchidee!!!!!!!

whizzy
23. okt 2007

ake mas? Mam aj nejake vzory na vysivanie, tak najblizsie to vysivam 😀

michalag
23. okt 2007

nie, ale ja mam muskaty, ktore, asi trocha zamrzli, lenze ked som pozerala cez okno, tak ich este maju na oknach, balkonoch a nic a mne pomrzli 😠

zuzi76
23. okt 2007

mam 18 phalov,1 papucku a 1 dendro phal
Michalag- ja mam este vonku surfinie, teda to co z nich zostalo, a nie som schopna to zrusit a vyhodit! 😔

eli77
23. okt 2007

No baby... 😀 takze vidim ze napad zo stretkom sa nam krasne ujal🙂 som len rada... 😀
...navrhujem kazda kto ma zaujem napiste mi ip...a podla zaujmu uvidime ako dalej 😵 ...strasne sa na vas tesim a velmi vas chcem spoznat vsetky🙂...po zisteni stavu-poctu by sme si asi mali radsej otvorit temu v stretkach aby sme tu nezahlcovali nasimi organizacnymi recickami 😉
Ak stym suhlasite hlaste sa mi cez ip....juuuuuj...ja sa uz tak tesiiiim 😵 😀 😵

zuzi76
23. okt 2007

whizzy, vidis dalsia zaluba pre ktoru budeme mat o com kecat na stretku.

michalag
23. okt 2007

neviem, ci preto, ze su mlade, alebo co, ale maju aj pekne zelene listky, tak sa mozno este pozbiera aspon dufam

matar
23. okt 2007

ahoj
mne drobček doobeda celé dve hodiny prespal, tak som konňečne aj ja trošku pokročila s tým metrom 😀 hádam to aj do vianoc doknčím 😨
a ja už mám skoro polovicu darčekov nakupených, tento rok som šikovná 😀 (no ved čo sa budem s tým kočiarom len tak motať, prechádzky využijem na nákupy 😉

vesi
23. okt 2007

bay, to by bolo super, strašne vás chcem spoznať - všetky samozrejme 😀 u nás z kvetov prežili len fikusy, draceny a čínske ruže 😝 😀 , ale je tu niekto kto aj háčkuje, pletie, číta a pod.? 🙂
matar, etš darčeky nemám, čakám na december=13.plat 😀

michalag
23. okt 2007

ahoj matar, tak to sme s darcekami na tom podobne 😉 .
A aky meter vysivas? Lebo ja rozmyslam ze sa tiez pustim do metra, len si neviem vybrat

zuzi76
23. okt 2007

no, ja sa mozem motat akurat tak po lese, co mame hned vedla! 😝

vesi
23. okt 2007

zuzi 😀 😀 😀 ked nechcem aby mala nikolka rovnaké veci či hračky ako dalších 5 detí v škôlke, tak si to aj ja nechávam na mesto, najlepšie na Bratislavu 😀

whizzy
23. okt 2007

tak Zuzi, to mas dost, ja mam 5 phal, a po jednom dendrobko, zygopetalum, encycliu a 2x cambriu. Papucka a miltoniposis ma nemali radi... Ked na to stretko pridem, hlasim sa u teba 😀

zuzi76
23. okt 2007

baby, ja sa tak tesim, ze by som isla aj hned zajtra! 😀

vesi
23. okt 2007

whizzy, chvíľu mi trvalo, kým som pochopila, že sa ti nepoplietli písmenká a že sú to kvety 😝 😀 odpusť mne, neznalcovi 😀 😀 😀

vesi
23. okt 2007

zuzi, aj ja, už mi asi tá MD lezie na mozog 😝 deti určite nechám doma s manželom a spravím si výlet 😀 😀

zuzi76
23. okt 2007

vesi, ja dost kupujem v Puchove a Kenvelo Kids (ked su akcie 😉 )

vesi
23. okt 2007

ja sa dostanem akurát tak do blavy a do DS, ale v DS otvorili cez víkend MAX, alebo tak nejako sa to volá, tak tam pôjdem určite pozrieť...keby tam bol aspoň Dráčik... 😉

zuzi76
23. okt 2007

ja mam v Puchove svokrovcom a chodime tam dost casto

vesi
23. okt 2007

kenvelo je aj v Petržalke, ale ja tam nikdy nemám šťastie na dobré zľavy a moja sesterka, tam svojej dcére vždy tak dobre nakúpi 😠 😀

matar
23. okt 2007

ja nakupujem vačšínou v trenčíne, alebo cez mimibazar, ale vačšinou nové vecičky 🙂
a kde chcete uroiť stretko?
miška, macka pu 😀

zuzi76
23. okt 2007

whizzy, lakaju ma aj ine, ale sa bojim, lebo to stoji dost koruniek a keby mi to skape, tak budem plakat. vcera som jednu nechtiac vysypala a zlomila sa jej vyhanajuca stonka na kvet. bolo mi do placu.
keby nieco, napisem ti IP, aby sme tu neotravovali.

vesi
23. okt 2007

asi v bratislave, väčšina báb je odtiaľ alebo z okolia...ja ked mám dať za poštovné, tak kúpim tu u nás lacnejšie oblečenie a nové, ale ked idem do blavy, tak tam deťom vždy niečo kúpim - niečo frajerské 😀 😀

michalag
23. okt 2007

vesi a ako daleko mas do BA.?

vesi
23. okt 2007

cca 50km a ty?

michalag
23. okt 2007

ja tak 180-190km takze dost daleko, ale mam tam skoro celu rodinu, kedze mamina je Blavacka

zuzi76
23. okt 2007

mam teraz problem s martinkom. cislo 116 teplaky a tricka s dhhym rukavom mam problem zohnat. Teda v nasej cenovej relacii! 😀